Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Mobilya sektöründe kalite ve şıklığı ile adından övgüyle söz ettiren Rapsodi Mobilya,her sezon ürettiği tasarımlarında güncel yenilikler yaparak ve modanın esintilerini ürünlerine yansıtarak ,her dönem müşterileri tarafından ilgi ile takip ediliyor.Mobilyalar sık yenilenen eşyalar olmadığı için bir kez alınıp yıllarca kullanılacağı için son derece kaliteli ve dayanıklı olmaları gerekir.Sağlam iskelet yapıları ve kaliteli kaplamaları ile evlerimizde yıllarca konforlu bir rahatlık sağlayan oturma grupları,fonksiyonel özelliklerle çok daha ilgi çekiyor.Oturma odaları veya Salon Dekorasyonu için birbirinden güzel modeller tasarlayan Rapsodi ,yaşadığımız alanlara kaliteli ve estetik bir dekorasyon yaratmamızı sağlıyor.

dekorasyon stillerinin son derece önem kazandığı bu yıllarda salon dekorasyonlarında koltuk takımları çok etkili bir rol oynamaktadır. Salonlarımız hem aile üyeleri ile birlikte vakit geçirdiğimiz hemde misafirlerimizi ağırladığımızdan dolayı dekorasyonu daha önemli bir hale gelmektedir. Salonlarımız bu derece çok kullanıldığından ötürü koltuk takımı seçiminde çok doğru bir karar verilmelidir. Koltuk takımları yeterli kapasitede olduğu gibi konforlu bir yapıya sahip olması gerekmektedir. Koltuk takımlarında aranan ilk şart konfordur. Çünkü konforsuz bir koltuk takımı hem sizi hemde misafirlerinizi rahatsız edecektir. Daha sonra seçeceğiniz koltuk takımı salon dekorasyonuna uygun bir model ve renkte olmalıdır.

Rapsodi mobilya 2017 yılında tasarlamış olduğu koltuk takımlarını kataloglarıyla biz tüketicilere sunmuştur. Yaptığımız incelemeler sonucu Rapsodi mobilyanın koltuk takımları hemen hemen her salon dekorasyonuna uyum sağlamaktadır. Birçok farklı model ve renk yelpazesiyle tüketicilere hitap eden Rapsodi mobilya dayanıklı yapısı ile de ön plana çıkmaktadır. Şimdi gelin sizlerle beraber 2017 yılı Rapsodi mobilya koltuk takımlarını fotoğraflarla birlikte inceleyelim.

İlginizi Çekebilir  2018 Tarzı Orta Sehpa Modelleri

Yeni bir ev dekorasyonu tasarlıyorsanız veya kullandığınız oturma gruplarını yenilemek istiyorsanız ,Rapsodi 2017 Koltuk Takımları sizlere yepyeni ve modern tasarımlı son derece zengin bir koleksiyon hazırlayarak muhteşem alternatifler sunuyor.Sizler için bu sezonun en şık modellerini seçerek galerimizde derledik,yeni mobilya alışverişine çıkmadan önce görsellerimiz incelemenizi öneririz.


Sevgili okurlarımız ev dekorasyonları için birçok önemli oda vardır. Bu odaların başında salonlar gelmektedir. Çünkü salonlar hem aile bireylerinin hem de misafirlerin sıklıkla vakit geçirdiği odadır. Bildiğiniz üzere misafirlerimizi genellikle salonda ağırlar ve misafir ederiz. Bu nedenle salonların misafir üzerinde önemli bir etkisi bulunmaktadır. Ve anlaşılacağı gibi dolayısıyla salon dekorasyonlarına ayrı bir önem vererek hazırlamalı ve doğru bir dekorasyon yolu izlemeliyiz.

Salon dekorasyonuna etki eden birçok unsur veya eşyalar vardır. Bu eşyalardan biride koltuk takımlarıdır. Salonların en önemli ve en büyük eşyası olan koltuk takımlarıdır. Koltuk takımları salonu gösterişli, modern ve şık kılan eşyalardandır. Ayrıca günün çoğu vakti koltuk takımlarında geçeceği için konforlu ve rahat bir model seçmelisiniz. Aksi takdirde geçireceğiniz zaman sizin için eziyet haline gelebilir. Bu nedenle keyifli an ve sohbetler için rahat bir koltuk takımı modeli seçiniz. Bunun yanı sıra koltuk takımı seçerken salonunuzun ana tema ve rengine uyumlu bir koltuk modeline yöneliniz. Çünkü renk uyumu olmadığı takdirde dekorasyonunuz olumsuz etkilenecektir. Bu nedenle hangi renklerin birbiri ile uyumlu olacağını bilerek hareket ediniz. Son olarak ise salonlar evin her üyesini içerisinde barındırır. Bilirsiniz ki insan oğlu çeşitli etken ve nedenlerden dolayı bir şeyi dökebilir. Salonlarda bu sıklıkla görülen bir durum olmakla beraber özellikle koltuklar çok fazla bir şekilde kirlenmektedir. Bu nedenle koltuk takımı seçerken olabildiğince kir tutmayan, göstermeyen modeller olmasına dikkat ediniz. Ve salonlar için depolama alanı oldukça azdır. Seçeceğiniz koltuk takımının depolama alanı olması sizin için şanstır. Bu nedenle depolama alanına sahip koltuk  takımları kadınların gözdesi haline gelmiştir. Çünkü gereksiz eşyaların ortada olmaması dekorasyonu olumlu etkileyerek geniş ve ferah bir görünüme sahip olmayı sağlayacaktır.

İlginizi Çekebilir  Yataş Enza 2015 Yemek Odası Modelleri

2017 yılına geldiğimizde Rapsodi Mobilya yukarıda bahsettiğimiz tüm özelliklere uygun modellerde koltuk takımları tasarlamıştır. Özellikle uygun ve ideal fiyat aralığı ile tüketicilerin ilgisine kolaylıkla çekmektedir. Şimdi 2017 yılında salonlarınızda kullanacağınız Rapsodi marka koltuk takımı modellerinin fotoğraflarını inceleyelim.

rapsodi mobilya valary koltuk takimirapsodi koltuk takimi

rapsodi mobilya beyaz koltuk takimi

krem rengi yeni sezon rapsodi koltuk takimi modeli

krem rengi rapsodi koltuk takimi

rapsodi fantasia koltuk takimirapsodi yeni moda koltuk takimi

 

Sitemizde yer alan birçok dekorasyon önerileri arasında sizin zevkinize en uygun modeli beğenerek alacağınız ürünü belirleyebilirsiniz. Sizler için tasarlanan sitemizde birçok markanın ve modelleri hakkında öneriler, modeller sunulmuştur. Ev dekorasyon modelleri yanı sıra bahçe ve balkon dekorasyonu önerileri de yer almaktadır. Bu nedenle dekor style sitesi, dekorasyon fikirleri konusunda bilgi vermek için çalışmaktadır.

  Herhangi bir soru ve görüşleriniz için bize ulaşın sayfası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ