Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

İkiz bebeklerin odalarında her ürün den iki tane olması odayı biraz daha kalabalık ve zor bir dekorasyon ile karşı karşıya bırakır , bir de bebeklerin biri kız biri erkekse o zaman çok daha dikkatli olmalısınız . İkiz Bebek Odası Dekorasyon Önerileri arasında en önemli etkenler den biri olarak görünen renklerin ve tercih edilecek eşyaların bebeklerin kişiliğini de etkileyeceğini bilerek seçici davranmalısınız , kız bebek için ayrı renk , erkek bebek için ayrı renk seçeneklerini kısmen bir kenara bırakarak her ikisine de uygun ortak renkler seçerek dekorasyona başlayabilirsiniz . Bebek ve Çocuk Odası Dekorasyonu için beyaz , krem , sarı , turuncu gibi renkler hem kız hemde erkekler için kullanılabilir .


Mobilya , Halı , perde , duvar rengi ve aydınlatmalar da bu renkleri ve tonlarını kullanarak uygun tercihi yapmış olacaksınız , kız bebeğin kişisel eşyaları ve uyku seti onun kişiliğine uygun pembe , kırmızı , mor , lila gibi seçilerek fark yaratılabilir . Kız bebeğin beşiği ve erkek bebeğin beşiği kendilerine uygun renkler ile donatılarak kişiliklerini geliştirmelerinde önemli rol oynayacak bu ayrıntıyı , onlara ayrılan bölümlerin duvarlarına ve aksesuarlarına da yansıtmalısınız .

Eğer sizlerde ikiz bebek bekliyorsanız sizler için En Güzel İkiz Bebek Odası Dekorasyonları arasından seçtiğimiz örnek modelleri galerimizde inceleyerek bebekleriniz için hazırlık yapmaya başlamadan önce değişik fikirler edinebilirsiniz .

 

kiz ve erkek bebekler icin renkli oda dekorasyonlari

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ