Dekor Style

Elart Gösterişli Yatak Örtüsü Modelleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Ev Tekstili üreten bir çok markaya göre son derece estetik ve kaliteli tasarımlara sahip olan Elart, muhteşem dantelleri , tülleri ve büyüleyici modelleri ile yatak odanızda oldukça şık bir güzelliği yaşamanızı sağlayacaktır. Gelin odalarının yataklarını süsleyen gelinliklerle yarışacak kadar gösterişli yatak örtüleri , kaliteli işçiliği ve romantik renkleri ile evlilik hazırlığında olan bayanların çeyizlerine kalite kazandırırken , yatak odalarında her günü özel yaşamak isteyen zevk sahibi bayanların tercihi olarak da bir hayli dikkat çekiyor.

2023 yılı Elart yatak örtüsü modellerinden bizim favori seçimlerimiz arasında olan modellerden; Şönil, English, Kanaviçe, Milenyum, Hayal, Lavinya, Kösem, Gülfem, Perla/krem, Elmas ve Harem yatak örtülerini beğeninize sunuyoruz. Yeni evlenecek gelin ve damat adayları için bir ömür rahat edecekleri kaliteli ve şık yatak örtü modelleri.

Yatak odası dekorasyonunda perdeler , halılar kadar dikkat çeken yatak örtüleri günlük kullanım ve özel tasarımlı modeller olarak fark yaratırlar . 2023 Elart Yatak Örtüsü Modelleri sade ve abartısız bir şıklık arayanlar için düz saten kumaşların zarif danteller kullanılarak muhteşem tasarımlara dönüştüğü modelleri ile her bayanın yatağında görmek istediği göz kamaştıran modelleri ile hayranlık uyandırıyor.

Beyaz, pembe, gül kurusu, vanilya, krem ve ebru renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı Elart Gösterişli Yatak Örtüleri , en kaliteli tüllerin , dantellerin ve süslemelerin eşliğinde yatağınızda muhteşem bir şıklık yaratacaktır. Çeyiziniz veya yatak odanız için yeni bir yatak örtüsü almayı düşünüyorsanız sizler için seçtiğimiz en yeni sezon modellerini galerimizde incelemenizi tavsiye ederiz.

 

Elart Duvak Yatak Örtüsü Çift Kişilik 1249-TL

Elart Duvak Yatak Örtüsü Çift Kişilik 1279-TL

Duvak Yatak Örtüsü Modeli;
Yatak Örtüsü Ölçüsü 270×260 cm
Yastık Kılıfları ölçüleri 2 Adet için 270×260 cm
Kırlent öçüsü 1 Adet için 50×70
Duvak Yatak Örtüsü Modeli Üretimi;
İpek tafta zemine Fransız güpürler işlenerek yapılmış, el emeği ile işleme ve taşlandırma zenginleştirilmiş narin bir model.

Elart Kösem Yatak Örtüsü Çift Kişilik 999-TL

Elart Kösem Yatak Örtüsü Çift Kişilik 1059-TL

Kösem Yatak Örtüsü Modeli;
Yatak Örtüsü Ölçüsü 270×260 cm
Yastık Kılıfı Ölçüsüleri 2 Adet için 270×260 cm
Kırlent Ölçüsü 1 Adet için 50×70
Kösem Yatak Örtüsü;
İpek tafta zemine Fransız güpürler işlenerek, el emeği göz nuru işleme ve taşlarla zenginleştirme yapılmış narin bir model.

Elart Lavinya Yatak Örtüsü Çift Kişilik 449-TL

Elart Lavinya Yatak Örtüsü Çift Kişilik 479-TL

Lavinya Yatak Örtüsü Modeli
Yatak Örtüsü Ebatı 270×260
Yastık Kılıfı ölçüsü ve (2 Adet) 50×70
Lavanta Kesesi vardır.
İpek tafta kumaş kullanılarak, Brode dantel ile işlenmiş ve El emeği ile işlenen savaroski takılar.

http://www.elartceyiz.com elartın orjinal web sitesinden satın alabilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ