Dekor Style

Genç Kız Odası Yatak Örtüsü Modelleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Bu makalede genç kız odaları için özel tasarlanmış birbirinden güzel ve modern yatak örtülerini inceleyebilirsiniz. Genç kızlar ve kız çocukları için bu yatak örtülerinden örnek modeller seçebilirsiniz.

Genç kızlar ve kız çocukları için tasarlanmış yatak örtüsü modellerini galeride inceleyebilirsiniz. Modellerin bazıları şu an satılmaktayken, bazı modeller yurtdışı özel üretim şeklindedir. Resim isimlerinde bu modellerin hangi markalar tarafından satıldığı belirtilmiştir.

Göz Kamaştıran Genç Kız Odası Yatak Örtüsü Modelleri
Genç kızlarımızın oda dekorasyonuna şıklık katacak birbirinden güzel ve estetik Yatak Örtüleri, göz kamaştıran tasarımları ile hayranlık uyandırıyor. Gençlerin kendi tarzları ve oda dekoru ile bütünlük sağlayacak yeni moda yatak örtüleri,zarif kumaşları tüller ve şifonlar kullanılarak göz dolduran oldukça şık tasarımlar olarak genç kızların beğenilerine sunuldu. Kızların oda dekorasyonunda en çok ilgi çeken Ev Tekstili ürünlerinden biri olan yatak örtüleri odada bulunan halı ,perde ve diğer eşyalar ile tam bir bütünlük ve estetik olarak uyum içinde olmalıdır. Desenli tasarımlar kadar düz renkli modelleri ile de dikkat çeken ürünler katlı fırfırlar,kabartma motifler ve göz alıcı süslemeleri ile de oldukça estetik bir görüntüye sahiptir.

Yeni sezon modelleri ile göz kamaştıran Genç Kız Yatak Örtüleri, bu sezonun en moda renkleri ve desenleri ile kızların odalarında büyüleyici bir dekor olarak tercih edilecek en ideal tasarımlardır diyebiliriz. Sizlerde yeni bir yatak örtüsü ile eşsiz bir güzelliği dekorasyona eklemek isterseniz ,sizin için seçtiğimiz en güzel modelleri galerimizde incelemenizi tavsiye ederiz.

Genç Kızlar ve Kız Çocukları İçin Yatak Örtüsü Modelleri; Genç kızlara renkli ve harika bir oda dizayn etmek düşüncesi zor gibi gelse de oysaki her şeyi yerli yerince planlayıp yerleştirince çok basit ve keyiflidir. Genç kızlar için canlı ve pastel renklerin kullanıldığı keyifli desenlerin yer aldığı bir sürü farklı tasarımlar var.

2018 da %100 Organik pamuktan yapılmış. Genelde çiçek desen ağırlıklı, kalın tonlara sahip modeller moda. Sizler için derlediğimiz 2023 genç kızlar için favori yatak örtüleri burada; Çoğu eski modellerin 2023 tekrardan vuku bularak moda olması artık normal karşılanıyor. Sizler için derlediğimiz modern ve şık yatak genç kız yatak örtüleri aşağıda galerideki gibidir.

Bellona Kız Odası Yatak Örtüsü

Bellona Kız Odası Yatak Örtüsü

Bellona Genç Kız Odası Yatak Örtüsü
Genç kız odalarında yatak örtüsü seçimleri ile odayı olduğundan çok daha şık ve albenili göstermek mümkün. Bu görseldeki odada da benzer şekilde şık ve rengin ön planda olduğu bir örtü tercih edilmiş. Mor renkli bu yatak örtüsünde dokunun parlaklığı sayesinde çok şık bir görüntü yakalanmış. Genel olarak modeli sade olan bu yatak örtüsünün üzerinde bazı figürler yer alıyor. Ancak bunlar da çok keskin hatlara sahip değil. Modeli rengi ve tarzı ile şık bir yatak örtüsü modeli.

Bellona Paris Yatak Örtüsü

Bellona Paris Yatak Örtüsü

Genç Kız Odası : Bellona Paris Yatak Örtüsü
Bellona yatak örtüsü modellerinde Paris modeli ile ise genç kız odalarına enerji geliyor. Genel olarak mavi ve koyu pembe tonlarının hakim olduğu bu yatak örtüsü modelinde Paris şehrinin sembollerine yer verilmiş. Dış çerçevesinde koyu pembe tonlarında belirli bir alan var. Renkli olması, çerçeveli bir model olması ve içerisinde daha farklı figür ve renkleri de barındırıyor olması ile birlikte bu model de genç kızların favorisi olacak alternatiflerden bir tanesi.

Çilek Genç Kız Yatak Örtüsü

Çilek Genç Kız Yatak Örtüsü

Çilek Mobilya Genç Kız Odası Yatak Örtüsü
Genç kız odalarında her zaman pembe tonları yok elbette. Bazen de karşımıza daha farklı renklerden hoşlananlar için bu şekilde mavi gibi renkler ile elde edilmiş olan tasarımlar da geliyor. Mavi ve beyazın hakim olduğu bu yatak örtüsü modelinde şerit detaylarına yer verilmiş. Ayrıca orta kısımda kullanılan gri bölüm ile de modele daha farklı bir hava katılmış. Özellikle beyaz mobilyalar için bu şekilde yatak örtüsü modelleri hem çok sade hem de çok fresh bir hava katıyor.

Çilek Genç Kız ve Çocuk Yatak Örtüsü

Çilek Genç Kız ve Çocuk Yatak Örtüsü

Çilek Genç Kız ve Çocuk Odaları Yatak Örtüsü
Bu modelde ise Çilek odasına ait bir yatak örtüsü görüyoruz. Çiçekler genç kız modellerinin olmazsa olmaz figürleri arasında yer alıyor. Bu modelde ise yine benzer şekilde güzel çiçek çizimleri ve kelebeklere yer verilmiş. Daha hareketli ve daha tatlı tonlarda bir yatak örtüsü modeli istiyorsanız bu şekilde bir model tercih edebilirsiniz. Bu modelde bir kısım pembe tonlarda düz, bir kısım ise beyaz alt zeminde mavi puantiyeli olacak şekilde kullanılmış. Süsleme için ise daha koyu renkler ile elde edilen çiçek ve kelebek figürleri tercih edilmiş.

Genç Kız Odası Pembe Yatak Örtüsü

Genç Kız Odası Pembe Yatak Örtüsü

Genç Kız Odası Pembe Yatak Örtüsü
Kendini prenses gibi hissetmek isteyenler için ise bu şekilde bir yatak örtüsü ideal olacaktır. Tamamen uçuk pembe tonlarında olan bu yatak örtüsünde detaylar da çok zarif ve şık. Düz renk bir yatak örtüsü tasarlanmış ancak kullanılan detaylar ile bu çok zengin ve şık bir havaya bürünmüş. Üzerinde yer alan tülden volan ve fırfırlar ile yatak örtüsü modeli tamamen zenginleştirilmiş. Diğer detaylarda da bu modele uyumlu seçimler yapılmış. Yastık kılıfları da ortası düz ve kenarları tüllü kullanılmış.

Genç Kız Odası Yatak Örtüsü

Genç Kız Odası Yatak Örtüsü

Genç Kız Odası Yatak Örtüsü
Hem eğlenceli hem de şık bir yatak örtüsü isteyen genç kızlar için bu şekilde bir model ideal olacaktır. Bu yatak örtüsü modelinde birden çok renge yer verilmiş. Beyaz, mavi, pembe ve yeşilin bir arada kullanılması ile oldukça şık ve alımlı bir yatak örtüsü tasarlanmış. Üzerinde yine çeşitli çiçek desenleri yer alıyor. Bu desenlerin büyüklü küçüklü olması da tek tip bir görüntüden ve klasiklikten uzak bir sonuç elde edilmesini sağlıyor. Özellikle farklı mobilya renkleri ile bir arada rahatlıkla kullanılabilir.

Genç Kız Yatak Örtüsü

Genç Kız Yatak Örtüsü

Genç Kız Yatak Örtüsü
Genel olarak pastel tonlar genç kız odası tekstilinde ilk tercih olsa da bu şekilde daha farklı tasarımlar da yok değil. Özellikle sıradan olmayan seçimler yapmak istiyorsanız bu modeller size daha çok hitap edecektir. Kahverengi zemin üzerine kullanılan renkli figürler ve desenler ile birlikte çok daha renkli ve eğlenceli bir yatak örtüsü ortaya çıkmış. Kahverenginin mavi, pembe ve yeşil ile uyumu koyu bir rengi çok daha şık bir hale getirmiş. Canlandırmak istediğiniz odalar için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Genç Kızlar ve Çocuklar İçin Süslü Yatak Örtüleri

Genç Kızlar ve Çocuklar İçin Süslü Yatak Örtüleri

Genç Kızlar ve Çocuklar İçin Süslü Yatak Örtüleri
Cicili bicili modellerden hoşlanan genç kızlar için ise bu şekilde pembeli beyazlı ve bol çiçekli olan modelleri tercih edebilirsiniz. Modelin detaylarına bakacak olursak hem yastıklarda hem de yatak örtü kısmında bol bol çiçek desenlerine yer verilmiş. Orta kısmında ise düz pembe bir zemin üzerinde üç boyutlu çiçek motifleri kullanılmış. Yastıkları ise modeli daha da zengin bir hale getirmiş. Yastık kılıflarının üzerlerinde yine çiçek desenleri ve kenar kısımlarında ise tülden fırfırlar kullanılmış. Hem yoğun hem de eğlenceli bir yatak örtüsü modeli alternatifi.

Genç Kız Odası Yatak Örtüsü Modelleri

Genç Kız Odası Yatak Örtüsü Modelleri

Genç Kız Odası Yatak Örtüsü Modelleri
Genç kız yatak örtüsü modellerinde çiçekli olan modeller daha fazla karşımıza çıkıyor. Ancak sadece bu tarzda alternatiflerden tercih etmek zorunda değilsiniz. Örneğin bu görselde daha spor bir model tercih edilmiş. Pembe, beyaz ve yeşil tonları bir arada kullanıldığında genç kız odalarına uyumlu bir renklilik ortaya çıkıyor. Ayrıca modelin ince çizgileri ve bu çizgilerin birbirinden farklı kalınlıklara sahip olması ile birlikte hem spor hem de tatlı ve şık bir tasarım elde edilmiş. Bu tarzdan hoşlananlar için değerlendirilebilir iyi bir alternatif.

Kelebek Tek Kişilik Genç Odası Desenli Yatak Örtüsü

Kelebek Tek Kişilik Genç Odası Desenli Yatak Örtüsü

Kelebek Tek Kişilik Genç Odası Desenli Yatak Örtüsü
Daha küçük yaşlardaki genç kızlar için ise bu şekilde biraz daha çocuksu modeller önerebiliriz. Bu modelde çiçekler ve kelebekler yer alıyor. Her genç kızın beğenebileceği tarza yakın bir model. Ana zemin açık leylak renginde ve üzerinde serpilmiş şekilde çiçek ve kelebek desenlerine yer verilmiş. Kapitone olan bu yatak örtüsü modelinin bu dokusu da modele farklı bir hava katıyor. Yastık kılıfında da örtüdeki bir görüntü var. Kenar kısımlarında da zemin renginin koyu tonlarından bir çerçeve mevcut. Bu da daha spor bir görüntü veriyor.

Kız Odalarına Zarif Yatak Örtüleri

Kız Odalarına Zarif Yatak Örtüleri

Kız Odalarına Zarif Yatak Örtüleri
Renkli sevmeyenler ya da daha sade ve zarif bir model arayışında olanlar için ise bu görseldeki gibi bir model ideal olabilir. Beyaz alt tonu üzerine sade ve zarif desenler yerleştirilmiş. Kenar hatlarında ise lila renginde bir çerçeve yer alıyor. Aynı renkten yatak örtüsü kısmında da farklı figürler tercih edilmiş. Ayrıca kelebek ve çiçek desenlerinin de yer aldığı örtüde renkler hep pastel ve sakin tonlarda. Dekorasyonda pastel tonları sevenler için bu modeller ideal olabilir.

Meltem Prestij Yatak Örtüsü

Meltem Prestij Yatak Örtüsü

Meltem Prestij Yatak Örtüsü
Düz renk kullanmak da şık odalar elde etmek için iyi bir alternatif olabilir. Bu görselde de buna benzer bir örnek görüyoruz. Renk seçimi olarak gayet koyu ve iddialı bir ton olan fuşya rengi tercih edilmiş. Bu rengi özellikle hareket katmak istediğiniz odalarda kullanabilirsiniz. Sadeliği bir nebze kırmak ve odaya enerji katmak için ideal olacaktır. Renk olarak tek ton olmasının yanı sıra model olarak ve doku olarak çok daha farklı ve hareketli bir model tercih edilmiş. Bu şekilde sıradan görüntüden uzaklaşıyor.

Mor Renkli Kız Yatak Örtüsü

Mor Renkli Kız Yatak Örtüsü

Mor Renkli Kız Yatak Örtüsü
Yatak örtüsü modellerinde daha iddialı bir seçim yapmak isteyenler için ise bu model bir alternatif olabilir. Modelin rengi ilk etapta en çok dikkati çeken şey oluyor. Koyu bir mor tonunda seçilen model oldukça parlak bir yapıya sahip. Rengini özellikle beyaz mobilyaların olduğu odalarda kullanmanızı tavsiye edebiliriz. Ahşap renkli odalarda bu tarz modeller çok da hoş bir seçim olmayabilir. Model olarak ise yine baklava deseni tarzı ve etek kısımlarında tülden fırfırlar yer alıyor.

Pelerins Genç Kız Odaları Yatak Örtüsü

Pelerins Genç Kız Odaları Yatak Örtüsü

Pelerins Genç Kız Odaları Yatak Örtüsü
Genç kız odalarında hemen her tarza ve renge hitap edebilecek bir model çıkıyor karşımıza. Ekru rengindeki bu örtünün zemini de çok parlak bir kumaştan elde edilmiş. Üzerinde ise yine sade tonlarda kelebek motifleri yer alıyor. Yastıkta da bu şekilde kelebek desenleri mevcut. Görseldeki gibi renkli çarşaflar ile güzel uyum sağlayacaktır.

Pretty Tek Kişilik Yatak Örtüsü

Pretty Tek Kişilik Yatak Örtüsü

Pretty Tek Kişilik Yatak Örtüsü
Bu yatak örtüsü modeli de yine küçük yaştaki kızlar için ideal bir seçim olabilir. Pembenin farklı tonlarının bir araya gelmesi ile ortaya çıkan bu yatak örtüsü modeli çok sevimli ve bir o kadar da şık bir sonuç oluşturmuş. Yatak kısmında pembenin en açık tonu ve etek kısmında ise daha koyu ve açık tonları ardışık olarak yerleştirilmiş. Koyu tonlarından kelebek desenleri ile hareket katılmış.

Tek Kişilik Genç Kız Yatak Örtüleri

Tek Kişilik Genç Kız Yatak Örtüleri

Tek Kişilik Genç Kız Yatak Örtüleri
Bu yatak örtüsü modeli ise daha çok yaz aylarında tercih edilebilecek ince ve şık bir model. Modelin genel olarak hareketli bir yapısı var. Farklı zemin renklerinin bir arada kullanıldığı bu model üzerinde çiçekler, kalpler ve farklı desenler ile birlikte hareketli bir sonuç elde edilmiş. Sade odalara hareket katmak için ideal bir model alternatifi olabilir.

Uğur Böceği Tek Kişilik Genç Kız Odası Yatak Örtüsü

Uğur Böceği Tek Kişilik Genç Kız Odası Yatak Örtüsü

Uğur Böceği Tek Kişilik Genç Kız Odası Yatak Örtüsü
Pembe ve mor tonları genç kız odalarının olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Bu modelde ise mor renginin bir açık ve bir koyu tonu olmak üzere iki ayrı tonu bir arada dengeli olarak tercih edilmiş. Zemin rengi ise beyaz olarak kullanılmış. Yeşil dal desenleri ile de bu görüntü daha farklı bir renk kazanmış. Uğur böceği ve çiçek desenleri ile birlikte şık ve tatlı bir yatak örtüsü modeli.

Vinaldi Genç Kız Yatak Örtüsü

Vinaldi Genç Kız Yatak Örtüsü

Vinaldi Genç Kız Yatak Örtüsü
Sade ama bir o kadar da iddialı olan bu yatak örtüsü modelinin rengi pembe tonları arasında çok sık karşılaşmadığımız bir tanesi. Modelin parlak oluşu onu çok daha şık bir havaya sokuyor. Orta kısmı düz renk ve çizgili dokuda iken kenar bölümlerinde ise kelebek desenlerine yer verilmiş. Eğer dekorasyonda daha gösterişli modelleri beğeniyorsanız ve odanız ile uyumlu olacak ise siz de bu modeli tercih edebilirsiniz. Hem ahşap hem de beyaz mobilyalar ile bu şekilde bir modeli kullanabilirsiniz.

Vinaldi Marilyn Yatak Örtüsü

Vinaldi Marilyn Yatak Örtüsü

Vinaldi Marilyn Yatak Örtüsü
Sevdiğiniz karakterlerin de üzerinde olacağı bir yatak örtüsü ile odanızı daha havalı göstermeniz mümkün. Bu yatak örtüsü modeli bu örneğe çok uygun bir model. Üzerinde dünyaca meşhur bir starın resmi yerleştirilmiş. Özellikle bu şekilde bir starın fanı iseniz bunu odanızda da yansıtabilirsiniz. Bu modelde beyaz bir seçim yapılmış. Özellikle sadelikten ve aydınlık ortamlardan hoşlanan bir genç kız için bu model hem oldukça iddialı hem de çok sade ve aydınlık bir görüntüye sahip.

Kız Çocuğu Odaları İçin Yatak Örtüsü

Kız Çocuğu Odaları İçin Yatak Örtüsü

Kız Çocuğu Odaları İçin Yatak Örtüsü
Genç kız ve kız çocuğu yatak örtüsü modellerine genel olarak baktığımızda birçoğunda temel olarak benzer şeylerin kullanıldığını görüyoruz. Özellikle çiçekler, kelebekler ve kuşlar genç kızlarla ilgili olan süslemelerde çok fazla tercih ediliyor. Bazen bunlar sade renkler ile kullanılıyorken bazen de çok daha renkli ve canlı olabiliyor. Bu modelde de bahsettiğimiz figürler renkli şekilde tasarıma uyarlanmış. Bu modelde ayrıca sıradan renklerin dışına da çıkılmış. Zemin rengi beyaz olarak tercih edilen modelde süslemeler ve desenler çok farklı renklerde tercih edilmiş.

Zara Home Pantiyeli Yatak Örtüsü

Zara Home Pantiyeli Yatak Örtüsü

Zara Home Pantiyeli Yatak Örtüsü
Şimdiye kadar karşımıza çıkan örneklerde en fazla pembe ve beyaz tonlarını gördük. Ancak bunun dışında da alternatifler genç kızların seçimlerine göre çeşitlilik sunuyor. Örneğin bu görseldeki yatak örtüsü modeli çok şık ve sıradan olmayan bir renge sahip. Mavinin sakin tonları ile tasarlanmış olan bu yatak örtüsü mavi seven genç kızlar için harika bir seçim olabilir.

Genç Kız ve Çocuk Odası Yatak Örtüleri

Genç Kız ve Çocuk Odası Yatak Örtüleri

Genç Kız ve Çocuk Odası Yatak Örtüleri
Bu yatak örtüsü ise oldukça modern bir tasarıma sahip. İçerisinde beyaz zemin rengi bulunduruyor olmasının yanı sıra desenleri ile ve çeşitli renkleri ile çok şık bir yatak örtüsü tasarımı ortaya çıkmış. Pembe ve bunun yanında mavinin turkuaza yakın bir tonunun kombini tercih edilmiş olan yatak örtüsü karışık ve modern desenleri seven genç kızlar için şık bir seçim olarak değerlendirilebilir.

Boyalı Dantelli Genç Kız Yatakları İçin Örtüler

Boyalı Dantelli Genç Kız Yatakları İçin Örtüler

Boyalı Dantelli Genç Kız Yatakları İçin Örtüler
Çok farklı, çok sıra dışı bir model çıkıyor şimdide karşımıza. Degrade kavramı tekstil ürünlerinde zaman zaman karşımıza çıksa da bu şekilde yatak örtülerine çok alışık olduğumuz söylenemez. Bu yatak örtüsü modeli içerisindeki renkleri ve renk geçişleri ile birlikte çok iddialı ve çok şık bir model. Somon rengi beyaz ve mavi tonları bir arada harika bir görüntü ortaya çıkarmış.

Çicekli Genç Kız Odası Yatak Örtüleri

Çicekli Genç Kız Odası Yatak Örtüleri

Çicekli Genç Kız Odası Yatak Örtüleri
Bu model de yine birçok ortama ve mobilyaya ayak uydurabilecek bir model. Bu görselde beyaz mobilyalar ile tercih edilmiş ve renk olarak da mavi seçilmiş. Ancak sıcak bir görüntü olması için ise üzerinde çok farklı renkler ile desenler yerleştirilmiş. Şal deseni olarak adlandırılan bu yatak örtüsü deseni bu şekilde tekrarlı ve dağınık desenleri sevenler için harika bir seçim olacaktır.

Çingene Desenli Genç Kız Odası Yatak Örtüleri

Çingene Desenli Genç Kız Odası Yatak Örtüleri

Çingene Desenli Genç Kız Odası Yatak Örtüleri
Yine farklı bir tasarım ve yine çok şık, iddialı bir sonuç çıkıyor karşımıza. Bu modelin ana rengi yine birçok örnekte olduğu gibi beyaz seçilmiş. Ancak üzerinde mavi alt tonu ile çiçek desenleri mevcut. Takımda kombin yastığı olarak ise içerisinde çiçeklerin renklerinin bulunduğu çizgili bir desen var. Bu kombin çok tatlı ve aydınlık bir görüntü ortaya çıkarıyor.

Dantelli Yorgan Genç Kızlar İçin Yatak Örtüleri

Dantelli Yorgan Genç Kızlar İçin Yatak Örtüleri

Dantelli Yorgan Genç Kızlar İçin Yatak Örtüleri
Her genç kız pembelerden, çiçeklerden ve cicili bicili eşyalardan hoşlanmak zorunda değil elbette. Daha farklı renkler ve daha farklı modeller de tercih edilebilir. Bu model ise tam olarak bu şekilde sade modelleri sevenler için ideal. Modelin rengi gümüş gri tonunda. İçerisinde hangi nevresimi kullanırsanız kullanın mutlaka uyum sağlayacaktır. Kumaş düz değil kendi içerisinde farklı bir formda tasarlanmış ve oldukça iddialı bir model ortaya çıkmış.

Genç Kız Odaları İçin Çift Kişilik Yatak Örtüsü

Genç Kız Odaları İçin Çift Kişilik Yatak Örtüsü

Genç Kız Odaları İçin Çift Kişilik Yatak Örtüsü
Karışık desenler ve rengarenk örtüler de genç kız odalarında tercih edilebilen alternatifler arasında yer alıyor. Bu modelde ön plana çıkan renkler daha çok kırmızı ve mavi tonları oluyor. Odanız fazla sakin ise ve siz bunu kırıp biraz hareket kazandırmak istiyorsanız bu şekilde bir modeli tercih edebilirsiniz.

Genç Kız Odası Büyük Yatak Örtüsü

Genç Kız Odası Büyük Yatak Örtüsü

Genç Kız Odası Büyük Yatak Örtüsü
Sade ama çok tatlı bir yatak örtüsü modeli çıkıyor karşımıza. Açık mavi rengindeki bu yatak örtüsü modeli genç kız odalarında çok şık bir sonuç oluşturacaktır. Bu modeli görselde de görmüş olduğunuz gibi beyaz ile kombin olarak kullanırsanız çok şık bir sonuç elde edebilirsiniz.

Rüya Fabrikası Safari Genç Kız Yatak Örtüsü

Rüya Fabrikası Safari Genç Kız Yatak Örtüsü

Rüya Fabrikası Safari Genç Kız Yatak Örtüsü
Mor ve gri tonları ile elde edilen bu yatak örtüsü tasarımı tekrarlı desenleri sevenler için ideal bir model. Boğucu bir görüntü oluşmaması için içerisinde beyaz tonuna da yer verilmiş ve şık bir sonuç elde edilmiş. Beyaz mobilyalarınız ile güzel bir uyumu bu şekilde bir yatak örtüsü ile yakalayabilirsiniz.

Genç Kızlara Örnek Yatak Örtüsü Tavsiyeleri

Genç Kızlara Örnek Yatak Örtüsü Tavsiyeleri

Genç Kızlara Örnek Yatak Örtüsü Tavsiyeleri
Son olarak karşımıza gelen yatak örtüsü ise yine çok tatlı iki rengin uyumu ile elde edilmiş. Bu modelde gri ve somon rengi bir arada farklı bir uyum yakalamış. Arada bulunan bej tonları ile de bu daha farklı bir hal almış ve odanız için uyumlu bir yatak örtüsü modeli alternatifi olmuş.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. aysin dedi ki:

  Merhaba ürünleri nereden bulabiliriz tesekkurlerr

  1. styledekor dedi ki:

   Ayşin hanım merhabalar beğendiğiniz yatak örtüleri Bellona,Vinaldi,Çilek ve taç koleksiyonları arasından seçtiğimiz modellerdir,özellikle beğendiğiniz bir ürün varsa belirtirseniz yardımcı olabiliriz.Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 2. ÇİĞDEM AYDIN dedi ki:

  merhaba:)
  modern 2015 genç kız yatak ortülerı modellerını cok begendım… ve temın etmek istiyorum nerden temın edebılırım..?

  sevgiler

  1. styledekor dedi ki:

   Merhaba Çiğdem hanım beğendiğiniz genç kız yatak örtüleri Bellona ,Çilek,Vinaldi ve taç markalarının yeni sezon tasarımları arasından seçilmiştir,özellikle beğendiğiniz bir model varsa hangi markanın ürünü olduğunu söyleyebiliriz.Sitemize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

 3. nuray dedi ki:

  VİNALDI GENÇ YATAK ÖRTÜLERİNİ BEĞENDİM. ANCAK ULAŞMAK MÜMKÜN DEĞİL. TLG NUMARALARINI EKSİK GİRMİŞLER . YARDIMCI OLURMUSUNUZ

 4. arzu izsoy dedi ki:

  yatak örtüsü genç odası için nerden alabilirim

 5. arzu özsoy dedi ki:

  yatak örtüsü genç odası için nerden alabilirim
  telemon numarasi var mi

 6. Sevgi dedi ki:

  Fuşya renkli kalpli olan en üsteki yatak örtüsünü çok beğendim acaba nerden bulabilirim fiyatı ne kadar bilgi verir misiniz teşekkür ederim

 7. rubu dedi ki:

  merhaba yurtdisina gönderiyormusunuz? lütfen acil cevap

  1. DekorStyle dedi ki:

   Maalesef hayır gönderemiyoruz

BİR YORUM YAZ