Dekor Style

En Trend Bahçe Salıncağı Modelleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Bahçe ve balkon dekorasyonu için neredeyse olmazsa olmaz tasarımlar arasında yer alır bahçe salıncağı modelleri. Tekli ve çoklu modelleriyle her zevke hitap eden sayısız alternatifler bulunmaktadır.

Bahar ve yaz aylarında dinlenmenin en keyifli halini yaşatan Bahçe Salıncağı Modelleri, büyükten küçüğe kadar her kesin zevkle kullandığı son derece eğlenceli ve rahat tasarımlardır . Bahçesi olmayan küçük bir balkonu olanlar için tavandan sarkan veya ayaklı modelleri bulunan tek kişilik salıncaklar en ideal tasarımlar olacaktır.

Yeni Trend Bahçe Salıncağı Modelleri
Son zamanlarda site çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilen araştırmalar sonucu salınca modellerinin giderek kullanımı artmış ve hemen hemen her evde kendine yer bulmaya başlamıştır. Balkon ve bahçelerimiz hem ailecek hem de misafirlerimizle birlikte zaman geçirdiğimiz bir yer olması dolayısıyla ilk olarak konforlu bir yapıya sahip olmalıdır.

Modelleri Resim Galerisinde İnceleyin

Bahçe Salıncaklarında Konfor Olmazsa Olmazdır
Nitekim salıncak modelleri de sahip olduğu üst düzey konfor sayesinde bahçe ve balkonların gözdesi durumuna gelmiştir. Ayrıca sadece aile ve misafirleriniz için değil kendinizde bahçe ve balkonlarınız da serin havalarda dinleneceksiniz de bu nedenle konfor bu açıdan çok önemli bir yere sahiptir.

Görüntü Açısından Şık ve Gösterişli Bahçe Salıncak Modelleri; Bahçelerinizde ailenizle, dostlarınızla hoş sohbetler gerçekleştireceğinizi düşünürsek rahat ve doğal malzemeler kullanmaya özen gösteriniz. Ayrıca salıncak modellerinin son zamanlarda inanılmaz şıklıkta modelleri tasarlanıp üretilmektedir. Sizlerde tercih edeceğiniz bir salıncak modeli ile bahçe ve balkonlarınız da bir fark yaratabilirsiniz.

Bahçe Salıncağı Seçimi Yaparken: Bahçe keyfini yaşayabileceğiniz son derece zengin bir çeşitliliğe sahip olan salıncak modelleri arasından seçim yapabilmek için, öncelikle bahçenizin zemini tamamen açık alanda olup olmayacağı ve tüm aile için mi yoksa sadece kendiniz için tekli bir model mi düşünüyorsunuz bu oldukça önemli bir ayrıntı, bu sezon piyasada oldukça farklı ve tarz salıncak modelleri göz dolduruyor.

Tüm ailenin bir arada dinleneceği hamak tarzı büyük salıncaklar , hasır sarkıt modeli salıncaklar, Ferforje modeller ve üçlü kanepe tarzı tenteli modeller gibi daha bir çok model seçeneği bulunuyor.

Seçeceğiniz Bahçe Salıncağı Mobilyalarınızla Uyumlu Olsun; Bahçe dekorasyonlarınız için salıncak modeli seçerken salıncakların modern ve şık bir görünüme sahip olmasına özen gösteriniz. Bahçenizde kullandığınız mobilya gruplarınızın rengine uygun bir salıncak modeli seçiniz. Ve salıncak modelinizin konforlu bir yapıda olmasına özen gösteriniz.

Daha Keyifli Vakitler Geçirin; Salıncaklarınız rahat olursa vaktinizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Salıncak modelinizin boyutunu ise dileğinize göre seçebilirsiniz. Tekli salıncak modelleri bulunduğu gibi çoklu salıncak modelleri bulunmaktadır.

Bahçe Salıncağı Seçerken Çocuklarınızı Da Düşünün
Salıncak modellerine ilgi arttıkça birbirinden ünlü markalarda salıncak modelleri tasarlamaya başlamışlardır. Salıncak modelinizi seçerken sürekli salıncağı değiştiremeyeceğimizi göz önünde bulundurarak  dayanıklı bir salıncak modeli seçiniz. Salıncak modellerinden birini tercih ederken dikkat etmeniz gereken diğer bir husus ise salıncakların güvenli bir yapıda olmasıdır. Çünkü salıncakları en çok çocuklar kullanmaktadır. Bu nedenle çocukların düşme tehlikesine karşı güvenli bir salıncak modeli seçiniz.

Şimdi ise sizlerle beraber sitemiz çalışanları tarafından derlenen birbirinden ünlü markanın şık salıncak modelleri fotoğraflarına göz atarak kendi balkonumuza uygun bir salıncak modeli kafamızda oluşturalım.

Bambu bahçe salıncağı

Bambu bahçe salıncağı

Bambu Bahçe Salıncağı
Bahçelerde sıklıkla tercih edilen salıncak modellerinden biri olan bunun hakkında ilk olarak söylememiz gereken şey oldukça şık bir model olduğudur. Diğer yandan modern havası sayesinde diğer eşyalarınızla da uyum sağlaması daha kolay olacaktır. Evinizin bahçesine böyle bir parça arıyorsanız eğer bu modelden oldukça memnun olacaksınız. Renginin ahşap olmasından ötürü aynı zamanda doğal bir hava yansıtacaktır. Bundan ötürü diğer eşyalarla uyum sağlanması daha kolay olacaktır.

Ahşap bahçe salıncağı

Ahşap bahçe salıncağı

Ahşap Bahçe Salıncağı
Oldukça şık ve kullanışlı bir model olan bu parçayı dilediğiniz zaman gün içinde şöyle bir uzanmak için de kullanmanız mümkün olacaktır. Renkleri sayesinde doğal bir havayı yansıttığı için diğer eşyalarla uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Bu tarz ürünlerin rahatlığının yanı sıra bahçeler açısından da kullanışlılığı size sağlaması da önem arz etmektedir. Bundan ötürü farklı fonksiyonları olan bir model tercih etmeniz bundan önemlidir. Modele hakim olan renkleri de kendi zevkinize göre daha farklı tercih edebilirsiniz.

Ahşap bahçe salıncak modelleri

Ahşap bahçe salıncak modelleri

Ahşaptan Sade Bahçe Salıncağı Modelleri
Daha sade bir model isteyenler için oldukça uygun bir seçimdir. Özellikle de salıncak özelliği sayesinde çocuklarınız için de kullanışlı bir alan olacaktır. Renkleri sayesinde dilediğiniz eşyayla uyum sağlayacaktır. Bunların yanı sıra üstünün kapalı olması yağmur yağması halinde de size avantaj sağlayacaktır. Bahçenizde yer alan ürünler bu tarz ahşap parçalarsa eğer işiniz daha kolay olacaktır.

Balkon ve bahçe salıncağı modelleri

Balkon ve bahçe salıncağı modelleri

Balkon ve Bahçe Salıncağı Modeli
Oldukça şık bir parça olan bu modeli dilerseniz geniş  bir balkon ya da bahçede kullanabilirsiniz. Özellikle de bu tarz modellerin kendine has havası sayesinde çok otantik bir alan elde edebilirsiniz. Gerek renk tonu gerekse de modern havası sayesinde diğer eşyalarla uyum sağlanması kolay olacaktır. Bu gibi bir modeli hasır modellerin ağır olduğu bir alanda da rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Birlikte oldukça güzel bir hava yakalanacaktır.

Bambu bahçe salıncağı

Bambu bahçe salıncağı

Bambu Bahçe Salıncak Modeli
Ahşabı sevenler için oldukça mantıklı bir seçim olacaktır. Eviniz bahçeliyse eğer oldukça uygun modellerden biri olacaktır. Doğal hatları sayesinde istediğiniz eşyayla da birleştirmenizde sorun olmayacaktır. Özellikle de renklerin uyumunun yakalanması da önemlidir. Diğer yandan bu gibi modeller diğer eşyalarla da kolaylıkla uyum sağlayacaktır. Hele ki çocuğunuz varsa onun için de uygun bir seçim olacaktır. Buna uygun bir minder alarak da kullanabilirsiniz.

Bambu salıncak

Bambu salıncak

Bambu Spor Tarz Bahçe Salıncağı
Hem rahat hem şık hem de oldukça modern bir model. Bahçelerde sıklıkla tercih edilen bu modelleri dilerseniz teras gibi alanlarda da kullanmanızda sakınca olmayacaktır. Özellikle de spor bir model olmasından dolayı güzel olacaktır. Diğer yandan modelin parçalarla uyum sağlaması da kolay olacaktır. Böyle bir tercihte bulunurken dikkat etmeniz gereken bunlardır.

Bellona bahçe salıncağı

Bellona bahçe salıncağı

Bellona Bahçe Salıncağı
Oldukça otantik bir model olan bu parçayı bahçenize koymanız halinde modern bir hava yakalanacaktır. Diğer yandan hasır olmasından ötürü doğal hava elde edilecektir. Bahçelerde sıklıkla kullanılan bu gibi modeller rahat olduğu için de tercih edilmektedir. Modelin kendi rengini de kendi zevkinize göre tercih edebilirsiniz. Özellikle de renklerin uyumunun yakalanması da önemlidir. Diğer eşyaları da buna uygun seçmeniz halinde daha güzel olacaktır.

Beyaz flowers salıncak bellona

Beyaz flowers salıncak bellona

Beyaz Renk Flowers Bellona Bahçe Salıncakları
Bahçelerde sıklıkla kullanılan bu modelleri dilerseniz eğer genişçe bir balkonda da tercih edebilirsiniz. Gerek modern havası gerekse de sade beyaz olmasından ötürü de güzel bir modeldir. Özellikle de beyaz hasırın kattığı sadelik sayesinde de güzel bir etki sağlanmıştır. Çocuğunuz varsa eğer beyaz yerine başka bir renkte tercih etmenizde sorun olmayacaktır.

Garden bambu salıncak

Garden bambu salıncak

Modern Garden Bahçe Salıncağı
Kendime bir alanım olsun diyorsanız eğer oldukça uygun bir seçimdir. Gerek modern hatları gerek de kullanışlı olmasından ötürü bahçenizde kendinize ait bir yeriniz olacaktır. Özellikle de bahçeniz yerine dilerseniz teras ya da büyükçe bir balkonda da kullanmanız halinde güzel olacaktır. Bundan ötürü tercih size kalmıştır. Bu ürünler rahatına düşkün olan insanlar için güzel tercihlerdir.

Hasır bahçe salıncağı

Hasır bahçe salıncağı

Hasır Bahçe Salıncağı
Hasır modeller modern havası sayesinde bahçelerinize şıklık katacaktır. Özellikle de bu ürünlerde diğer parçalarla da kolay olacaktır. . Özellikle de spor bir model olmasından dolayı güzel olacaktır. Diğer yandan modelin parçalarla uyum sağlaması da kolay olacaktır. Bahçelerinizde rahatlıkla kullanılacak olan bu modeli çocuklarınız için de alan oluşturmak adına kullanabilirsiniz.

İkea balkon ve bahçe salıncakları

İkea balkon ve bahçe salıncakları

İkea Balkon ve Bahçe Salıncağı Modelleri
Birden fazla kişinin zaman geçireceği bir alan elde etmek adına güzel bir seçim olacaktır. Gerek bundan ötürü gerekse de kullanışlı olduğu için bahçenize uyum sağlayacaktır. Bundan ötürü karar size kalmıştır. Elbette ki genişçe bir bahçeyi değerlendirmek kadar mantıklı olan bir şey yoktur. Renginin ahşap olmasından ötürü aynı zamanda doğal bir hava yansıtacaktır. Bundan ötürü diğer eşyalarla uyum sağlanması daha kolay olacaktır.

İstikbal salıncak modeli

İstikbal salıncak modeli

İstikbal Bahçe Salıncağı
Oldukça şık bir model olan bu parçayı bahçenizde havuz başında kullanmanızda sorun olmayacaktır. Gerek hasır olması gerekse de kişiye özel bir alan olmasından ötürü siz de seveceksiniz. Doğal havası sayesinde diğer eşyalarla uyum sağlanması da kolay olacaktır. Gerek bundan ötürü gerekse de kullanışlı olduğu için bahçenize uyum sağlayacaktır. Bundan ötürü karar size kalmıştır. Özellikle de renklerin uyumunun yakalanması da önemlidir.

Güzel koçtaş bahçe salıncak Fikirleri

Güzel koçtaş bahçe salıncak Fikirleri

Koçtaş Bahçe Salıncağı
Hem kullanışlı hem de oldukça modern bir parça olduğu için dilediğiniz bahçeye uyum sağlayacak bir modeldir. Gerek uyumun kolay olması gerekse de kullanışlı olmasından ötürü güzel bir seçim olacaktır. Aynı zamanda çocuklarınız için de güzel bir alan olacaktır. Modern bir bahçe için de güzel bir seçim olacaktır. Bunların yanı sıra üstünün kapalı olması yağmur yağması halinde de size avantaj sağlayacaktır.

Şezlong salıncak

Şezlong salıncak

Şezlong Bahçe Salıncağı
Oldukça modern bir havası olan bu modeli rahatlıkla bahçenizde kullanma imkanınız olacaktır. Özellikle de şık havası diğer eşyalarınızla uyum sağlanması halinde daha da güzel olacaktır. Bunların yanı sıra bu tarz bir modelin rengi de diğer eşyalarla uyum sağlanması bakımından kolay olacaktır. Havuz başında kullanım imkanı sağlayacağı gibi aynı zamanda bahçede herhangi bir yerde de kullanma rahatlığı olacaktır. Bundan ötürü yapmanız gereken tek şey bu modeli edinmek ve keyfini sürmektir.

Siyah hasır salıncak

Siyah hasır salıncak

Siyah Renk Hasır Tekli Bahçe Salıncağı
Hem şık hem rahat hem de oldukça modern bir yapıya sahip olan bu salıncak sayesinde bütün bir yazı bahçenizde geçirme imkanınız olacaktır. Özellikle de modern havası sayesinde dilediğiniz eşyalarla uyum sağlanması da kolay olacaktır. Bu tarz koltuklar çok sık tercih edilmekle beraber genel olarak havuz başlarına da yakışmaktadır. Size uyan hangiyse ona göre kararınızı verin ve edinin. Diğer yandan modelin parçalarla uyum sağlaması da kolay olacaktır.

Son moda salıncak tasarımları

Son moda salıncak tasarımları

Son Moda Modern Bahçe Salıncakları
Bu tarz tavana asma model olan salıncaklar da sıklıkla tercih edilmektedir. Evde kullanım için uygun olan bu modellerin farklı renk seçenekleri olduğu için de dilediğinizi seçme hakkını size tanımaktadır. Gerek bu özellikleri gerekse de rahat olmasından ötürü bu tarz bir seçim uygun olacaktır. Bundan ötürü karar size kalmıştır. Eğer ki bu tarz bir mobilya alacaksanız da dikkat etmeniz gereken şey diğer eşyalarınızın daha çok spor olmasıdır. Uyum yakalaması da kolay olacaktır.

Tek kişilik salıncak

Tek kişilik salıncak

Tek Kişilik Bahçe Salıncağı
Oldukça modern bir parça olmasından ötürü dilediğiniz bahçeye yakışması da kolay olacaktır. Bu sebepten dolayı tek yapmanız gereken almaya karar vermek olmalıdır. Havuz başında kullanım imkanı sağlayacağı gibi aynı zamanda bahçede herhangi bir yerde de kullanma rahatlığı olacaktır.  Özellikle de beyaz hasırın kattığı sadelik sayesinde de güzel bir etki sağlanmıştır. Bundan ötürü diğer eşyalarla uyum sağlanması daha kolay olacaktır. Aynı zamanda bütün yazı geçirmek adına size güzel bir alan olacaktır.

Üçlü bahçe salıncağı

Üçlü bahçe salıncağı

Üç Kişilik Bahçe Salıncağı
Evinizde yer alan bahçeyi özellikle de yazları daha fazla kullanmak isteyenler için olan bu salıncak modelleri uygundur. Gerek modern havası gerekse de diğer özelliklerinden ötürü bu modellerin size sağlayacağı bir artı modern havasıdır. Bundan ötürü dikkat etmeniz gereken asıl nokta nerede kullanacağınızdır. Tam olarak bu tarz bir modeli havuz başında kullanmak doğru olmayacaktır. Bu gibi bir model daha çok bahçe içinde bir yere uygun olacaktır. Üstü kapalı olduğu için de sizi sıcaklardan koruyacaktır.

Yeni moda bahçe salıncak modeli

Yeni moda bahçe salıncak modeli

Kullanışlı Yeni Moda Bahçe Salıncağı
Oldukça kullanışlı olan bu model sayesinde dilediğiniz zaman bahçenizde vakit geçirme imkanı elde edeceksiniz. Yaz akşamları için güzel bir alan olacaktır. Kitap okumak ya da arkadaşlarınızı ağırlamak adına güzel bir seçimdir. Renkleri sayesinde de dilediğiniz eşyayla uyum sağlanması da kolay olacaktır. Tam olarak bu tarz bir modeli havuz başında kullanmak doğru olmayacaktır. Daha çok oturma alanı gibi bir yer için daha doğru olacaktır.

Yeni moda bambu salıncak

Yeni moda bambu salıncak

Rahat ve Lüks Bahçe Salıncağı
Oldukça modern havaya sahip olan bu model sayesinde çok rahat edeceksiniz. Bunun yanı sıra modelin modern havası da diğer eşyalarınızla kolay şekilde uyum yakalayacaktır. Bundan ötürü severek kullandığınız bir ürün olacaktır. Aynı zamanda çocuklarınız için de güzel bir alann olacaktır. Modern bir bahçe için de güzel bir seçim olacaktır.  Bunlara ilave olarak yazları vakit geçirmek için makul bir seçimdir. Eve tıkılı kalmak yerine bahçenizde oturmak daha mantıklı olacaktır.

Yeni trend bahçe salıncak modelleri

Yeni trend bahçe salıncak modelleri

Yeni Trend Bahçe Salıncak Modelleri
Hem kullanışlı hem de oldukça modern bir parça olduğu için dilediğiniz bahçeye uyum sağlayacak bir modeldir. Yaz akşamları için güzel bir alan olacaktır. Kitap okumak ya da arkadaşlarınızı ağırlamak adına güzel bir seçimdir. Gerek renk tonu gerekse de modern havası sayesinde diğer eşyalarla uyum sağlanması kolay olacaktır. Evinizin bahçesine böyle bir parça arıyorsanız eğer bu modelden oldukça memnun olacaksınız. Dikkat etmeniz gereken asıl noktaysa bu gibi bir model için bahçenizde alan oluşturmaktır.

Yeni trend bahçe salıncakları

Yeni trend bahçe salıncakları

İki Kişilik Bahçe Salıncağı
Bahçesinde bir yaz köşesi olmasını isteyenlerdenseniz eğer size uygun bir tercih olacaktır. Modern havası sayesindebahçenize uyum sağlaması da kolay olacaktır. Üstü kapalı olduğu için yazları özellikle sizi sıcaktan koruyacaktır. Diğer yandan modelin kendine has havası sayesinde de diğer eşyalarla uyum sağlanması bakımından daha kolay olacaktır. . Arkadaşlarınız, aileniz ya da kendiniz fark etmez eve tıkılı kalmadan yaz akşamlarında bu alanı kullanarak rahat edeceksiniz. Böyle zamanlar için vakit geçirmek adına iyi bir seçim olacaktır.

Yeni trend beyaz salıncak

Yeni trend beyaz salıncak

Yuvarlak Tek Kişilik Bahçe Salıncağı
Yazları vakit geçirmek adına oldukça iyi bir seçenek olan bu modeller sayesinde eve tıkılı kalmanıza gerek kalmayacaktır. Bundan ötürü de dikkat etmeniz gereken asıl nokta bu gibi bir modeli nerede kullanacağınızdır. Ağaca bağlı olacak şekilde kullanmanız halinde ortada bir sorun olmayacaktır. Aynı zamanda yaz akşamlarında vakit geçirmek için de ideal bir seçim olacaktır. Gerek bunlar gerekse de modern havası sayesinde siz de rahat edeceksiniz.

Bahçe salıncağı modelleri

Bahçe salıncağı modelleri

Üçlü Bahçe Salıncağı Modeli
Beyazın kattığı şıklık sayesinde dilediğiniz eşyayla ya da yerde kullanma imkanınız olacaktır. Dikkat etmeniz gereken asıl noktaysa bu gibi bir model için bahçenizde alan oluşturmaktır. Bundan dolayı da yaz akşamlarında vakit geçirmek için de iyi bir seçim olacaktır. Diğer yandan modelin kendine has havası sayesinde de diğer eşyalarla uyum sağlanması bakımından daha kolay olacaktır. Özellikle de misafir ağırlamak için de iyi bir seçim olacaktır. Aynı zamanda ailenizle de vakit geçirerek daha kaliteli zamanlar biriktirmiş olacaksınız.

Bahçe salıncağı yeni modelleri

Bahçe salıncağı yeni modelleri

3 Kişilik Bahçe Salıncağı
Oldukça modern bir parça olmasından ötürü dilediğiniz bahçeye yakışması da kolay olacaktır. Bu özelliklerinin yanı sıra aynı zamanda yaz akşamları adına mantıklı bir seçim olacaktır. Diğer yandan bu gibi modelleri yaz aylarında kullanarak eve tıkılı kalmanıza gerek kalmayacaktır. Diğer yandan modelin kendine has havası sayesinde de diğer eşyalarla uyum sağlanması bakımından daha kolay olacaktır. Bundan dolayı da böyle bir modeli edinip bahçenize koymak oldukça mantıklı olacaktır. Gerek bu özellikleri gerekse de rahat olması sayesinde siz de memnun kalacaksınız.

Mainstays swing bahçe salıncağı

Mainstays swing bahçe salıncağı

Mainstays Swing Bahçe Salıncağı
Bahçesinde bir yaz köşesi olmasını isteyenlerdenseniz eğer size uygun bir tercih olacaktır. Özellikle de renkleri sayesinde diğer eşyalarla uyum sağlanmasında da sorun olmayacaktır. Diğer yandan bu gibi bir modelin size katacağı bir artıysa vaktinizin çoğunu bahçede geçirmedir. Eve tıkılı kalmak yerine daha kaliteli zaman geçirmiş olursunuz. Gerek aileniz gerekse de arkadaşlarınızla daha rahat edersiniz. Bu tarz bir modeli havuz başında değil de bahçede ayrı bir yere oturma alanı gibi tercih etmek daha doğru olacaktır.

Palm valley bahçe salıncağı 2017

Palm valley bahçe salıncağı 2023

Palm Valley Bahçe Salıncağı
Daha çok nostaljik bir havası olsa bahçenize renk katacak bir modeldir. Genel olarak bu gibi işlemeli modelleri görmeye alışkın olmasak da uygun bir seçim olacaktır. Dikkat etmeniz gereken asıl nokta nerede kullanacağınızdır. Genişçe bir bahçe için mantıklı bir seçim olacaktır. Yaz aylarında akşamları evde oturmak yerine bahçenizde vakit geçirmek daha iyi olacaktır. Bu özelliğinin yanı sıra aynı zamanda bahçenizde daha fazla zaman geçirme imkanını sağlayacağı için de iyi bir seçim olacaktır.

Tekzen margherita okaliptus bahçe salıncağı

Tekzen margherita okaliptus bahçe salıncağı

Tekzen Margherita Okaliptus Bahçe Salıncağı
Sade bir model olsa da oldukça kullanışlı olmasından ötürü sıklıkla tercih edilmektedir. Bu özelliğinin yanı sıra aynı zamanda bahçenizde daha fazla zaman geçirme imkanını sağlayacağı için de iyi bir seçim olacaktır. Arkadaşlarınız, aileniz ya da kendiniz fark etmez eve tıkılı kalmadan yaz akşamlarında bu alanı kullanarak rahat edeceksiniz. Modern bir bahçe için de güzel bir seçim olacaktır. İlave olarak ahşabın katacağı sade hava sayesinde dilediğiniz yerde kullanma imkanını size sağlayacaktır.

Tekzen Rattan Yuvarlak Armut Bahçe Salıncağı

Tekzen Rattan Yuvarlak Armut Bahçe Salıncağı

Tekzen Rattan Yuvarlak Armut Bahçe Salıncağı
Modern havası sayesinde bahçenize uyum sağlaması da kolay olacaktır. Özellikle de beyaz ve siyahın bir arada kullanılıyor olması da ayrı bir tarz sağlamıştır. Gerek bu özellikleri gerekse de rahat olmasından ötürü siz de memnun kalacaksınız. Öte yandan bahçenizde daha fazla zaman geçirme imkanını da size sağlayacaktır. Bu sayede yaz aylarını evinizde değil de bahçenizde geçirmiş olursunuz. Diğer yandan arkadaşlarınızı ağırlamak için de makul bir seçim olacaktır. Bahçenize katmak ve kaliteli zaman geçirmekten başka yapacağınız bir şey yoktur.

Universal kanatlı bahçe salıncağı

Universal kanatlı bahçe salıncağı

Universal Kanatlı Bahçe Salıncağı
Yazları evde kalmak yerine bahçede vakit geçirmek isteyenler için oldukça mantıklı bir seçim olacaktır. Öte yandan sade bir model olduğu için de rahatlıkla diğer eşyalarınızla da uyum yakalanacaktır. Bundan ötürü yapmanız gereke tek şey karar verip almak olmalıdır. Bunların yanı sıra aileniz ya da arkadaşlarınızla güzelce vakit geçirme imkanı sağlayacaktır. Üstünün kapalı olması bir yerde sizi sıcaktan da koruyacaktır. Böyle zamanlar için vakit geçirmek adına iyi bir seçim olacaktır. Diğer yandan bu gibi modeller bir yerde bahçede daha fazla zaman geçirme imkanını da size sağlayacaktır.

Tek Kişilik Yataklı Bahçe Salıncağı

Tek Kişilik Yataklı Bahçe Salıncağı

Tek Kişilik Yataklı Bahçe Salıncağı
Üstü kapalı olduğu için yazları özellikle sizi sıcaktan koruyacaktır. Bundan ötürü de kolay bir şekilde kullanma imkanı sağlayacaktır. Bu özelliklerinin yanı sıra aynı zamanda yaz akşamları adına mantıklı bir seçim olacaktır. Diğer yandan bu gibi bir modeli havuz başlarında da rahatlıkla kullanmanızda sorun olmayacaktır. Modern havası sayesinde dilediğiniz eşyayla uyum yakalanması da kolay olacaktır. Diğer yandan kitap okumak ya da yaz akşamlarında dinlenmek için de güzel bir seçim olacaktır. Kaliteli zaman geçirmek adına iyi bir tercih olacaktır.

Bahçe Salıncağı Modelleri

Bahçe Salıncağı Modelleri

3 Kişilik Bahçe Salıncakları
Hem rahat hem de kullanışlı bir model olmasından ötürü dilediğiniz yerde kullanma imkanını size sağlayacaktır. Bundan ötürü dikkat etmeniz gereken asıl nokta bu gibi bir modelde sizin işinize yarayacak olan büyüklüktekini seçmektir. Bu sayede siz de kullanım kolaylığı elde etmiş olursunuz. Diğer yandan bu gibi modeller bir yerde bahçede daha fazla zaman geçirme imkanını da size sağlayacaktır. Aynı zamanda yaz akşamlarında evde tıkılı kalmak yerine bahçeye çıkıp vakit geçirmek daha iyi bir seçim olacaktır.

Modern Bahçe Salıncağı

Modern Bahçe Salıncağı

Modern Bahçe Salıncağı
Modern, şık ve rahat bir model bu salıncak sayesinde bütün yazı bahçenizde geçirme imkanınız olacaktır. Bunlarınn yanı sıra hasırın kattığı doğal hava bir yerde diğer eşyalarla uyum yakalama bakımından daha rahat olacaktır. Bu gibi bir modeli bahçenizde daha çok havuz başlarında tercih etmenizi mantıklı bulmaktayız. Diğer yandan kitap okumak ya da yaz akşamlarında dinlenmek için de güzel bir seçim olacaktır. Bahçenize katmak ve kaliteli zaman geçirmekten başka yapacağınız bir şey yoktur.

Büyük Bahçe Salıncağı

Büyük Bahçe Salıncağı

Büyük Bahçe Salıncağı
Yazları vakit geçirmek için bundan daha uygun bir model yoktur. Gerek modern havası gerekse de kendine has özellikleri sayesinde dilediğiniz bahçede kullanma imkanını size sağlayacaktır. Bundan ötürü yapmanız gereken tek şey bu modeli edinmek olmalıdır. Diğer yandan bu gibi modelleri yaz aylarında kullanarak eve tıkılı kalmanıza gerek kalmayacaktır. Bu sayede siz de kaliteli zaman geçirmiş olursunuz. Özellikle de sıcak zamanlar için evde tıkılı kalmak yerine mantıklı olacaktır.

Modern Bahçe Salıncakları

Modern Bahçe Salıncakları

Modern Bahçe Salıncakları
Oldukça modern bir havaya sahip olan bu model sayesinde dilediğiniz şekilde bahçenizde kullanma imkanınız olacaktır. Diğer yandan modelin kendine has havası sayesinde de diğer eşyalarla uyum sağlanması bakımından daha kolay olacaktır. Bundan dolayı yapmanız gereken tek şey size uyan modeli seçmek olmalıdır. Yazları vakit geçirmek adına oldukça iyi tercihtir. Özellikle de sıcak zamanlar için evde tıkılı kalmak yerine mantıklı olacaktır. Aynı zamanda misafir ağırlamak için de uygun bir seçenektir.

Romantik Bahçe Salıncakları

Romantik Bahçe Salıncakları

Romantik Bahçe Salıncağı
Genel olarak bu tarz bir model bahçenizde bir ağaç varsa eğer sizin de rahat şekilde edinebileceğiniz bir özelliğe sahiptir. Diğer yandan fotoğraf çekmek için de güzel bir köşedir. Siz kendiniz bile bu alanı kolay bir şekilde bahçenize katabilirsiniz. Şayet çocuğunuz varsa eğer güzel bir tercih olabilir. Onlar adına da güzel bir seçim olacaktır. Modern bir bahçe için de güzel bir seçim olacaktır. Modelde yer alan çiçek işlemeler sayesinde güzel bir seçim yapmış olursunuz. Özellikle de bundan yana sıkıntı yaşamazsınız.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Gülcan Öztürk Balabanlı dedi ki:

  Merhaba,
  Sitenizde balkon salıncaklarından temin etmek istiyorum direk tavana asılan modellerden yardımcı olursanız sevinirim…

  1. styledekor dedi ki:

   Merhaba sayın takipçimiz görselde bulunan bambu salıncak istikbal mobilya tasarımıdır , tavana asılan veya askılı modelleri tepe home , istikbal mobilya , koçtaş ve bellona markalarının tasarımları arasında da bulabilirsiniz . Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz .

 2. TİMUÇİN YAVUZ dedi ki:

  2016 bambu bahçe salıncağı ürünleri ni nasıl temin edebiliriz

BİR YORUM YAZ