Dekor Style

Bellona Koltuk Takımları

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Evlerimizin sıklıkla tercih edilen ve günün en yoğun odaları salon ve oturma odalarımızdır. Oturma odaları salonlarımıza oranla daha küçük boyutlara sahiptir.  Oturma odaları için en önemli olan eşya oturma takımlarıdır. Her oda için birtakım ve çeşit çeşit ürünleri bulunan Bellona mobilyanın oturma odası için üretmiş olduğu oturma takımları bulunmaktadır. Bellona’nın 2017 yılı için oturma takımı koleksiyonlarına sırasıyla göz atalım.

Oturma takımlarından ilki Elita koltuk takımıdır. Bu koltuk takımı 2 adet 3 kişilik, bir adet de berjerden oluşmaktadır. Gri ve pembe renklerin hakim olduğu Elita koltuk takımında orta sehpa kullanımı da mevcuttur. Daha hoş bir görünüm ve daha kolay temizlenebilmesi için yüksek ayak teknolojisi tercih edilmiştir.

Bellona markasına ait koltuk takımlarından birisi de Sementa koltuk modelidir. Sementa koltuk takımı 2 adet 3 kişilik koltuk ve 2 adet berjerden oluşmaktadır. Genel olarak Sementa koltuk takımını incelediğimizde mor ve gümüş grisinin hakim olduğunu ve yastıklarda bile gümüş grisinden vazgeçilmemiştir. Mor ila beyazımsı grinin uyumu gerçekten göz kamaştırmaktadır. Sizlerde oturma odalarınızda Avangard bir modeli görmek istiyorsanız Sementa oturma grubunu tercih edebilirsiniz. Ayrıca Sementa oturma grubu takımında 22 ve 32 DNS’lik süngerler kullanılmış, oldukça rahat ve konforlu bir yapısı bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir  Yeni Trend Modern TV Ünitesi Modelleri

Bellona 2017 el koleksiyonunda yer alan oturma grubundan birisi de Liona’dır.  Liona oturma takımı kolay temizlenebilir ve az kir tutma özelliğine sahip bir deriye, kumaşa sahiptir. Ayrıca Liona oturma grubunda yer alan üçlü koltuklar çekyat özelliğine sahiptir. Bu fonksiyonel yapısı ile ön plana çıkan Liona oturma grubunda desenli yastıklar tercih edilmiştir.

Sırasıyla göz attığımız Bellona oturma gruplarından bir diğeri  Nevada oturma grubudur. Diğer oturma gruplarına göre farklı kılan bir özelliği P kol yapısı tercih edilmiştir. Bunun yanı sıra berjerlerde desenli kumaşlar tercih edilerek farklı ve şık bir havası bulunmaktadır. Açık mavi , açık gri ve gül desenlerinin kullanıldığı Nevada oturma 5600 TL civarı bir fiyata sahiptir.

Bellona markasına ait diğer oturma gruplarını da incelemek için fotoğraf galerimize tıklayınız.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ