Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Duvar dekorasyonu üzerine tasarlanmış en gösterişli ürünler olarak her dönem popüler olmayı başaran Duvar Kağıtları , mekanların konumlarına ve ihtiyaçlarına yönelik olarak bir çok özellik eklenerek çok daha dayanıklı ve çok daha kullanışlı olarak yenilenmiş tasarımları ile hayranlık uyandırıyor . Sadelikten hoşlananlar ve kolay temizlenebilme gibi özellikleri arayanlar için silinip yıkanabilen ve hatta boyanabilen kağıtlar üretilerek bizlerin beğenisine sunuluyor .


ev ve ofis dekorasyonlarında duvarların çok önemli bir yeri bulunmaktadır. Duvarlarda birçok işlem yaparak ev ve ofis dekorasyonunuzda fark yaratabilirsiniz. Duvarlarda gerçekleştirilecek dekoratif çalışmalardan birisi de duvar kağıtlarıdır. Duvar kağıtları ortaya çıkmasından itibaren tüm insanlar tarafında çok beğenilmiş ve herkes tarafından tercih edilmeye başlanmıştır.

Duvar kağıtları uygulanan duvarı ve odayı şık ve modern bir hava kattığı gibi kir tutmama ve kolay temizlenebilme özelliğiyle de hayranlık uyandırmaktadır. Özellikle küçük çocuk sahibi olan aileler evlerinin duvarlarına duvar kağıtları kullanmayı sıklıkla tercih etmektedirler. Tabi bunu sadece küçük çocuk sahibi ailelerle sınırlandırmak doğru olmaz yediden yetmişe herkes evlerinde duvar kağıtlarına yer vermektedir. Üstelik duvar kağıtlarının birçok farklı model ve renkleri bulunmaktadır. Bu özelliğiyle evinizin her odasına uygun bir duvar kağıdı modeli bulabilirsiniz. En çok çocuk odalarında ve oturma odalarında kullanılan duvar kağıtları yalıtım özelliği ile de ön plana çıkmaktadır.

Son zamanlarda kabartma desene sahip ve boyanabilme özelliğine sahip duvar kağıtları inanılmaz derecede popüler olmaya başlamıştır. Boyanabilme özelliği ile fark yaratan bu kabartma desenli duvar kağıtlarının fotoğraflarının bulunduğu galerimize göz atarak bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Evinizin duvarlarına bu harika kağıt kaplamaları uyguladıktan sonra on veya on beş yıl kadar hiç sorun yaşamadan kullanabilirsiniz . Kendinden Kabartma Desenli Duvar Kağıdı Modelleri estetik görünümleri  ve kaliteli kağıt yapısı ile duvarlarınızda şıklık yaratacak bu harika uygulamalar plastik boya ile boyanabilir , yıkanabilir , silinebilir ve istediğiniz zaman kolaylıkla çıkarabilirsiniz .

Sağlıklı ve kaliteli kağıt kaplamalar büyük oranda ses ve ısı yalıtımı görevi de görerek tasarruf yapmanızı da sağlayacaktır . Sizlerde ev veya ofisinizin duvarlarında sade ve estetik bir şıklık yaratmak istiyorsanız 2016 Boyanabilen Duvar Kağıtları ile ilgili görselleri galerimizde inceleyerek sezon modelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz .

boyanabilir duvar kagidi modelleri 2015

yeni sezon boyanabilir duvar kagidi modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ