Ev içinde biz kadınların dekorasyonuna en çok önem verdiği ve özen gösterdiği odaların başında tabi ki salonlar gelmektedir. Çünkü salonlar evin sıklıkla kullanılan odalarından biri olmakla birlikte misafirlerin ağırlanmasından dolayı dekorasyonunun önemli kat ve kat artmaktadır.


Salon dekorasyonlarında birçok ürün bulunmaktadır. En çok aksesuarın bulunduğu dekorasyonların ilkidir salonlar. Salon dekorasyonunda birçok aksesuar modeli kullanılmaktadır. Bu aksesuarlardan birisi de aynalardır. Aslında aynalar ev içindeki her odada kullanılabilmektedir. Özellikle yatak odası ve genç odalarının vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Veyahutta  giriş kapısında, koridor boy aynası kullanılması son zamanların trendleri arasında gösterilmektedir.

Salon dekorasyonların ayna modeli seçmeden önce ilk olarak salonun boyutuna göre bir model seçmelisiniz. Küçük boyutlu bir salona sahipseniz daha ufak ve ideal ebatlara sahip ayna modellerine yönelmelisiniz. Eğer ki salonlarınızın boyutu büyük ise daha büyük ebatlara sahip ayna modellerine yönelebilirsiniz. Aynalar her salonda etkili olsa da farkını küçük boyutlu salonlarda daha çok göstermektedir. Küçük salonlar aynalar sayesinde daha geniş ve ferah bir görünüme sahip olmaktadır.

Salon dekorasyonunda aynalara yer vererek salonlarınızı daha şık ve modern bir hava katabilirsiniz. Bildiğiniz üzere farklı şekillere sahip birçok aynalar bulunmaktadır. Bu aynalar kare, üçgen, dikdörtgen ve yuvarlak şekillerde olmaktadır. 2018 yılında trend olacak ayna modeli ise yuvarlak aynalardır. Özellikle çerçeveli aynalar lüks ve şatafatlı görünümü ile ön plana çıkmaktadır. Bunun yanı sıra aynalar duvarlarda kullanıldığı için duvar dekorasyonunda da etkili bir rol oynamaktadır.

2018-salon-aynalari

2018-salon-aynasi-modeli

2018-salon-aynasi-modelleri

salon-aynalari

salon-aynalari-2018

salon-aynasi-modeli

salon-aynasi-modelleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ