Dekor Style

Koçtaş Sürgülü Gardırop Modelleri ve Fiyatları

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Günümüzde, birbirinden farklı markada, çeşitte ve alanda ev geliştirme eşyası satın alınabilecek olan Koçtaş aslında 1955’ li yıllara kadar uzanan bir geçmişe sahiptir. Kurulduğu ilk yıllarda inşaat ve yapı malzemelerinin toplu satışıyla ilgilenen şirket 90’ lı yılların son yarısında açılmaya başlayan mağazaları ile perakende satışlarına başlamış oldu. 2000’ li yıllardan itibaren geliştirmiş olduğu ortaklıklar sayesinde dünya çapında ev geliştirme ürünleri alanında lider olan markalarla çalışmaya başladı ve Türkiye’ de en iyi kalitede ürün ve hizmet verme, sektörde lider olma serüvenine bu şekilde devam etti.

Mutfak ve banyo ürünleri, seramik, dekoratif ürünler, bahçe mobilyaları, aydınlatma sistemleri, genç odası, perde, halı, boya ve mobilya gibi birbirinden farklı türlerdeki ev eşyalarının kolaylıkla bulunabilecek olduğu Koçtaş, Türkiye’ nin 19 ilinde bulunan 41 mağazası ve internet mağazası aracılığıyla yerli ve ithal ürünleri müşterileri ile buluşturmaktadır. Kendi şehrinde bir Koçtaş mağazası olanlar mağaza aracılığıyla alışverişlerini tamamlayabilecek oldukları gibi şehirlerinde mağaza bulunmayan vatandaşlar da Koçtaş’ ın internet sitesi üzerinden güvenli bir biçimde alışverişlerini tamamlayabileceklerdir ve ürünler kısa süre içerisinde kendilerine ulaşacaktır.

Dar Alanların Kurtarıcısı
Koçtaş’ ın sunmakta olduğu ürünler arasında mobilyaların olduğunu da söylemiştir. Sürgülü gardırop modelleri bu mobilyalar arasında yer alan ürünler arasındadır. Sürgülü gardıroplar kapaklarının birbiri ardı sıra kaydırılarak açılması sayesinde hem hoş bir görünüme sahiptir hem de hareket alanının dar olduğu alanlarda dolap kapaklarının alanı biraz daha kapatmasının önüne geçmektedir. Tarz olarak birçok kişinin beğendiği bu sürgülü gardırop modelleri bazı kişiler için sırf görüntüsü için satın alınırken kimi kişiler alan yetersizliği nedeniyle bu gardıroplara yönelmektedir. Her iki durumda da hem kullanışlı hem de estetik bir duruşu olan gardıroplar yatak odasındaki yerini alacak ve odanın tarzının ayrılmaz bir parçası haline gelecektir.

Koçtaş sürgülü gardırop modellerine bakılacak olursa, bazı modellerin birbirine yakın ölçülerde derinliğe, genişliğe ve yüksekliğe sahip oldukları görülmektedir. Tasarımsal olarak; kapakların sayısı, dolabın içerisindeki askılık ve rafların yerleri ve sayıları, dolabın işlemeleri, aynalı yüzey gibi farklılıklar görülmekle birlikte ölçüleri bakımından birbirine yakın olan modeller bulunmaktadır. Yatak odasına yatak, gardırop ve diğer eşyaların yerleştirilmesinden sonra pek fazla hareket alanı kalmaması, normal bir gardırobun kapaklarının açılabilecek olduğu bir alanın bulunmadığı ve benzer durumlarda sürgülü gardıroplar kurtarıcı rol oynamaktadır.

Koçtaş’ ın sürgülü gardıropları arasından, yatak odasına hakim olan renklere ve desenlere uygun olan birden fazla model bulunabilecektir. Kimi model yalın bir tasarıma, tek bir renge sahipken kimi model biraz daha gösterişli, kapaklarında birkaç renk ve bir ayna bulunan, boyutları biraz daha yüksek olacak şekilde sunulabilmektedir. Gardıropların geniş yer kaplaması ve derin olmaları gibi özellikleri göz önüne alınarak gerek Koçtaş mağazasında gerek internet mağazası üzerinde ürün incelemesinde bulunurken ürünlerin derinliği, genişliği gibi detaylara dikkat edilmelidir.

Evinde tak başına kalan ve devasa yığınlar oluşturan kıyafetlere sahip olmayan kişilere uygun olan, tek kişilik sürgülü gardıroplar ile birlikte evli olan, çok sayıda kıyafeti bulunan kişiler ölçüleri daha geniş olan bir sürgülü gardırop satın alabileceklerdir. Her türlü durum ve ihtiyaca uygun olarak Koçtaş mağazalarında ve internet sitesinde bulunabilecek olan ürünler her iki ortamda da kolaylıkla incelenebilecek ve satın alınabilecektir. İnternet üzerinden satın alınan ürünler kişilerin adresine 15 gün içerisinde teslim edilmektedir. Satın alınan ürünlerin toplam tutarının 2000 TL’ yi geçmesi durumunda kişilerin herhangi bir kargo ücreti ödemelerine gerek kalmamaktadır. Alışverişler taksitli bir şekilde gerçekleştirilebilmekle birlikte 12 aya yakın taksit seçeneği sunulmaktadır. Bu taksitlere kişilerin bankalarının verdiği ekstra bir taksit olması halinde aylık çok küçük tutarlar ödenerek de yeni, göz alıcı sürgülü gardıroplar satın alınabilecektir.

Koçtaş Sürgülü Gardıropların Fiyatlar Ne Kadar?
Fiyatlar ürün cinsine göre değişmektedir. 700 TL’den başlayan fiyatlar 2.500 TL’ye kadar çıkabilir. Güncel fiyatları buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Koçtaş beyaz gardırop modeli

Koçtaş beyaz gardırop modeli

Ultra mekanizmalı sürgülü dolap

Ultra mekanizmalı sürgülü dolap

Aynalı sürgülü dolap

Aynalı sürgülü dolap


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ