Dekor Style

Doğtaş Yatak Başlığı Model Fiyatları

Doğtaş markasına ait olan yatak başlığı modellerini inceleyeceğimiz ilk ürünün adı Paradise’dir. Doğtaş markalı yatak başlıklarının farklı boyutları mevcuttur. Yatak odanızın boyutuna göre bir yatak başlığı modeli seçebilirsiniz. İşinizi kolaylaştıran bu özelliği sayesinde büyük boyutlu yatak odalarınıza daha büyük ebatlı yatak başlığı tercih ederken küçük yatak odaları için daha ideal boyutlarda mevcuttur. Paradise yatak başlığının da 150’lik, 160’lık ve 180’lik boyutları bulunmaktadır. Paradise yatak başlığı füme rengine sahiptir. Birçok renkle uyum sağlayabilmektedir. 150’lik Paradise yatak başlığının fiyatı ise 835 TL iken, 160’lık 1565 TL, 180’lik 1756 TL’dir.

Doğtaş Paradise Yatak Başlığı 835.-TL

Doğtaş Paradise Yatak Başlığı 835.-TL

Bir diğer yatak başlığı modeli ise Luna’dır. Luna yatak başlığı sade görüntüsü ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Sizlerde sade görünümü seviyorsanız Luna adlı yatak başlığı modeli tam da size göre. Luna yatak başlığı ve baza modeli komple gri renginden oluşmaktadır. Rengi ve modeli açısından bir bütünlük sağlayan bu yatak başlığı modelinin 160’lığı 519 TL’dir.

Doğtaş Luna Yatak Başlığı 519.-TL

Doğtaş Luna Yatak Başlığı 519.-TL

Bir başka model ise Loft’dur. Loft yatak başlığı modeline baktığımızda iki renk kullanıldığını görmekteyiz. Açık kahverengi ve koyu kahverengi birlikte kullanılarak bir uyum yakalanmış ve şık bir görünüm ortaya çıkmıştır. Ayrıca bu yatak başlığı ve baza modelinde ahşap ayaklara yer verilmiştir. Ahşap rengi ile yatak başlığının rengi de ayrı bir uyum içindedir. Ahşap daha sıcak bir görünüm oluşturmuştur. Bu yatak başlığı modelinin 180’liği 570 TL’dir.

Doğtaş Loft Yatak Başlığı 570.-TL

Doğtaş Loft Yatak Başlığı 570.-TL

Doğtaş mobilyaya ait olan bir diğer yatak başlığı modelinin adı ise Hermes’tir. Hermes yatak başlığı krem rengine sahiptir. Ayrıca bu yatak başlığındaki ayakların farklı özellikleri bulunmaktadır. Bu yatak başlığının ayakları isteğinize göre boyunu ayarlayabilmektedir. Ayakları metal bir görünüme sahiptir. Bu ürünün fiyatı ise 355 TL’dir.

Doğtaş Hermes Yatak Başlığı 355.-TL

Doğtaş Hermes Yatak Başlığı 355.-TL


Son olarak ise Duke adlı yatak başlığı modelini inceleyeceğiz. Duke yatak başlığına baktığımızda mavi rengin kullanıldığını görmekteyiz. Hem renk hem de model olarak oldukça modern bir görünümü bulunmaktadır. 180’lik modelinin fiyatı ise 1750 TL’dir. Bu yatak başlığı modelinin genişliği 180 cm iken derinliği ise 200 cm’dir.

Doğtaş Duke Yatak Başlığı 1750.-TL

Doğtaş Duke Yatak Başlığı 1750.-TL

Doğtaş Ekado Yatak Başlığı 444.-TL

Doğtaş Ekado Yatak Başlığı 444.-TL

Doğtaş Exclusive Yatak Yatak Başlığı 399.-TL

Doğtaş Exclusive Yatak Yatak Başlığı 399.-TL

İlginizi Çekebilir  Yeni Trend Weltew Yatak Odası Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ