Dekor Style

Enza Home Yataş Koltuk Takımı Modelleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Enza Home yataş koltuk takımı modelleri arasında yer alan ürünleri tanıttık. Ürünleri detaylı olarak inceledik, salonunuzda ya da oturma odanızda kullanmak istediğiniz Yataş koltuk takımlarını almadan önce tavsiyelerimizi okuyabilirsiniz. Yataş’ta yepyeni mobilyaların şık tasarımları ile canlılık kazanmış harika bir dekorasyonla karşılamaya hazır mısınız ? Yeni Trend Mobilya Modelleri arasında şıklığıyla göz kamaştıran Yataş tasarımı oturma grupları ,estetiği ve kaliteyi bir arada buluşturan nadir markalardan biridir. Oturma odaları ve Salon Dekorasyonu için birbirinden şık alternatifler sunan marka, sağlamlığı ve şıklığı en az rahatlığı kadar ön planda tutuyor. Farklı stili ile ilk bakışta bile fark edilen Yataş ürünleri ,kaliteli kumaş veya deri kaplamaları ,tarz modelleri ve son derece rahat tasarımları ile her evin dekorasyonuna ayrıcalıklı bir şıklık kazandırıyor. Enza Home Yataş koltuk takımı 2023 fiyat listesi açıklandı.

Enza koltuk takımı, ev dekorasyonunda dikkat çekecek bir tarz yaratmak isteyenlerin zevklerine hitap edecek oldukça şık tasarımları ve yıllarca kullanabileceğiniz son derece sağlam ve dayanıklı ürünleri ile herkesin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Oturma odanızda veya salonunuzda bulunan koltuklarınızın yenilenme zamanı geldiyse mutlaka markanın yeni sezon modellerini mağazalarına giderek yakından incelemelisiniz.Mobilya alışverişine çıkmadan önce bu sezonun en güzel modellerini derlediğimiz galerimize bir göz atmanızı öneririz.

Enza home koltuk takımı fiyatları sizler için inceledik, güncel fiyatları aşağıda ki resimleri inceleyerek öğrenebilirsiniz. Tüm fiyatlar ürünlerin altında yer almaktadır.

Enza Home Yataş Koltuk Takımı Modelleri

Enza Home Yataş Koltuk Takımı Sona

Enza Home Yataş Koltuk Takımı Sona 8.960 TL (3.9.2022)

 

Enza Home Yataş Koltuk Takımı Fabia

Enza Home Yataş Koltuk Takımı Fabia 3.185 TL (25.08.2022)

 

Enza Home Yataş Koltuk Takımı Fiero

Enza Home Yataş Koltuk Takımı Fiero 13.027 TL (3.09.2022)

 

Yataş Koltuk Takımı Rosa

Yataş Koltuk Takımı Rosa 12.362 TL (3.09.2022)

 

Yataş Koltuk Takımı Marlena

Yataş Koltuk Takımı Marlena 12.190 TL (3.09.2022)

 

Enza Home Yataş Koltuk Takımı Evora

Enza Home Yataş Koltuk Takımı Evora 14.100 TL (3.09.2022)

 

Enza Home Yataş Koltuk Takımı Gravity

Enza Home Yataş Koltuk Takımı Gravity 14.272 TL (3.09.2022)

Enza Home Yataş koltuk takımı oldukça güzel modelleri olduğunu görebilirsiniz. Fiyatlarını incelediğimiz zaman da fiyat performans ürünü olduğunu söylemek yerinde olacaktır.

RESİMLERİ İNCELEMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

Enza Home Yataş Nuvo Plus Oturma Grubu
Kolçaklarının sert kesimleri ile koltukların yumuşak hatlarının ortaya uyumlu bir birliktelik çıkartması ile oluşan Nuvo Plus koltuk takımı, küllü kahve tonlarında, ikili koltuk ve berjer üniteleri de krem renginde sunulmaktadır. Renklerin birbirini dengelediği takımda, ikili ve üçlü koltuk ünitelerinde yer alan düğme ve çektirme işlemeleri, koltukların kabarık ve konforlu minder alanlarının şık bir görünüme kavuşmasını sağlamıştır. Koltuklar ve berjerin kolçakları aynı izleri taşıyor olup koltuğun ön yüzüne doğru bir eğime sahiptir. Üçlü koltuğun yatak ve sandık özelliği, takımın şıklığı gibi işlevselliği ile de dikkat çekmesini sağlamaktadır.

Enza Home Yataş Elena Oturma Grubu

Enza Home Yataş Elena Oturma Grubu

Enza Home Yataş Elena Oturma Grubu
Elena oturma grubu, farklı renk seçenekleri ve göz alıcı tarzı ile tasarıma önem veren kişilerin ihtiyaçlarını karşılayacak olan bir model. Koltukların sırt kısmının fitil uygulaması ile kare parçalara bölünmesi, tam ortadan geçen bir şekilde aynı bölgeye ve kolçaklara düğme işlemesi uygulanması, koltukların görsel çekiciliklerini arttıran başlıca özelliklerdir. Geniş oturma alanının vermiş olduğu konfor, üçlü koltuğun yatak olabilme özelliği ile artmaktadır. Takımın yüksek ahşap ayaklarının takımın rengine göre değişiyor olması, görselliğin tüm alternatiflerde korunuyor olması anlamına gelmektedir.

Enza Home Yataş Born Oturma Grubu

Enza Home Yataş Born Oturma Grubu

Enza Home Yataş Born Oturma Grubu
Kadifemsi dokusuyla farklı renk alternatifleri ile sunulan Born oturma grubu, içerisinde üçlü, ikili ve berjer olmak üzere farklı üniteler barındırmaktadır. Her bir ünitenin yerden yüksek ayakları, koltukların tasarımları ile uyumlu bir görünüm oluştururken rahat bir oturum konumu yakalanmasını sağlamaktadır. Koltuklara karşıdan bakıldığı zaman ayaklarının standart şekilde kolçakların alt hizasında değil, daha iç tarafta konumlanmış olması, Born oturma grubunun karakteristik bir görünüm elde etmesini sağlamaktadır. Üçlü koltuğun yatak olabilme özelliği, geniş oturma alanının rahat bir yatak olarak kullanılmasına da olanak tanımaktadır.

Enza Home Yataş Folk Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Folk Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Folk Koltuk Takımı
Folk koltuk takımı, klasik ve değişmez görünümünün ardındaki işlevselliği ile alanların en iyi şekilde değerlendirilmesini sağlamaktadır. Takımın ikili ve üçlü üniteleri, yatak ve sandık seçenekleri ile kişilerin hayatını kolaylaştırmaktadır. Takım içerisinde yer alan tüm birimler, kadifemsi kumaş döşeme ile kaplanmış olup, kolçakların, şık ahşap ayakların ortaya koymuş olduğu tasarımsal farklılık bu şekilde desteklenmiştir. Takım içindeki üçlü koltuklar, ikili koltuk ve berjerden farklı renkte sunulmakta olup bu renkler genellikle birbirlerini tamamlayıcı tonlarda olmaktadır.

Enza Home Yataş Simena Oturma Grubu

Enza Home Yataş Simena Oturma Grubu

Enza Home Yataş Simena Oturma Grubu
Simena koltuk takımı, içerisindeki tüm ünitelerin aynı renkte olmasına karşın sahip olduğu desenler, çizgiler ile hak ettiği şıklığı kazanmaktadır. Koltukların sırt minderlerinde bulunan özel işlemeler koltukların kadifemsi dokusunu daha çekici hale getirmektedir. Arkaya doğru yükselen kolçak yapısı, duvara sıfırken açılmaya imkan sağlayan özel makas mekanizması, yerden yüksek ahşap ayaklar, koltuğun en belirgin özellikleri arasında sayılabilir. Takımın beyaz ve ceviz rengi olmak üzere iki farlı renk seçeneği ile sunulması, kullanıcılara fazladan hareket alanı tanımaktadır. Takımın ikili ve üçlü üniteleri, içerisindeki sandık ve makas teknolojisi sayesinde açılarak yatak formuna getirilebilmektedir.

Enza Home Yataş Orfe Oturma Grubu

Enza Home Yataş Orfe Oturma Grubu

Enza Home Yataş Orfe Oturma Grubu
Orfe oturma grubu, yalın renkler ve yuvarlak hatlar ile sade, şık ve modern bir görünüme sahiptir. Koltuğun gir tonlarındaki döşemesi, kolçakların ön ve yan yüzlerindeki deri uygulamalar ile zenginleştirilmiştir. Yerden yüksek doğal ahşap yapısı, koltuğun tasarımının canlanması ve işlevsellik kazanmasını sağlamaktadır. Oturma grubu içinde yer alan üçlü koltuk, yatak olabilme ve içerisinde eşya depolayabilme özelliğine sahiptir.

Enza Home Yataş Ponte Oturma Grubu

Enza Home Yataş Ponte Oturma Grubu

Enza Home Yataş Ponte Oturma Grubu
Hardal ve vizon renklerinin ortaya çıkardığı harika uyum, Ponte oturma grubunun son derece şık bir görünüme sahip olmasında büyük rol oynamaktadır. Takımın tüm ünitelerinde bulunan kolçaklar dışarıya doğru kavisli bir yapıya kavuşmaktadır. İkili ve üçlü koltukların kolçakları ve sırt kısımlarında yer alan yatak dikiş detayları, görselliğin zenginleştirilmesinde etkili olmuştur. Şık ve ayrıt edici bir uygulama olarak takımın tüm birimlerinde dışa doğru açılan orta yükseklikte ahşap ayaklar uygulanmıştır.

Enza Home Yataş Merlin Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Merlin Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Merlin Koltuk Takımı
Kiremit-vizon ve gri-mor renk seçenekleri ile sunulmakta olan Merlin koltuk takımı, adında da belirtildiği üzere sihirli bir değnekle ortaya çıkartılmışçasına bir tasarım taşımaktadır. Koltukların rahat minderli yapıları, dışa doğru belirgin şekilde çıkıntı oluşturan kolçakları, koltukların renkleri ile uyumlu olan ahşap ayakları, işlemeli yastıkları ve koltuğun tüm yüzeyini saran fitil uygulamaları, Merlin koltuk takımının ayırt edici ve şık bir takım olmasında büyük rol oynamaktadır. Koyu ve iddialı tonlardan hoşlanan kişiler gri-mor, yumuşak ve sıcak renklerden hoşlanan kişiler kiremit-krem renklerindeki takımlardan faydalanabileceklerdir.

Enza Home Yataş Marengo Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Marengo Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Marengo Koltuk Takımı
Özgüvenli lacivert ve dingin bej renk seçenekleri ile sunulan Marengo koltuk takımı, kasasında ve kolçaklarında bulunan deri uygulamaları sayesinde tarz sahibi bir görünüme sahiptir. Lacivert ve bej renkleriyle uyumlu koyu kahve tonlarındaki deri uygulamaları, ikili ve üçlü ünitelerde koltukların kasasına bir kemer, berjer ünitesinde ise kolçakların dışına kaplama şeklinde uygulanmıştır. Deri uygulamalar ile aynı dokuya sahip olan küçük yastıklar, koltukların ve berjerin tarzının tamamlayıcısı rolünü üstlenmektedir. Koltukların yerden yüksek ahşap ayakları, görsel ve konfor olarak koltukların artı özellikleri arasında gösterilebilir.

Enza Home Yataş Rattan Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Rattan Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Rattan Koltuk Takımı
Rattan koltuk takımı, farklı renk seçenekleri ve eşsiz tasarımı ile oturma odalarının dokusunun baştan aşağıya değişmesini sağlamaktadır. Rattan koltuk takımının P şeklindeki özel kolçakları, sırt kısmındaki minderin oturuşu destekleyen yapıdaki tasarımı ve ince işçiliği, koltuğun genel dokusuna yakışır şekilde tasarlanmış dairesel hatları bulunan ahşap ayakları, Rattan koltuk takımının eşsiz ve ince detayları arasında sayılabilecektir. Takım içerisinde ikili, üçlü ve berjer olmak üzere 3 ünite yer almaktadır.

Enza Home Yataş Polka Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Polka Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Polka Koltuk Takımı
Polka koltuk takımı, turkuaz ve beyaz, bej ve antrasit renklerinin bir arada kullanıldığı iki alternatifle sunulmaktadır. Polka koltuk takımını görsel olarak incelenecek olursa; beyaz ve kahve olmak üzere iki farklı ayak seçeneği, ahşap ayakların standart uygulama dışında sıra dışı tasarımı, kolçakların eğimli yapısı, geniş sırt minderleri gibi özellikleri sıralanabilecektir. Koltukların yüksek ayak yapısı, hem temizlik sırasında kolaylık hem de daha rahat bir oturma pozisyonu elde edilmesini sağlamaktadır. Polka’ nın yatak olabilen üçlü koltuğu da seçilerek alanların işlevsel şekilde donatılması sağlanabilecektir.

Enza Home Yataş Marlena Oturma Grubu

Enza Home Yataş Marlena Oturma Grubu

Enza Home Yataş Marlena Oturma Grubu
Kadifemsi dokusu ve küllü lacivert rengi ile ikili ve üçlü koltukları, eskitme detaylı berjer ünitesi ile Marlene oturma grubu, sıra dışı ve estetik duruşu ile atmosfer değiştirici bir etkiye sahiptir. Takımın dışa açılan koyu renkli ayakları, geniş kolçaklarının ön yüzünde bulunan kapitone uygulaması, geniş sırt minderleri gibi sıralanabilecek seçkin özellikleri, görsel anlamda doruk noktasına ulaşmaktadır. Marlena oturma grubu içerisindeki üçlü koltuk, içerisindeki sandık ve makas sistemi ile yatak olabilme özelliğine sahiptir.

Enza Home Yataş Rosa Oturma Grubu

Enza Home Yataş Rosa Oturma Grubu

Enza Home Yataş Rosa Oturma Grubu
Kiremit-beyaz, bej-sarı olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile sunulmakta olan Rosa koltuk takımı, koltuklarında ve berjerlerinde aynı desenleri taşımaktadır. Koltukların sırt kısmında bulunan geniş minderler ve kolçakların dış kısımları, uygulanan düğme ve fitil işlemeleri ile tarz bir duruş kazanmıştır. Koltukların tümünde, dışa doğru açılan geniş ahşap ayak uygulamalarına rastlanmaktadır. Takımın üçlü ünitesi, yatak olabilme özelliği sayesinde alanların hem şık hem de işlevsel şekilde donatılmasını sağlamaktadır.

Enza Home Yataş Valente Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Valente Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Valente Koltuk Takımı
Valente koltuk takımı, kasası ile birleşik kolçaklarının bir kayığı andırırcasına genişleyen yapısı ile ayırt edici bir görünüme kavuşmaktadır. İki farklı renk seçeneği ile sunulmakta olan Valente’ nin berjer ünitesi, kadifemsi dokusu üzerinde bulunan işlemeler, üst kısmında ortaya çıkan dayanak kısımları ile ayırt edici ve tarz sahibi bir görünüme kavuşmaktadır. Valente, geniş oturma alanı sunan üçlü koltuk ünitesinde barındırdığı makaslı mekanizma sayesinde aynı zamanda yatak olabilme özelliğine sahiptir. Koltukların dokusu ve renkleri ile uyumlu olan koyu renk ahşap ayak yapısı, koltukların tasarımını tamamlayan detaylardandır.

Enza Home Yataş Dolce Oturma Grubu

Enza Home Yataş Dolce Oturma Grubu

Enza Home Yataş Dolce Oturma Grubu
Kırmızı-gri ve fildişi-gri renk seçenekleriyle sunulmakta olan Dolce oturma grubu, takıma hakim olan desenler ile göze hitap eden bir tasarıma sahiptir. İkili ve üçlü üniteler üzerinde yer alan yastıklar ile berjer ünitesine hakim olan kumaş aynı dokuya ve işlemelere sahiptir. Berjer ve koltukların tümünde yere doğru incelerek inen canlı kahve tonlarında ahşap ayaklar kullanılmıştır. Takımın, özellikle de koltukların derin oturma alanı, dinlendirici ve rahat bir oturma alanı sunmaktadır. Takımın yerden yüksek ahşap ayak yapısı, koltukların daha rahat bir oturma pozisyonuna erişmesini ve temizlik anında daha ulaşılabilir alanların oluşmasını sağlamaktadır.

Enza Home Yataş Lina Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Lina Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Lina Koltuk Takımı
Lina koltuk takımına hakim olan renklerin gri ve petrol mavisi olduğu söylenebilecektir. Grinin sadeliği ve ağırlığı ile petrol mavisinin derinliğinin bir araya gelmesi, takımın üçgen kolçak yapısı, kadifemsi dokusu ve açık renk ahşap ayak yapısı ile bir arada değerlendirildiğinde takımın son derece şık ve tarz sahibi olduğu görülmektedir. Lina koltuk takımında berjer yerine tekli koltuk ünitesi yer almaktadır. Takım içerisinde değerlendirilebilecek olan bir diğer ünite, takıma hakim olan gri ve mavi tonlarında renklendirilmiş puf modelidir.

Enza Home Yataş Orlando Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Orlando Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Orlando Koltuk Takımı
Krem ve küllü kahve tonlarında farklı renk seçeneklerinde sunulan Orlando koltuk takımı, geniş ve kabarık sırt yastıkları, geniş kolçakları, genişleyen tarzdaki ahşap ayakları ve kolçaklarının dış yüzeyindeki karpitone uygulaması ile akılda kalıcı bir tasarıma sahiptir. Koltukların alçak yapıdaki kolçaklarına karşın berjer modelinin kolçağı doruk noktasına kadar uzanmaktadır. Berjerde daha belirgin olmak üzere takımda kullanılan ahşap ayaklar, koltukların yüksek ve rahat bir oturma konumuna gelmesini sağlamaktadır.

Enza Home Yataş Veronica Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Veronica Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Veronica Koltuk Takımı
Açık ve pastel renklerin hakim olduğu Veronica koltuk takımı, yumuşak doğal kumaş döşemesiyle konforlu bir oturma deneyimi sunmaktadır. Dolgun süngerli yapısını kaplayan kumaş döşemesi, sırt kısmından başlayarak kolçaklarına kadar ilerleyen düğme ve çektirme işlemeleriyle tarz kazanmaktadır. Kolçakların üstünden bir dalga misali yanlara kıvrılarak koltuğun ve berjerin arkasından dolaşan kıvrımlar, koltukların klasik görünümünü pekiştirmektedir. Berjer modelinde daha belirgin hale gelen bu kıvrımlar, P tarzındaki kolçaklar, kolçaklardan başlayarak yastık alanlarına dönüşen kıvrımlar, ve koltukların tümünde bulunan dairesel hatlara sahip ahşap ayakları, koltukların tarz sahibi bir duruşa sahip olmasını sağlamaktadır.

Enza Home Yataş Gravity Plus Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Gravity Plus Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Gravity Plus Koltuk Takımı
Gravity plus koltuk takımı modeline hakim olan sivri, dikkat çekici ayrıntılar, takımın baskın olan modern hatlarının daha da göz önüne çıkmasını sağlamaktadır. Üzerinde küçük nokta şeklindeki işlemeler bulunan ikili, üçlü ve üçbuçuklu koltukları ile haki rengindeki tek renk ünitelerinin bulunduğu görülmektedir. Takımda, geniş oturma alanlarına ihtiyaç duyan kişiler için 3,5’ lu koltuk seçeneği de sunulmakla birlikte isteye bağlı şekilde bu ürün de takım içerisine dahil edilebilecektir.

Enza Home Yataş Gravity Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Gravity Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Gravity Koltuk Takımı
Pembe-lila ve gri kahve olmak üzere iki farlı renk seçeneği ile sunulan Gravity koltuk takımı, hem dikkat çekici ve canlı renkler, hem de sade ve derin renklerden hoşlanan ve ihtiyaç duyan kişiler için farklı alternatifler barındırmaktadır. Takım içerisinde bulunan dörtlü koltuk seçeneği, daha geniş oturma alanı ihtiyacı duyan kişiler için Gravity’ nin doğru seçenek olmasını sağlamaktadır. Koltukların dışa doğru eğimli yapıları, kabarık ve rahat görünümlü yastıkları ve minderleri ile şık metal ayakları ortaya tarz sahibi bir koltuk takımının çıkmasını sağlamaktadır.

Enza Home Yataş Crystal Plus Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Crystal Plus Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Crystal Plus Koltuk Takımı
Antrasit renginde sunulmakta olan Crystal plus koltuk takımı, berjer ünitesinde kiremit ve antrasit olmak üzere iki farklı renkte sunulmaktadır. Koltukların geniş oturma alanı, geniş ve alçak kolçakları; berjerin kolçak ve boyunluk alanlarının kıvrımları ile ahşap ayaklarının dışarıda kalacak şekilde konumlandırılması, takımın görsel açıdan yüksek puan almasını sağlamaktadır. Berjer ve koltukların tümünde, kolçaklar ve minderlerin köşelerinde olmak üzere fitil uygulamasının yer aldığı görülebilmektedir. Takım, siyah ve ceviz olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile sunulmaktadır.

Enza Home Yataş Netha Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Netha Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Netha Koltuk Takımı
Netha koltuk takımı; vizon, vişneçürüğü koltukları ve kırçıllı berjer üniteleriyle ortaya son derece şık bir tasarımın çıkmasını sağlamaktadır. Koltukların yalın ve işlemesiz minder yüzeyleri, sırt ve oturma alanında çektirme uygulaması ile eşit iki parçaya ayrılmıştır. Koltukların kasası boyunca açıkta kalan ahşap ayak yapısı, açık rengi ve doğal dokusu ile koltukların tasarımına doğallık eklemektedir. Koltuklarla birlikte kullanılan ve berjer modellerinin dokusunda olduğu gibi kırçıl desenlerine sahip olan yastıklar, takımın bir bütün olarak görünmesinde büyük rol oynamaktadır.

Enza Home Yataş Praga Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Praga Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Praga Koltuk Takımı
Petrol mavisi, vizon, pembe, kırçıl, turuncu, haki yeşili gibi farklı renkleri bünyesinde barındıran Praga koltuk takımı, kaliteli kumaş döşemesi, berjer ve koltukların birbirini tamamlayan renklerdeki yapıları, koltuklarla uyumlu ahşap ayak uygulaması, sırtı ve oturuşu destekleyen sırt minderleri ile son derece şık ve kullanışlı modeldir. Berjer ve koltukların kolçaklarında bulunan düşey yönde dikiş uygulamaları, renkli yastıkları, takımın görselliğini zenginleştirmektedir. Geniş oturma alanına ihtiyaç duyan kişiler için kaçırılmaz bir fırsat olan dörtlü koltuk seçeneği, koltuk takımına ek olarak satın alınabilecektir.

Enza Home Yataş Manchester Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Manchester Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Manchester Koltuk Takımı
Petrol mavisi ve yumuşak yeşil tonları,  kadifemsi döşemesi ile Manchester koltuk takımı, ilk bakışta kişilerde klasik bir takım izlenimi uyandırmaya yetecek donanıma sahiptir. Koltukların tasarımına bakılacak olursa kolçaklardan başlayan dışa kıvrılmaların koltuğun arkasından dolaşarak diğer kolçağa kadar ulaştığı görülebilecektir. P yapıdaki kolçakların iç yüzeyleri ile koltuğun sırt kısmı tamamen düğme işlemeleriyle donatılmıştır. Koltukların görünüşü kadar işlevselliğini de arttıracak olan yatak olabilen üçlü koltuk seçeneği, satın alma sırasında seçilerek alanların en iyi şekilde değerlendirilmesi sağlanacaktır.

Enza Home Yataş Alessa Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Alessa Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Alessa Koltuk Takımı
Vizon renginin vermiş olduğu derinlik ve şık duruş ile Alessa koltuk takımı, odaların şık ve tarz sahibi bir şekilde donatılmasında kullanılabilecek iyi alternatifler arasında yer almaktadır. Koltukların ve berjerin sırt kısmında yer alan düğme detayları, modern kesimlerin biraz daha retro tarzına kaymasını sağlamıştır. Koltukların sırt kısımları ile kolçakların iç kısımlarının koltuğun iç yüzeyine doğru genişleyen yüzeyleri, belin desteklenmesi ve daha rahat bir oturma pozisyonu sağlanması için oldukça işlevsel uygulamalardır. Berjerlerin farklı kumaş seçenekleriyle sunulması, takımın renklenmesi ve daha dikkat çekici hale gelmesini sağlamaktadır.

Enza Home Yataş Aria Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Aria Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Aria Koltuk Takımı
Üçlü koltuk ve berjer ünitelerinden oluşan Aria koltuk takımı, geniş oturma alanını kaplayan özgüveni yüksek lacivert, kadifemsi dokusu sayesinde beğenileri üzerinde toplamaktadır. Koltukların iç kısımlarına bakıldığı zaman elmas şeklindeki kapitone uygulamalarına rastlanmaktadır. Aynı desenlere berjer ünitesinin dış çevresinde de rastlanırken takımın görünümünü zenginleştirmek adına sunulan diğer berjer modelinin çevresinin ahşap kaplama ile sunulduğunu de belirtmek gerekir. Lacivert ile oldukça başarılı şekilde bir araya getirilen ceviz ayaklar, dışa doğru açılan ve uçlarında pirinç  parça barındıran bir yapıya sahiptir.

Enza Home Yataş Astoria Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Astoria Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Astoria Koltuk Takımı
Pudra tonlarındaki kaliteli döşemesi ile göz alıcı bir görünüme sahip olan Astoria koltuk takımı, içerisinde aynı renk üçlü ve ikili koltuk birimi barındırırken renk ve desen olarak daha farlı berjer modelleri ile odaların tarz sahibi bir tasarıma sahip olmasını sağlamaktadır. İpeksi dokularının yumuşak ve dolgun yüzeyi ayrıca yerleştirilen yastıklarla hem konfor hem de görsel anlamda zenginleştirilmektedir. Takım içerisindeki berjer, renk ve tasarım olarak farklı olduğu gibi koltuklarda ahşap ayak uygulaması bulunmasına rağmen kendisindeki yüksek metal ayaklar ile farkını korumaktadır.

Enza Home Yataş Ottavia Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Ottavia Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Ottavia Koltuk Takımı
Kırmızı ve mavinin yoğun, tutkulu tonlarına sahip olan Ottavia koltuk takımı modelinde, özel dikiş dokuları ve koltuklarla berjerlerin birbirini tamamlayan renkleri ile orta şık bir tasarım çıkmaktadır. Derin mavi ve kırmızı tonlarındaki koltukların sırt kısmı ve kolçaklarının düğme işlemeleri ve özel dikiş uygulaması ile bir araya getirilmesi, koltukların duruşuna büyük bir artı katmıştır. Renkleri ile uyumlu olan ahşap ayak yapısı, koltukları tamamlayıcı son detaylar olarak değerlendirilebilir.

Enza Home Yataş Chelsea Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Chelsea Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Chelsea Koltuk Takımı
Vizon, kırmızı ve mavi renk seçenekleri ile sunulmakta olan Chelsea koltuk takımı modeli, Kasasını komple saran ahşap çerçeve ve yüksek ayak yapısı, P formundaki kolçakları ile odaların tarz ibresini retro yönüne çevirecektir. Koltukların ve berjerin sırt kısmında bulunan yoğun düğme işlemeleri ve elmas şeklinde bırakılan çektirme uygulamaları, koltuğun dokusunu ve görselliğini zenginleştirmektedir. Ceviz ve kestane olmak üzere iki farklı ayak; vintage, kadife ve deri görünümlü olmak üzere üç farklı kumaş alternatifi bulunmaktadır.

Enza Home Yataş Angel Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Angel Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Angel Koltuk Takımı
Angel koltuk takımı, melek betimlemelerinin sahip olduğu estetik ve şık detaylara sahip bir modeldir. Yükselen kolçak yapısı sırt kısmı ile aynı hizaya kadar çıkmakta, dalgalanan sırt kısmı, koltuğun orta kısmında en yüksek konumunu almaktadır. Kadifemsi dokuları ile takım içerisinde yer alan koltuk ve berjer üniteleri, birbirlerini tamamlayıcı renklerde tasarlanmaktadır. Bordo berjer ve krem, Angel takımın ana renklerini oluşturmaktadır. Berjer ve koltuk ünitelerinde Angel’ e özel metal ayak tasarımlarına rastlanmaktadır.

Enza Home Yataş Elegante Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Elegante Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Elegante Koltuk Takımı
Elegante koltuk takımı, dolgun ve rahat yapısı ve şık tasarımı ile alanların hem görsel hem işlevsel şekilde değerlendirilmesinde en iyi seçenekler arasında yer almaktadır. Kolçaklarından minderlerine kadar her unsuru dolgun bir yapıda olan Elagante, sırt kısmındaki işlemeler, kasası boyunca uzanan ahşap detay ve hemen altındaki ahşap ayakları ile şık bir duruşa sahiptir. Krem, kahve ve gri tonlarında koltuk seçenekleri mevcuttur.

Enza Home Yataş Navona Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Navona Koltuk Takımı

Enza Home Yataş Navona Koltuk Takımı
Oturan kişileri sarıp sarmalayacak bir yapısı olan Navona koltuk takımı, iddialı ve özgüvenli renkleri ile göz doldurmaktadır. Siyah deri üçlü koltuk alternatifi bulunan Navona, petrol mavisi tonlarındaki koltukları içerisinde de dörtlü koltuk seçeneği sunmaktadır. Kolçaklarından başlayıp dış ve iç yüzünden koltuğu kaplayan işlemeler ve detaylar Navona’ nın kadifemsi dokusu ile birleşerek ortaya harika bir tasarım çıkmasını sağlamaktadır.

Enza Home Yataş Koltuk Takımı Fiyatları
Güncel fiyatlar ve satın alma seçenekleri için buraya tıklayınız.

Not: Alt Kısımdaki Modeller Eski Sezonlara Ait Olabilir

Nathalie Bej Rengi Koltuk Takimi

Nathalie Bej Rengi Koltuk Takimi

Yataş Koltuk Takımı: Nathalie Bej Rengi Takım
Nathalie koltuk takımı, bej rengi ve yumuşak hatları ile ön plana çıkmaktadır. Koltukların sırt kısmı eliptik bir eğimle şekil almakta, sırt kısmında ve kolçaklarında bulunan çektirme işlemeleri göze çarpmaktadır. Ahşap ayaklar üzerinde yükselmekte olan Nathalie koltuk takımının sırtında, kolçaklarında ve ana minderlerinde kullanılan malzemenin yumuşak ve dinlendirici bir yapıya sahip olduğu, fotoğrafa bakan kişiler tarafından bile kolaylıkla anlaşılabilmektedir. Koltuğun kasasının ahşap ayaklar üzerinde yükselmesi, temizlik yaparken paspas ve süpürgenin daha kolay hareket ettirilmesi imkanı tanımaktadır.

Positano Koltuk Takımı

Positano Koltuk Takımı

Yataş Koltuk Takımı: Positano
Positano koltuk takımındaki birçok detay daha ilk bakışta kişilerin dikkatini üzerine çekmede başarılı olmasını sağlamaktadır. Standart koltuklardan ziyade klasik tarzda üretilen koltukların ayakları gibi incelen ve işlemeli ahşap ayaklar üzerinde yükselen Positano koltuk takımı, kıvrımlı kolçakları ve düğme işlemeli minderleri ile göz doldurmaktadır. Geniş oturma alanı sağlayan Positano, sırt kısmındaki yastıklar ve minderleri sayesinde dinlendirici bir deneyim sunmaktadır. Koltukların detaylarına göz atmak gerekirse asimetrik bir B harfini andıran kıvrımlı kolçakları, düşme işlemeli ve çektirmeli minderleri ve yastıkları ve bunlara ilaveten işlemeleri bulunan koyu renk ayakları ile görenleri kendine hayran bırakmaktadır.

Yataş Enza Mobilya Koltuk

Yataş Enza Mobilya Koltuk

Yataş Koltuk Takımı: Enza Mobilya
Dar alanların olabildiğinde işlevsel şekilde kullanılması ve diğer taraftan da estetik algısı ve güzellikten taviz verilmemesini sağlayan bu modelde minimal bir tasarıma uygun detaylar bulunmaktadır. Fazla abartılı bir model olmamasına rağmen koltukların birbirini tamamlayan iki renkte olması, koltukların ahşap ayaklar üzerinde yükselmesi, kolçakların ince olmasına karşın yüzeyinde düğme işlemelerinin yer alması gibi detaylar koltuk takımını küçük fakat etkili bir tasarıma sahip olmasını sağlamaktadır. İkili koltuğun sırt kısmında bulunan yastıklar ana konfor unsurunu oluştururken takımla birlikte gelen diğer yastıklar da kolçaklara dayanarak kullanıldığında oldukça keyifli bir oturma deneyimi yaşanmaktadır.

Yataş Koltuk Takımı; Crystal Plus

Yataş Koltuk Takımı; Crystal Plus

Yataş Koltuk Takımı; Crystal Plus
Crystal Plus’ ın sahip olduğu tarz, diğer koltuk takımları ile arasındaki farkı belirginleştirmektedir. Tarz sahibi ahşap ayaklar üzerinde yükselmekte olan Crystal plus koltukların ikili ve üçlü koltuklarının toplam yükseklikleri standardın biraz altında kalmaktadır. İkili ve üçlü koltuğunda yumuşak ve sade hatlar baskınken takımın berjerindeki tasarım biraz daha hareketlenmekte; birbirini ortadan dik kesen ayaklar üzerinde yükselmekte, kolçaklardan başlayan kıvrımlar baş yaslama alanında doruk noktasına çıkmaktadır. Geniş oturma alanı sunan Crystal Plus, yalın renklerden ve yumuşak hatlardan hoşlanan kişilerin odalarında yer açacak oldukları modeller arasında gelmektedir.

Yataş Koltuk Takımı; Nathalie

Yataş Koltuk Takımı; Nathalie

Yataş Koltuk Takımı; Nathalie
Krem Nathalie üçlü koltuk modeli, koltukla aynı rengi taşıyan ahşap ayaklar üzerinde yükselmektedir. Koltuğun genelinde krem renginin hakim olması dolayısıyla koltuğu renklendirmek için mor ve pembe desenleri bulunan yastıkların kullanımına başvurulmuştur. Koltuğun desenleri incelenecek olursa kolçaklarının üst kısımlarından başlayan çektirme işlemeleri kolçağın iç kısmına doğru yol almaktadır. Aynı çektirme işlemelerine sırt kısmında da rastlanma ve bu işlemeler de düşey yönde devam ederek minderlerin arkasında kaybolmaktadır.

Yataş Koltuk Takımı; Orleon

Yataş Koltuk Takımı; Orleon

Yataş Koltuk Takımı; Orleon
Gerçekten de diğer tasarımlarla arasında büyük farklılıklar  bulunan Orleon koltuk takımı, sanki gelecekte bir zaman makinesine atlamış ve günümüze ışınlanmış izlenimi taşımaktadır. Oturan kişilerin konfora boğulacakmış gibi yumuşak ve dolgulu bir yapısı bulunan Orleon koltukları, yerden çok da yüksek olmayan ayaklar üzerinde bulunmaktadır. Kolçaklarının alt kısmı tamamen ahşapla kaplı iken gövdesini taşıyan ayaklar dışarıdan bakan kişilerce kolay bir şekilde belirlenememektedir. Koltuğa karşıdan bakıldığı zaman ortadan ikiye ayrılmış izlenimi veren çektirme işleminin uygulanmış olduğu anlaşılmaktadır ve aynı işleme kolçakların dış tarafında da belirgin şekilde bulunmaktadır. Kabarık ve rahat minderleri bulunduğu için küçük ve kullanışlı yastıkların kullanılması yeterli görülmüştür.

Yataş Mobilya Koltuk Modelleri

Yataş Mobilya Koltuk Modelleri

Yataş Mobilya Koltuk Modelleri
Modern bir tasarım olmasına karşın klasik dokunuşların kendisini hissettirdiği bu modelde takım içerisinde yer alan tüm koltuklar ince ahşap ayaklar üzerinde yükselmektedir. Kolçak tasarımı bakımından diğer modellerden biraz farklı olan modelde kolçak koltuğun içine gömülecek şekilde eğim kazanmaktadır. Sırt kısmında tek şerit halinde düğme işlemeleri bulunmakta, bunun dışında sırt kısmında, kolçaklarda ve minderin kenarlarında fitil işlemeleri bulunmaktadır. Üçlü koltuğun da tekli koltuğun da minderleri yerinden çıkartılabilmekte, temizlik zamanlarında havalandırılabilme imkanı bulunmaktadır.

Yataş Mobilya Koltuk Takımı

Yataş Mobilya Koltuk Takımı

Yataş Mobilya Koltuk Takımı
Kasasında ve kolçaklarında dikdörtgenimsi hatların ağırlıkta olduğu bu modelde dikdörtgen şekillerden gelen sertlik minderlerin ve yastıkların yumuşaklığı karşısında fazla dayanmamaktadır. Krem renginin ağırlıkta olduğu bu koltuk takımında ceviz ayakların kullanımına gidilmiştir. Ceviz ayaklar görünür bir biçimde koltukların kasası ile kolçakları arasında L biçiminde bir alan oluşturmakta ve oldukça etkili bir detay konumunda bulunmaktadır. Bu model, dar alanların işlevsel anlamda donatılması ve görsel anlamda zenginleştirilmesi için satın alınabilecek olan koltuk takımları arasında gelmektedir.

Yataş oturma Grubu

Yataş oturma Grubu

Yataş oturma Grubu
Kumaşındaki işlemeler ile göze çarpan bu modelde, koyu kahve kasa üzerine daha açık olan kahve rengindeki işlemeli kumaşla kaplı minder kullanılmıştır. Açık kahve üzerinde bulunan koyu renkli işlemeler daha ilk bakışta kendisini hissettirmekte, kahverenginin vermiş olduğu ağırlık ve klasik duruş, rastgele işlenen desenlerle dağılmaktadır. Tekli ve üçlü koltuğun kolçakları, yerden yükseldikçe kapanan, yamuk şeklinde bir yapıya sahiptir. Koltuklar, kolçaklarının altındaki kalın ahşap ayaklar üzerinde durmaktadır. Çok abartılı bir yapısı olmayıp sade fakat dolu bir tarzı olan bu model, yalın tasarımlardan hoşlanan kişiler için oldukça uygundur.

Yataş Koltuk Takımı; Doris

Yataş Koltuk Takımı; Doris

Yataş Koltuk Takımı; Doris
Krem rengindeki bu modelde görselliğin ön planda olduğu kadar konforu da tatmin edici düzeylerdedir. Düğme işlemeleri bulunan sır kısmının ve minderlerinin sahip olduğu konfor ve yumuşaklık konforlu ve dinlendirici bir deneyim sunmaktadır. Koltuğun kolçakları genel kaplamadan farklı olarak koltukla aynı renkte olan deriyle kaplanmıştır. Ana kasanın altını boydan boya çevreleyen ahşap çerçevenin altındaki ahşap ayaklar koltuğu ayakta tutmaktadır. Karşıdan bakıldığı zaman iki ayrı yastık ve minder kullanıldığı izlenimi veren fakat çektirme uygulaması ile ortadan ikiye ayrılmıştır.

Yataş Koltuk Takımı; Crystal

Yataş Koltuk Takımı; Crystal

Yataş Koltuk Takımı; Crystal
Koltukları ve berjeri ile farklı bir tarza sahip olan bu koltuk takımında antrasit gibi ağır renklerin kullanımına gidilmiştir. Üçlü koltuğun detaylarına bakılacak olursa ince ayaklar üzerinde yükselen yine ince bir kasası olduğu, kasanın üzerindeki minderlerle oturma alanlarının oluşturulmuş olduğu söylenebilecektir. Normal koltuklara nazaran kolçağının yüksekliği de aşağı seviyelerdedir. Berjerinin tasarımında koltuktan daha fazla işçilik bulunduğu söylenebilir. Berjerin kolçakları, sırt kısmını çevrelemeye devam etmekte ve yukarıya kadar uzanmaktadır. Kafa yaslanacak hizaya eklenen süngerli destek sabit bir yastık görevi üstlenmektedir. Berjerin takım içindeki diğer koltuklardan farklı bir diğer yanı da ayrı bir tarzı bulunan, T şeklindeki ayaklarıdır.

Yataş Koltuk Takımı; Bolero

Yataş Koltuk Takımı; Bolero

Yataş Koltuk Takımı; Bolero
Geniş ve derin oturma alanı sağlayan bu modelde sakin ve yumuşak renklerden olan kremin kullanılması tercih edilmiştir. Üçlü koltuk, bir bütün olarak koltuğun arkasında ve önünde uzanan ahşap şerit ve ahşap ayaklar üzerinde durmaktadır. Üçlü koltuğun gelen tasarımında; kolçaklarında, minderlerinde ve kasasında dikdörtgen şeklindeki ve berjere kıyasla sert denebilecek detaylara sahip parçalar kullanılmıştır. Takımın berjerinde ise koltuğun aksine daha yumuşak ve kıvrımlı hatlar ön plana çıkmaktadır. Yüksekliği koltuklarla aynı seviyede olan berjerin kolçaklarında başlayan kıvrılma, sırt kısmından baş hizasına kadar devam etmektedir. Üçlü koltuktaki sert hatların berjerin yumuşak hatlarıyla bir bakıma dengelenmiş olduğu söylenebilir.

Yataş Koltuk Takımı; Home Crystal

Yataş Koltuk Takımı; Home Crystal

Yataş Koltuk Takımı; Home Crystal
Daha önceki Crystal takımından farklı olarak bu modelde takıma kiremit rengindeki berjer eşlik etmektedir. Antrasit renginin ağırlığından ve resmi görünümünden kurtulmak için başvurulabilecek harika bir renklendirme yöntemi. Kullanılan renklerin hem birbiriyle uyum olması, hem de kiremit rengi berjerin takımın geri kalan birimlerinin rengini açması güzel bir kombin örneğidir.

Yataş Koltuk Takımları

Yataş Koltuk Takımları

Yataş Koltuk Takımları
Yumuşak dokusu ve rengi ile yerleştirilecek olduğu odanın rengini açacak, yükseltisi ve dokusunun verdiği konfor ile dinlendirici bir deneyim yaşatacak olan bir model. P tarzındaki kolçakları dirseklerin yaslanabilecek olduğu seviyeye kadar yükselmektedir. Koltuğun minderlerinde ve sırt kısmındaki yastıklarda düşme işlemeleri ile çektirme uygulamalarının bulunduğu görülebilmektedir. Krem rengini boğmayan, çok da koyu denemeyecek bir kahve tonunda ahşap ayaklar koltuğun dört köşesini sarmakta ve koltuğu yerden kaldırmaktadır. Aslına bakılırsa ahşap ayakların sahip olduğu işlemeler koltuğun biraz daha klasik havaya sahip olmasını sağlamaktadır.

Yataş Koltuk Takımı; Lisa

Yataş Koltuk Takımı; Lisa

Yataş Koltuk Takımı; Lisa
Klasik koltuk tasarımlarında sıklıkla karşılaşılan, kolçakların arkaya doğru kıvrılarak sırt kısmı ile birleşmesi ya da sırt kısmını oluşturması tarzına sahip olan bu model, klasikten daha çok modern çizgiler taşımaktadır. İnce süngerli oturma yüzeyi ve yastıklarla desteklenmiş olan sırt kısmı, klasik koltuklarda sıklıkla rastlanan işlemeli ve bol detaylı ayakların aksine yalın ahşap ayaklar üzerinde durmaktadır. Pembenin kreme daha yakın olduğu oldukça tatlı bir rengi bulunan bu modelin dokusunun kadifemsi yumuşak bir kumaştan elde edildiği söylenebilir.

Yataş Koltuk Takımı; Lisa Slider

Yataş Koltuk Takımı; Lisa Slider

Yataş Koltuk Takımı; Lisa Slider
Neo klasik çizgilerin hakim olduğu bu koltuk takımında pembenin oldukça açık ve hoş bir tonu kullanılmıştır. Koltukların tümü ipeksi yumuşak bir kaplama ile kaplanmış olup kolçaklar ve koltuğun ana kasasında aynı detaylar hakim konumdadır. P tarzındaki kolçaklar koltuğun en arkasına kadar erişmekte, ince arkalığı iki taraftan da içine almaktadır. Oturan kişilerin sırtını desteklemek ve yumuşak bir alan sağlamak için küçük yastıkların kullanılmış olduğu görülmektedir.

Yataş Koltuk Takımı; Loresima

Yataş Koltuk Takımı; Loresima

Yataş Koltuk Takımı; Loresima
Daha önceki modellere nazaran ayakları daha kısa tutulan ve bu bakımdan kasası yere daha yakın olan bu model, kıvrımlı ve yumuşak hatları ile ön plana çıkmaktadır. İçe doğru kıvrımlı kolçakları gibi koltukların tepe noktalarının da ortadan ikiye eşit şekilde eğim kazandırılmış olduğu görülebilmektedir. Koltuğun sırt kısmından başlayan çektirme uygulamaları minderin bir ucuna kadar devam etmektedir. Morla gri arasındaki geçiş renklerinden olan bu ton, tasarım sahibi evleri işlevsel bir şekilde donatmak için birincil seçenekler arasında kullanılabilecektir.

Yataş Koltuk Takımı; Nathalie

Yataş Koltuk Takımı; Nathalie

Yataş Koltuk Takımı; Nathalie
Oldukça başarılı bir tasarıma sahip olan bu model, eliptik bir eğim kazanan sırt kısmına ve yükselen bir eğimle dışa doğru açılan oldukça estetik kolçaklara sahiptir. Sırt bölgesinin bir ucundan diğerine kadar çekme işlemelerinin uygulanmış olduğu görülebilmektedir. Kolçakların koltuğun merkezinden uzakta kalan kısımlarının daha yüksekte olması da koltuğun hoş detayları arasında gösterilebilir. Koltuğun ağır gövdesini taşımak için kasaya sabit ahşap bir çerçeve altında sıralı olan ahşap ayaklar kullanılmış ve tüm ahşap parçalar da koltukla aynı renge boyanmıştır. Genel olarak bakıldığı zaman koltuğun modern ve ilgi çekici bir görüntüsü olduğu söylenebilir.

Yataş Koltuk Takımı; Natureza

Yataş Koltuk Takımı; Natureza

Yataş Koltuk Takımı; Natureza
Daha çok şık ve resmi ofis tarzını andıran bu koltuklar başlı başına dikdörtgen şeklindeki parçalarla donatılmıştır. Kolçaklarından yastık ve minderlerine kadar tüm parçaları aynı şekilde hazırlanmıştır. Minderlerde ve yastıklarda az sayıda düğme ve çektirme uygulamaları yalın görüntüyü zenginleştirmek için yeterli olmuştur. Eşine az rastlanır, koltuğun ayaklarının kolçaklarda ahşap bir uzantı olarak devam etmesi ve iki ayak arasında bir bağlantı oluşturması işlemesi oldukça dikkat çekicidir.

Yataş Koltuk Takımı; Orleon Slider

Yataş Koltuk Takımı; Orleon Slider

Yataş Koltuk Takımı; Orleon Slider
Bej ve sarı arasında kalan tonlara sahip olan bu model, yumuşak hatları ile ön plana acıkmaktadır. Kolçaklarının hemen altında yer alan ayaklarının pek yüksek olmaması nedeniyle yere yakın modeller arasındaki Orleon Slider, kasasının yüksek bir yapıya sahip olması sayesinde yüksek bir oturma açısına sahiptir. Kaplama rengini tamamlayan pastel bir kahve tonundaki yastıklarla görüntüsü tamamlanan Orleon Slider geniş bir oturma alanı sunmaktadır.

Yataş Pudra Rengi Koltuk Takımı

Yataş Pudra Rengi Koltuk Takımı

Yataş Pudra Rengi Koltuk Takımı
Sıra dışı, çekici ve rahat. Sahip olduğu kadifemsi kaplaması ve pudra rengi ile göz dolduran bir görünüme sahiptir. Kolçakların dışa açılan bir yapıya sahip olması ve koltukların kasalarının da bu şekle uygun olanak tasarlanmış olmaları ön yüzünden bakan kişiler için oldukça hoş ve sıra dışı bir görüntü oluşturmaktadır. Yere yakın kasası yüksek bir oturma alanı oluşturmaktadır. Koltuğun yanları ve sırt kısmı yumuşak yastıklarla desteklenmekte, koltuklar görsellikte olduğu gibi konforda da geride kalmamaktadır.

Yataş Koltuk Takımı; Serra

Yataş Koltuk Takımı; Serra

Yataş Koltuk Takımı; Serra
Minimal bir ikili ve standart boyutlarda bir üçlü koltuktan oluşan Serra oturma grubu, pastel tonlarda bir kahverengine sahiptir. Kahverenginin fazla donuk ya da resmi kalmaması için canlı pembe renklerindeki yastıkların kullanılmış olduğu görülmektedir. Koltuğun sırt kısmının en üstünden başlayan çektirme işlemeleri minderlerin ön yüzüne kadar aynı hizada devam etmektedir. Standart modellere kıyasla ince bir kolçak yapısı bulunan Serra koltukları, kahvenin farklı ve daha canlı bir tonuna sahip olan ahşap ayaklar üzerinde yükselmektedir.

Yataş Koltuk Takımı; Visage
İsminde de olduğu gibi karşıdan bakan kişilerde V harfini uyandıran bir tasarıma sahip olan Visage koltuk takımı, yalın ve sade olan bej rengini taşımaktadır. Kolçaklarının ve kasasının tasarımından dolayı sahip olduğu V şekline ek olarak kolçaklarındaki ahşap çerçeve sayesinde göz alıcı bir tarza sahiptir.

 

Yataş’tan Günümüze Uygun Modern Koltuklar
Günlerin, mevsimlerin ve yılların geçmesi ile birlikte tüm bu zaman boyunca popüler olarak kullanılan renkler, desenler ve modeller değişikliğe uğramakta, yeni akımlar, yeni zevk anlayışları ve yeni eğilimler gelişmektedir. Fiziksel görünüşe ve estetikle alakalı olan bu değişime ek olarak gelişen teknolojilerle eşyaların kullanışlılık seviyesi ve işlevselliği gibi yanları da yeni özellikler kazanmaktadır. Estetik algısında ve teknolojide gerçekleşen gelişim ve değişim sayesinde insanların tüketim alışkanlıkları şekil almaktadır.

Oturma Odalarının ve Yemek Odalarının Vazgeçilmezleri; Oturma ve yemek odalarının vazgeçilmezleri konumunda olan koltuk takımları da hem estetik algısının değişmesinden hem de yeni teknolojilerin geliştirilmesinden nasibini alarak yeni modeller ile tüketicilerin karşısına çıkmaktadır. Kullanmakta olduğu koltuk takımını değiştirecek olan kişiler ya da yeni bir koltuk takımı alacak olan kişiler tüm bu değişimlere, piyasadaki alternatiflere dikkat ederek kendi zevklerine en uygun olan modeli seçebilir ve satın alma işlemini gerçekleştirebilir.

Yataş ve Konfor Tabii ki Bir Arada
Yataş, geliştirmiş olduğu yataklarla ve konfor arttırıcı sistemlerle bilinmekle birlikte koltuk takımı üretiminde de bulunmakta ve başarılı işler ortaya çıkarmaktadır. Yataş’ ın tasarlamakta ve üretmekte olduğu koltuklar ele alınırsa,  tasarımsal ve işlevsel olarak birçok kişiyi tatmin edebilecek özellikleri bünyesinde barındırdığı söylenebilir. Genişliği değişen, dar ve geniş alanlarda uygun şekilde kullanılabilecek olan Yataş koltuk takımları kullanılabilecek olan alanlardan maksimum verim alınmasını sağlamakta ve diğer taraftan da sahip olduğu estetik duruş sayesinde yerleştirilecek olduğu alanın en dikkat çekici unsuru özelliğini taşımaktadır.

Yataş’ın son modelleri incelenecek olursa daha ilk bakışta tüm koltuk takımları içerisinde, pastel ve yumuşak tonların ağırlıkta olduğu anlaşılabilecektir. Pastel ve yumuşak tonların kullanılması ile birlikte koltukların kesimlerinde de yumuşak ve kıvrımlı hatların hakim olduğu söylenebilecektir. Her türlü zevke dekorasyona uygun koltuk takımını içinde barındıran Yataş koltuk takımları, koltuk takımını değiştirmek ve evini sıfırdan döşeyen kişilerin göz atmaları gereken adreslerden biridir. Koltuk takımlarının geneli bir adet ikili koltuk, bir adet üçlü koltuk ve bir adet berjerden oluşmaktadır. Koltukların boyutları ile odada koltukların yerleştirilecek oldukları alanların birbirine aykırı olmamalı. Bu nedenle koltuk beğenmeden önce koltukların yerleştirilecek olduğu alanların ölçülerinin alınması ve bu ölçülere uygun olan koltuk takımlarının aranması, sipariş verilmesi en iyisi olacaktır.

Ölçülere uygun olarak koltuk takımı belirlenmesinden sonra kişiler kendilerine en yakın olan Yataş mağazasına giderek beğendikleri koltuk takımlarını yerinde görebilir ve deneyebilirler. İnternet üzerinden alışveriş yapmaya alışık olan ve koltuk takımlarını denemeye gerek görmeyen kişiler de hiç zaman kaybetmeden internet üzerinden koltuk takımlarını sipariş verebileceklerdir.

Enza Home koltuk takımı en çok kullanılan koltuk modelleri arasında yerini her zaman almaktadır. Bu nedenle yataş koltuk takımı fiyatları her zaman incelenmesi gerekir. Diğer koltuk takımı modellerinin yanı sıra bu modeller oldukça iyi ve kaliteli olduğu açık ve net bir şekilde bellidir. Yeni sezon koltuk takımları da her yıl çıkmakta ve kendini göstermektedir. Bu nedenle 2023 koltuk takımı modellerini incelemenizi öneririm.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ