Dekor Style

Bellona Mobilya Kanepe Takımları ve Fiyatları

Bellona kanepe modelleri 2023 fiyat listesi açıklandı. Oturma odası veya salon da en çok dikkat çeken ne olduğunu sorduğumuz zaman en çok cevap ise kesinlikle kanepeler veya diğer adı ile çekyat olduğunu aldık. Çünkü en büyük hacim kaplayan nesneler olduğu için kanepe odanın en göze batan mobilyasıdır. Modern bir kanepe eve farklı bir hava kattığını hepimiz düşünebiliriz. Geçmişte sizlere bir çok farklı kanepe modelleri ile ilgili bilgiler verip tanıtımlar yapmıştık. Bu sefer ise size Bellona kanepe modelleri 2023 listesi hakkında bilgiler verip bellona çekyat fiyatları inceleyerek sizlere sunacağız. En güzel kanepeyi sizin seçeceğinizi sadece bizim fikir verdiğimizi unutmamalısınız.

Bellona Mobilya Kanepe Modelleri ve Fiyatları 2023

 

Bellona Vilza Koltuk Krem

Bellona Vilza Koltuk Krem 8.554,00 TL (1.9.2922)

 

Bellona Montego Üçlü Koltuk

Bellona Montego Üçlü Koltuk 12.902 (1.9.2022)

 

Bellona Loretto Üçlü Dikey Desenli Kanepe

Bellona Loretto Üçlü Dikey Desenli Kanepe 10.061 TL (1.9.2022)

 

Bellona Scala Kanepe

Bellona Scala Kanepe 6.225 TL (1.9.2022)

 

Bellona Üçlü Pietro Kanepe

Bellona Üçlü Pietro Kanepe 8.620 TL (1.9.2022)

 

Bellona Valencia Üçlü

Bellona Valencia Üçlü 9.707 TL (1.9.2022)

 

Bellona Marcony Üçlü Kanepe

Bellona Marcony Üçlü Kanepe 9.724 TL (1.9.2022)

Oturma takımlarından ilki Elita koltuk takımıdır. Bu koltuk takımı 2 adet 3 kişilik, bir adet de berjerden oluşmaktadır. Gri ve pembe renklerin hakim olduğu Elita koltuk takımında orta sehpa kullanımı da mevcuttur. Daha hoş bir görünüm ve daha kolay temizlenebilmesi için yüksek ayak teknolojisi tercih edilmiştir.

Bellona markasına ait koltuk takımlarından birisi de Sementa koltuk modelidir. Sementa koltuk takımı 2 adet 3 kişilik koltuk ve 2 adet berjerden oluşmaktadır. Genel olarak Sementa koltuk takımını incelediğimizde mor ve gümüş grisinin hakim olduğunu ve yastıklarda bile gümüş grisinden vazgeçilmemiştir. Mor ila beyazımsı grinin uyumu gerçekten göz kamaştırmaktadır. Sizlerde oturma odalarınızda Avangard bir modeli görmek istiyorsanız Sementa oturma grubunu tercih edebilirsiniz. Ayrıca Sementa oturma grubu takımında 22 ve 32 DNS’lik süngerler kullanılmış, oldukça rahat ve konforlu bir yapısı bulunmaktadır.

 

İstikbal Mobilya Kanepe Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Enza Home Yataklı Kanepe Koltuklar ve Fiyatları için Tıklayın

Kelebek Mobilya Kanepe Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Evkur Life Kanepe Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ