Dekor Style

Kabartmalı Boyanabilir Duvar Kağıdı Modelleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Silinebilir duvar kağıdı oldukça kullanışlıdır. Çünkü evde her türlü cisim duvara temas edebilir ve boyanmasına sebep olabilir. Bu nedenle yağlı boya yaptırmaktan ise boyanabilir duvar kağıdı ile duvarları kaplatmak daha doğru bir tercih olacaktır. Duvar dekorasyonu üzerine tasarlanmış en gösterişli ürünler olarak her dönem popüler olmayı başaran Duvar Kağıtları, mekanların konumlarına ve ihtiyaçlarına yönelik olarak bir çok özellik eklenerek çok daha dayanıklı ve çok daha kullanışlı olarak yenilenmiş tasarımları ile hayranlık uyandırıyor. Sadelikten hoşlananlar ve kolay temizlenebilme gibi özellikleri arayanlar için silinip yıkanabilen ve hatta boyanabilen kağıtlar üretilerek bizlerin beğenisine sunuluyor.

Ev ve ofis dekorasyonlarında duvarların çok önemli bir yeri bulunmaktadır. Duvarlarda birçok işlem yaparak ev ve ofis dekorasyonunuzda fark yaratabilirsiniz. Duvarlarda gerçekleştirilecek dekoratif çalışmalardan birisi de duvar kağıtlarıdır. Duvar kağıtları ortaya çıkmasından itibaren tüm insanlar tarafında çok beğenilmiş ve herkes tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. En önemli dekorasyon modellerinden biridir.

Boyanabilir Duvar Kağıdı Modelleri

En çok tercih edilen modeller arasındadır. Kabartmalı olması 2D yani göze daha görselliği yüksek gerçekçi görüntü oluşması anlamına gelir. Bu da daha şekilli ve daha güzel bir görüntüye sebep olacaktır. Bu nedenle duvar tasarımında kabartma desenli duvar kağıdı kullanmayı önermekteyiz.

İlginizi Çekebilir Yeni Trend Salon Dekorasyonları

Duvar kağıtları uygulanan duvarı ve odayı şık ve modern bir hava kattığı gibi kir tutmama ve kolay temizlenebilme özelliğiyle de hayranlık uyandırmaktadır. Özellikle küçük çocuk sahibi olan aileler evlerinin duvarlarına duvar kağıtları kullanmayı sıklıkla tercih etmektedirler. Tabi bunu sadece küçük çocuk sahibi ailelerle sınırlandırmak doğru olmaz yediden yetmişe herkes evlerinde duvar kağıtlarına yer vermektedir. Üstelik duvar kağıtlarının birçok farklı model ve renkleri bulunmaktadır. Bu özelliğiyle evinizin her odasına uygun bir duvar kağıdı modeli bulabilirsiniz. En çok çocuk odalarında ve oturma odalarında kullanılan duvar kağıtları yalıtım özelliği ile de ön plana çıkmaktadır.

Görselde görüldüğü gibi taş desenleri oldukça gerçekçi ve güzel görsel sağlayan duvar kağıdı modelidir. Normal duvar kağıdına göre fiyatı biraz daha pahalı olduğunu söylemekte ise yarar olduğunu düşünmekteyim.

Taş Desenli Boyanabilen Duvar Kağıdı

Taş Desenli Boyanabilen Duvar Kağıdı

Son zamanlarda kabartma desene sahip ve boyanabilme özelliğine sahip duvar kağıtları inanılmaz derecede popüler olmaya başlamıştır. Boyanabilme özelliği ile fark yaratan bu kabartma desenli duvar kağıtlarının fotoğraflarının bulunduğu galerimize göz atarak bir fikir sahibi olabilirsiniz.


Kabartmalı Duvar Kağıdı Modelleri

Evinizin duvarlarına bu harika kağıt kaplamaları uyguladıktan sonra on veya on beş yıl kadar hiç sorun yaşamadan kullanabilirsiniz . Kendinden Kabartma Desenli Duvar Kağıdı Modelleri estetik görünümleri  ve kaliteli kağıt yapısı ile duvarlarınızda şıklık yaratacak bu harika uygulamalar plastik boya ile boyanabilir, yıkanabilir, silinebilir ve istediğiniz zaman kolaylıkla çıkarabilirsiniz.

Sağlıklı ve kaliteli kağıt kaplamalar büyük oranda ses ve ısı yalıtımı görevi de görerek tasarruf yapmanızı da sağlayacaktır. Sizlerde ev veya ofisinizin duvarlarında sade ve estetik bir şıklık yaratmak istiyorsanız 2019 Boyanabilen Duvar Kağıtları ile ilgili görselleri galerimizde inceleyerek sezon modelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Duvar kağıdı artık evler için vazgeçilmezler arasında olduğunu dersek yalan olmaz. Çünkü boyanabilir duvar kağıtları özellikle duvarları sık sık kirlenen evlerde mutlaka kullanılması gerekir. Yeni çıkan ve yağlı boya ile boyanan kağıtları tercih etmek gerekir.

Güncelleme: 13.09.2019

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

reklam