Dekor Style

Yeni Trend İkea Makyaj Masası Modelleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Bir kadın için en önemli alanlardan biri olan makyaj masası oldukça önemli bir alandır. Çünkü güzelliğini orada pekiştirir ve güzelliğini kendisine o ayna karşısında inanır. Bu nedenle makyaj masası modelleri arasından en iyi modeli seçerek en güzel masayı almak daha iyi olacaktır. İkea Makyaj masası modelleri üzerine incelemeler yaptık. Modelleri inceleyebilir, makyaj masaları hakkında bilgiler alabilirsiniz. Modellerin fiyatları ve satın alma seçeneklerini de bulabileceksiniz.

Makyaj Masaları Bayanlar İçin Olmazsa Olmaz: Makyaj yapmayı sevmeyen bayan yoktur diye düşünüyoruz, kimi az kimi çok ama mutlaka her kadın uyandığında ilk iş olarak aynaya bakar. Amaç sadece makyaj değildir bakımlı olmayı seven her bayanın rahat ve kullanışlı bir makyaj masası mutlaka olmalıdır.

En İdeal Makyaj Masası Modelleri

En ideal makyaj masaları, parçalı ve hareketli aynaları olan, bol çekmeceli, dolaplı ve fonksiyonlu modellerdir. İkea tasarımlarının çoğunda bu özellikler en güzel ve en estetik olarak bulunuyor, ihtiyaç duyulduğunda açılıp işiniz bittiğinde kapatabileceğiniz aynaları,dolap içlerinde makyaj malzemelerinizi ve takılarınızı yerleştirebileceğiniz kullanışlı bölmeleri, ve geniş çekmeceleri ile gerekli olan rahatlığı ,konforu sağlayan İkea Makyaj Masaları, zevkinize ve Yatak Odası Dekorasyonu nuza hitap edecek renkleri ve tarzları ile sizleri bekliyor. Modellerin fiyatları için alt kısma bakınız.

İlginizi çekebilir En Güzel Salon Aynası Modelleri

Aşağıda ki seçtiğimiz masa oldukça şık ve saflığın, temizliğin simgesi olan beyaz rengi. Her koyduğu şeyi nerede olduğunu görmek isteyen ve düzenli olanlar için birebir.

İkea Makyaj Masası Tyssedal

İkea Makyaj Masası Tyssedal

 

İkea Makyaj Masası : Tyssedal Modeli

Ürünün genişliği 120 cm, derinliği 51 cm ve yüksekliği 144 cm’dir. Geniş yapısı size büyük bir kullanım alanı sunar. Genişliğinin yanı sıra masasının altında bulunan 3 çekmece ve masanın üstünde bulunun ekstra raf makyaj malzemeleri ve takılar için kullanım alanınızı arttırır. Çekmeceleri yerinden çıkmayı engelleyen mekanizmaya sahiptir ve kolay açılıma sahiptir.  Ürünün kendine ait bir aynası vardır boyutları maksimum fayda sağlar. Beyaz rengi, gümüş rengi çekmece kulpları ile uyum içindedir. Ürünün malzeme kolay temizlenebilir.

İkea Makyaj Masası Brimnes

İkea Makyaj Masası Brimnes

 

İkea Makyaj Masası : Brimnes Modeli

Ürün gizli bölmelere sahiptir. Bu bölmelerden biri çekmecedir. Çekmece eşyalarınız koyabileceğiniz bir alan sunar. Çekmecelerinde stoperler bulunur çekmecenin çok fazla çekilmesini önlerler. Diğer bir gizli bölme ise kapaklıdır. Bölmenin kapağında, kapağa sabitlenmiş bir ayna bulunur. Makyaj yaparken kullanıma uygundur. İç kısmı ise bölmelere ayrılmıştır ve takılarınız için geniş ve rahat bir kullanım alanı sunar.  Ürün leke tutmaz  ve size kolay bir temizlik imkânı sunar. Ürünün genişliği cm’dir. Küçük ve ergonomik yapısı ile dar alanlarda kullanıma çok uygundur. Derinliği 42 cm’dir bu sayede size daha çok kullanım alanı oluşturur. Yüksekliği ise 77 cm’dir.

İkea Makyaj Masası Tyssedal Model 2

İkea Makyaj Masası Tyssedal Model 2

 

İkea Makyaj Masası : Tyssedal Model 2

Ürünün kendine ait bir aynası bulunmamaktadır. Tercih ettiğiniz bir ayna ile kullanıma uygundur. Ürünün genişliği 120 cm, derinliği 51 cm ve yüksekliği 144 cm’dir. Geniş yapısı vardır. Bu sayede sizin için geniş bir kullanım alanı sunar. Masasının altında 3 çekmece bulunur. Masanın üstünde bulunun ekstra raf vardır. Bu sayede makyaj malzemeleri ve takılar için kullanım alanınız artar. Çekmeceleri yerinden çıkmayı engelleyen mekanizmaya sahiptir ve kolayca açılabilir. Ürünün malzeme kolay temizlenebilir. Beyaz rengi, gümüş rengi çekmece kulpları ile uyum içindedir ve göz zevkinize hitap eder.

İkea Makyaj Masası Hemnes

İkea Makyaj Masası Hemnes

 

İkea Makyaj Masası : Hemnes  Modeli

Ürün beyaz rengi ve eskitme, siyah çekmece kulplarının uyumu önce gözünüze hitap eder. Boyutları ise kolay yerleşim yapmanızı sağlar. Ürünün derinliği 50 cm, yüksekliği 159cm ve genişliği ise 100 cm’dir .Üründe 3 adet çekmece bulunmaktadır. Tuvalet masasının üstünde iki adet küçük çekmece ve tuvalet masası altındaki gizli bir adet büyük çekmece bulunmaktadır. Bu çekmeceler makyaj malzemeleri ve takılar için geniş bir alan yaratır. Masa tablası camdan yapılmıştır bu sayede kolayca silinebilir. Cam güvenlik filmi ile kaplıdır.  Geniş aynası rahat bir kullanım sunar.

İkea Makyaj Masası Malm

İkea Makyaj Masası Malm

 

Malm Makyaj Masası Modeli
Ürün rengi beyazdır. Ürünün kendine ait bir aynası yoktur. Kendi istediğiniz boyuta ve tarza sahip bir duvar veya masa aynası ile tamamlayabilirsiniz. Ürün masaya gömülü bir adet çekmeceye sahiptir. Çekmecesi keçe ile kaplanmıştır ve geniştir. Bu sayede makyaj malzemeleri ve mücevherleri rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Çekmecesi sonuna kadar açılabilen yumuşak açılımlıdır. Ürünün genişliği 120 cm, derinliği 41 cm ve yüksekliği ise 78 cm’dir. Ürünün boyutları odanızın istediğiniz yerine uyum sağlamaya uygundur.  Leke tutmaz yapısı ile kolaylıkla temizlenebilir. İkea Makyaj Masası modellerinin fiyatları için buraya tıklayınız.

 

İKEA Kalitesi
İkea markasının her evde en az bir kaç ürünü mutlaka vardır, yıllardır yaşam alanlarımıza kaliteli şık tasarımlar üreterek konfor ve değer kazandıran marka bu harika tasarımları ile kadınların en büyük ihtiyaçlarından biri olan makyaj masalarını üretti.Yeni bir makyaj masası almayı düşünüyorsanız sizler için seçtiğimiz Yeni Trend Makyaj masalarını galerimizde incelemenizi öneririz.

 

Makyaj Masa Modelleri Tasarımları
Makyaj masaları yatak odalarında kadınlar için vazgeçilmez derecede önemlidir. Makyaj masaları kadınların vazgeçilmezi olsa da yatak odası dekorasyonuna  farklı ve şık bir hava katmaktadır.

Son zamanlarda yediden yetmişe tüm bayanlar tarafından yatak odası dekorasyonunda kullanılan makyaj masaları trend listelerinde hızla üst sıralara doğru tırmanmaktadır. Peki son zamanların trendi haline gelen makyaj masaları hakkında bütün bilgileri  yatak odalarında makyaj masalarını nasıl kullanabiliriz diye merak ediyorsanız makalemizi okumaya devam edin.

 

Makyaj Masası Modellerinin Kadınlar İçin Önemi
Makyaj masaları
kadınların kendine özgü bir alan olup dışarı çıkarken, misafir ağırlamadan önce ve düğün, parti gibi törenlere katılmadan önce hazırlandığı bir yerdir. Ayrıca bakımlı bayanlar tarafından boş vakitleri olduğu zaman günün her saat diliminde makyaj masasında görebilirsiniz. Bu nedenle makyaj masalarını tercih ederken ilk olarak yatak odası dekorasyonunuza uygun olan bir model tercih etmelisiniz. Sonra ise makyaj masasında sürekli vakit geçirip efor harcayacağınız için konforlu bir yapıya sahip olmalıdır.

 

Makyaj Masaları Nasıl Olmalı?
Yukarıda bahsettiğimiz özelliklere sahip bir makyaj masası bulduktan sonra makyaj masasının genişliği ön plana çıkmaktadır. Rahatça bakım ve makyajınızı gerçekleştirebileceğiniz genişliğe sahip olan makyaj masasının oda boyutlarına uygun ebatlarda olmasına özen gösteriniz. Makyaj masalarını seçerken dikkat etmeniz gereken bir başka husus ise makyaj masalarının aynaları olacaktır.

Boyutlar: Aynalar başlı başına şık bir aksesuar olup makyaj masası ile birleşince mükemmel bir hal almaktadır. Kullandığınız ayna boyutu ile makyaj masasının boyutları eşit olmalıdır. Ayrıca aynalar odaları büyük gösterme özelliğine sahip olmalarından dolayı yatak odalarınız daha ferah bir ortama kavuşacaktır.

Makyaj masalarınızı seçerken saklama alanına sahip olanları seçmeniz sizin yararınıza olacaktır. Saklama alanlarına oda içerisinde gereksiz gördüğünüz malzemeleri yerleştirerek kalabalık bir görünümü ortadan kaldırabilirsiniz.

Son olarak makyaj masalarıyla birlikte çeşitli aksesuarları bir arada kullanarak şık ve şatafatlı bir yatak odası dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

Alt Kısımdaki Modeller Eski Sezonlara Ait Olabilir

İkea Makyaj Masası : Beyaz Renk

İkea Makyaj Masası : Beyaz Renk

 

İkea Makyaj Masası : Fonksiyonlu

İkea Makyaj Masası : Fonksiyonlu

 

İkea Makyaj Masası : Aynalı Tuvalet Masası

İkea Makyaj Masası : Aynalı Tuvalet Masası

 

İkea Makyaj Masası : Beyaz Ahşap

İkea Makyaj Masası : Beyaz Ahşap

 

 

İkea Makyaj Masası : Beyaz Modern

İkea Makyaj Masası : Beyaz Modern

 

 

İkea Makyaj Masası : Modern Gümüş Renkli

İkea Makyaj Masası : Modern Gümüş Renkli

 

 

İkea Makyaj Masası : Hemnes

İkea Makyaj Masası : Hemnes

 

 

İkea Makyaj Masası : Hemnes Oval Masa

İkea Makyaj Masası : Hemnes Oval Masa

 

 

İkea Makyaj Masası : Hemnes Siyah Model

İkea Makyaj Masası : Hemnes Siyah Model

 

 

İkea Makyaj Masası

İkea Makyaj Masası

İkea Makyaj Masası : Modern Modeller

İkea Makyaj Masası : Modern Modeller

 

 

İkea Makyaj Masası : Beyaz Renk

İkea Makyaj Masası : Beyaz Renk

 

 

İkea Makyaj Masası : Pembe Sandalyeli

İkea Makyaj Masası : Pembe Sandalyeli

 

 

İkea Makyaj Masası : Turkuaz Renkli

İkea Makyaj Masası : Turkuaz Renkli

 

 

İkea Makyaj Masası

İkea Makyaj Masası

 

 

İkea Makyaj Masası : Büyük Makyaj Masaları

İkea Makyaj Masası : Büyük Makyaj Masaları

 

 

İkea Tuvalet Masası Modelleri

İkea Tuvalet Masası Modelleri

 

 

İkea Makyaj Masası : Trend

İkea Makyaj Masası : Trend

 

 

İkea Makyaj Masası : Malm

İkea Makyaj Masası : Malm

 

 

İkea Brimnes Makyaj Masası

İkea Brimnes Makyaj Masası

 

 

İkea Malm Makyaj Masası Modelleri

İkea Malm Makyaj Masası Modelleri

 

 

İkea Hemnes Makyaj Masası

İkea Hemnes Makyaj Masası

 

 

İkea Tyssedal Aynasız Makyaj Masası

İkea Tyssedal Aynasız Makyaj Masası

 

 

İkea Tyssedal Günlük Makyaj Masası

İkea Tyssedal Günlük Makyaj Masası

 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. cansu dedi ki:

  bu ürünleri nerelerden tedarik edebiliriz?

  1. DekorStyle dedi ki:

   Cansu Hanım, Merhaba,
   Ürünleri ikeanın orjinasl sitesinden almanızı öneririz. Bu linkden https://www.ikea.com.tr

BİR YORUM YAZ