Dekor Style

Duvar Dekorasyonunda Renk Modası

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Renkler dekorasyonun temel taşlarından biridir , uyumlu renkler ve tonlamalar dekorasyonu ortaya çıkaran en önemli etkenlerin başında yer alıyor dersek yanlış olmaz . Duvar Dekorasyonu nda kullanılan her uygulama renkleri ile çekicilik kazanır , Duvar Kağıtları desenli ve düz renk kombinleri gibi boya uygulamalarında da iki farklı zıt renk veya aynı rengin tonları kullanılarak duvarlarda tarz bir şıklık yaratılabilir . 2015 Renk Modası geçen sezonlara göre çok daha canlı ve zıt renkleri ile bu sezon oldukça iddialı bir şıklığı duvarlarımıza yaşatacak diyebiliriz .

En popüler duvar renkleri arasında grinin yumuşak tonları , kum beji , sarı , vanilya rengi , mor ve lila , marsala renkleri gibi yeşil rengin de tonları bu sezonun moda renkleri arasında yer alıyor . Evinizin dekorasyonunda renkleri cesurca kullanmak istiyorsanız canlı ve zıt renkleri bu sezon duvarlarınızda en çarpıcı renk kombinleri ile uygulayabilirsiniz .

İlginizi Çekebilir  3D Duvar Kağıdı Tasarımları

Duvar Dekorasyonunda Moda Renkler evinizin her bölümünde farklı ve göz alıcı bir şıklık yaratarak mekanın konumuna göre tercih yapıldığı takdirde sonuç oldukça memnun edici olacaktır . Yenilik yapmaya başlamadan önce moda renkleri galerimizde inceleyerek sizlere sunduğumuz önerilerden faydalanabilirsiniz .

yeni sezonun duvar renkleri


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ