Dekor Style

Koçtaş Bahçe Mangal ve Barbekü Modelleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Evlerimizde en önemli yerlerimizden birisi de bahçelerimizdir. Bahçelerimiz dinlenme alanlarımızın başında yer almaktadır. Ve bahçelerimizde hem tek başımıza hem de aile, misafirlerimizle çok vakit geçirmekteyiz. Üstelik yaz mevsiminin gelmesi ile bahçelerde vakit geçirme süremiz giderek artmaktadır.  Ayrıca bahçelerimizde birçok aktivite ve faaliyet yapabiliriz. Bildiğiniz üzere ülkemiz insanlarının bahçede yapmış olduğu faaliyet ve aktivitelerin başında mangal ve barbekü yer almaktadır. Ülkece mangal yapmayı ve yemeyi çok seviyoruz. Ve dolayısıyla mangal yaparken birtakım alet ve eşyalara ihtiyaç duymaktayız. Ünlü marka Koçtaş mangal ve barbekü yapımında kullanabileceğimiz, işimize yarayabilecek aletler üretmektedir. Bu alet ve eşyaları gelin birlikte inceleyelim.

Koçtaş mangal ve barbekü modellerine baktığımızda ilk olarak mangal ve barbekü modellerinin tekerlekli olduğunu görmekteyiz. Mangal ve barbeküler tekerlekleri sayesinde kolayca yeri değiştirebilir ve taşınabilir bir hale gelmiştir. Guruss mangal takımı tekerlekli olmakla birlikte kapaklı ve ısı ayarlanabilme özelliğine sahiptir. Ayarlanabilir ısı özelliği tüketicilerin işini oldukça kolaylaştırmıştır. Bunun yanı sıra mangal yaparken eti yakmamak gerekmektedir.  Bunun için malzemenin yanmaması için Koçtaş ayarlanabilir bir mekanizma kurmuştur. Bu mekanizma bizlerin işini oldukça kolaylaştırmaktadır.

Mehtap Vezüv Lava Gazlı ızgara genişliği 43 cm yüksekliği 60 cm’dir. Oldukça kaliteli bir Vezüv Lava Gazlı ızgara dayanıklı bir yapıya sahiptir. Ve kenarları ahşap bir şekilde dizayn edilmiştir. Ahşap kenarlıklar sayesinde elleriniz yanmadan mangalınızı taşıyabilirsiniz. Koçtaş’ın ürettiği mangal tiplerinden birisi de kömürlü mangal modelidir. Kömürlü mangal modeli metal bir yapıya sahiptir. Oldukça hafif olan kömürlü mangal tipinin yüksekliği  45cm’dir. Ailelerin en çok tercih ettiği mangal modeli Kembla mangaldır. Bu mangal tipi devrilmez özelliğe sahiptir. Ve ayrıca çanta haline gelebilmektedir. Kolayca taşınabilmektedir. Fiyat seçeneği her bütçeye uygun olan bu mangal ve barbekü modellerine çok kolay bir şekilde Koçtaş mağazaları ve internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Koçtaş markasının bizlere sunmuş olduğu bu fonksiyonel alet ve eşyaları tercih ederek sizler mangal ve barbekü keyfinizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Şimdi Koçtaş markalı 2023 mangal ve barbekü modellerini fotoğraf galerimize tıklayarak inceleyebilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ