Dekor Style

En Yaratıcı Merdiven Altı Dekorasyon Fikirleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

İki katlı dubleks evlerde ve villalarda çoğu zaman göz ardı edilen merdiven altları boş kalan alanlar olarak hiç de hoş bir görüntü oluşturmuyor . İyi fikirlerle değerlendirilirse hem çok kullanışlı depolama alanları olarak kullanabileceğimiz , hem de evimizin dekorasyonuna dahil ederek dekoratif bir köşe dizaynı ile oldukça rahat ve hoş bir görüntü yakalayabiliriz . Merdiven altında kalan boşluğu ne amaçlı olarak kullanmak istiyorsak ona göre dekore edebilir ve evimizde fazladan estetik ve kullanışlı bir alana da sahip olmuş oluruz .

Merdiven Altı Dekorasyon Fikirleri  iyi bir mobilyacının yardımı ile evinizin en keyifli , en dekoratif ve en kullanışlı alanına dönüşebilir . Şık bir dinlenme köşesi , estetik bir tv ünitesi , çalışma odası , Şömine , tuvalet , otantik Dekorasyon lu dinlenme köşesi , büyük bir kitaplık , kapaklı bir dolap ve daha bir çok farklı tasarıma dönüşerek dekorasyona kaliteli bir şıklık kazandırabilir . Merdiven altı boşluğuna kullanışlı bir dolap yaptırarak evinizdeki fazlalıkları kaldırabilir , estetik bir mobilya olarak kullanabilir , ayna kapaklar sayesinde ferah ve aydınlık bir ortam oluşturabilirsiniz .

Sizlerde evinizdeki merdiven altı için nasıl bir uygulama yapacağınıza hala karar veremediyseniz sizler için En Yaratıcı Merdiven Altı Dekorasyonu modellerini galerimizde inceleyerek kendi evinizin merdiven altına uygulayabilirsiniz .

merdiven alti calisma odasi


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ