Dekor Style

Duvar Dekorasyonunda Renk Modası

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Renkler dekorasyonun temel taşlarından biridir , uyumlu renkler ve tonlamalar dekorasyonu ortaya çıkaran en önemli etkenlerin başında yer alıyor dersek yanlış olmaz . Duvar Dekorasyonu nda kullanılan her uygulama renkleri ile çekicilik kazanır , Duvar Kağıtları desenli ve düz renk kombinleri gibi boya uygulamalarında da iki farklı zıt renk veya aynı rengin tonları kullanılarak duvarlarda tarz bir şıklık yaratılabilir . 2023 Renk Modası geçen sezonlara göre çok daha canlı ve zıt renkleri ile bu sezon oldukça iddialı bir şıklığı duvarlarımıza yaşatacak diyebiliriz .

En popüler duvar renkleri arasında grinin yumuşak tonları , kum beji , sarı , vanilya rengi , mor ve lila , marsala renkleri gibi yeşil rengin de tonları bu sezonun moda renkleri arasında yer alıyor . Evinizin dekorasyonunda renkleri cesurca kullanmak istiyorsanız canlı ve zıt renkleri bu sezon duvarlarınızda en çarpıcı renk kombinleri ile uygulayabilirsiniz .

Duvar Dekorasyonunda Moda Renkler evinizin her bölümünde farklı ve göz alıcı bir şıklık yaratarak mekanın konumuna göre tercih yapıldığı takdirde sonuç oldukça memnun edici olacaktır . Yenilik yapmaya başlamadan önce moda renkleri galerimizde inceleyerek sizlere sunduğumuz önerilerden faydalanabilirsiniz .

yeni sezonun duvar renkleri


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ