Dekor Style

Adore Üç Kapılı Gardrop Modelleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Adore 3 kapılı gardırop modelleri oldukça fazla satılan modeller arasında yerini almaktadır. Yatak odanızda bulunan büyük dolabınızın hem kışlık kıyafetlerinizi hemde yazlık kıyafetlerinizi bir arada bulundurmak için yetersiz olduğunu düşünüyorsanız, evinizde ikinci bir yatak odanız varsa,veya yalnız yaşıyorsanız bu üç kapılı gardıroplar tam sizlere göre diyebiliriz. Bir çok farklı rengi ve modeli bulunan bu harika dolaplar bazende dar ve küçük yatak odaları için alternatif ürünler olabilir, kalabalık olmayan aileler için son derece ideal tercihler olarak görülen bu dolaplar, şık ve modern tasarımları kadar, geniş iç hacimleri, çekmeceleri ve çok sayıda bölmeleri ile oldukça kullanışlı ve kaliteli dolaplardır.

Adore Gardırop Modelleri normalde kullandığınız bir dolabınız olsa bile mutlaka her evde olması gereken ikinci bir gardırop olarak son derece gereklidir. Mevsimi geçen kıyafetlerin dolaplarda gereksiz yere yer işgal etmeleri ,diğer kıyafetlerin sıkışarak ütülerinin bozulması ve kullanımın zorlaşması anlamına gelir, kullanılmayan kıyafetlerinizi bir sonraki sezona kadar en iyi şekilde depolayabileceğiniz bu dolaplar, genç odalarında, bekar evlerinde ve fazla kalabalık olmayan küçük aileler içinde oldukça şık ve modern tasarımlardır. Şık ve estetik modelleri ile yatak odası dekorasyonuna oldukça modern bir hava katacak dolap tasarımlarını galerimizde inceleyebilirsiniz.

RESİMLERİ İNCELEMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

Adore 3 Kapılı Gardırop

Adore gardırop fiyatları incelendiği zaman görülecek ki, diğer rakiplerine göre fiyatları oldukça alınabilir ve makul düzeylerde. Bu nedenle de oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz. Eğer elbise dolabı alacak iseniz Adore markasının 3 kapılı dolabını alabilir ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Tekzen adore gardırop satan firmalardan birisidir. Eğer dolap almak veya incelemek isterseniz bu firma şubelerine gidebilirsiniz.

Tekzen Elbise Dolabı

Tekzen Adore 3 kapılı dolap satışına olan firmalardan biridir. Hem kullanışlılık bakımından, hem kapladığı yer bakımından oldukça iyi olan bu elbise dolabı rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle genç odası ve öğrenciler için önerebileceğim bu serinin gardıropları oldukça iyi diyebiliriz.

adore gardroplar

Kullanılan malzeme bakımından tercih edilecek en önemlisi ise lake gardırop önerebiliriz.

küçük-gardrop-modeli

En çok kullanılan modeli ise adore new line 3 kapılı 2 çekmeceli gardırop diyebiliriz. Kapı sayısının 3 olması ve çekmece sayısının da iki olması kullanış bakımından diğerlerinden farklıdır. Yukarı da görüldüğü gibi oldukça hem kullanışlı hemde görsellik bakımından yer edinmiştir.

Mobilya_311384adore gardrop modelleri

Adore venedik, prestige, madrid, tapa, new line gibi farklı serilerde gardırop modelleri bulunmaktadır. Bunların ise farklı farklı renkleri de vardır. En çok ise beyaz, ceviz rengi gardırop renkleri kullanılır.

Güncelleme: 22.06.2022


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
    BİR YORUM YAZ