Dekor Style

En Güzel İkiz Bebek Odası Dekorasyon Önerileri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

İkiz bebeklerin odalarında her ürün den iki tane olması odayı biraz daha kalabalık ve zor bir dekorasyon ile karşı karşıya bırakır , bir de bebeklerin biri kız biri erkekse o zaman çok daha dikkatli olmalısınız . İkiz Bebek Odası Dekorasyon Önerileri arasında en önemli etkenler den biri olarak görünen renklerin ve tercih edilecek eşyaların bebeklerin kişiliğini de etkileyeceğini bilerek seçici davranmalısınız , kız bebek için ayrı renk , erkek bebek için ayrı renk seçeneklerini kısmen bir kenara bırakarak her ikisine de uygun ortak renkler seçerek dekorasyona başlayabilirsiniz . Bebek ve Çocuk Odası Dekorasyonu için beyaz , krem , sarı , turuncu gibi renkler hem kız hemde erkekler için kullanılabilir .

Mobilya , Halı , perde , duvar rengi ve aydınlatmalar da bu renkleri ve tonlarını kullanarak uygun tercihi yapmış olacaksınız , kız bebeğin kişisel eşyaları ve uyku seti onun kişiliğine uygun pembe , kırmızı , mor , lila gibi seçilerek fark yaratılabilir . Kız bebeğin beşiği ve erkek bebeğin beşiği kendilerine uygun renkler ile donatılarak kişiliklerini geliştirmelerinde önemli rol oynayacak bu ayrıntıyı , onlara ayrılan bölümlerin duvarlarına ve aksesuarlarına da yansıtmalısınız .

Eğer sizlerde ikiz bebek bekliyorsanız sizler için En Güzel İkiz Bebek Odası Dekorasyonları arasından seçtiğimiz örnek modelleri galerimizde inceleyerek bebekleriniz için hazırlık yapmaya başlamadan önce değişik fikirler edinebilirsiniz .

 

kiz ve erkek bebekler icin renkli oda dekorasyonlari


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ