Dekor Style

Kilim Mobilya Salon Takımları

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

2023 yılında salonlarımızda kullanabileceğimiz salon takımlarını Kilim markası da üretmektedir. Kilim mobilyanın ürünlerinden hemen hemen tüm tüketiciler oldukça memnunlardır. Kilim mobilyanın üretmiş olduğu salon takımlarından ilkinin adı Ayasofya’dır.

Ayasofya salon takımını incelediğimizde farklı renk kumaş seçeneği mevcuttur. Yani salonlarınızda kullandığınız ana renge uyum sağlayabilecek istediğiniz renkte bir kumaşı seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra Kilim salon takımlarında örme soft kumaş özelliği kullanılarak sıvı geçirmemektedir. Ayrıca takım içinde yer alan kanepelerin açılma mevcuttur. Bu özelliği ile misafirlerinizi salonlarınızda rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Oldukça konforlu ve rahat olan bu salon takımının fiyatı ise 5400 TL’dir. Sizlerde 2023 yılında farklılık yapmak istiyorsanız bu salon takımı modelini seçebilirsiniz.

İnceleyeceğimiz bir diğer salon takımı modelinin adı Topkapı’dır. Topkapı salon takımının 60’ı aşkın farklı renkte kumaşı bulunmaktadır. Geniş kumaş rengi yelpazesi bulunan Kilim mobilyaya ait Topkapı salon takımı üç kişilik kapasiteli koltuklardan ve berjerlerden oluşmaktadır. Berjerin genişliği 95 cm, yüksekliği ise 100 cm’dir. Üç kişilik kapasiteli koltukların genişliği 235cm, yüksekliği ise 100 cm’dir. Adından da anlaşılacağı üzere Topkapı salon takımı dekoratif desenlere ve altın sarısı figürlere sahip olmasından dolayı lüks ve şatafatlı bir görünüm sergilemektedir. Bu salon takımının fiyatı 7400 TL’dir.

Bir diğer modeli ise New Hanzade adını taşımaktadır. Diğer salon takımlarına nazaran daha farklı bir modeldir. New Hanzade salon takımında kadife kumaş kullanılmıştır. Ayrıca takım içinde yer alan berjerin iskeletinde gürgen ağacına yer verilmiştir. Yerlerin daha kolay temizlenebilmesi için bu salon takımı modelinde de yüksek ayak teknolojisine yer verilmiştir. Bu şık ve modern salon takımının fiyatı ise 7500 TL’dir.

Son olarak ise Kilim mobilyaya ait olan inceleyeceğimiz salon takımlarından bir başka model ise Erciyes’tir. Erciyes salon takımında nubuk benzeri bir kumaş kullanılmaktadır. Bu takımda ters makas sistemi bulunmakla birlikte koltukların üzerindeki kumaşlar kolayca temizlenebilmekte, kir tutmamaktadır.  Avangard tarzına yakın görünümü ile dikkatleri üzerine çeken Erciyes salon takımının fiyatı ise 6500 TL’dir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ