Dekor Style

Enza Home Yatak Odası Fiyatları

Enza Home markasına ait olan ilk yatak odası takımının adı Aria’dır. Aria yatak odası takımında petrol yeşili ve ceviz kahverengisi kullanılmış ve mükemmel bir uyum sağladıklarını gözler önüne sermişlerdir. Aria yatak odası takımının bazası ve yatak başlığında petrol yeşili kumaş tercih edilmiştir. Bu takımın bazasız modeli de mevcuttur. Bunun yanı sıra bu takımın yatak başlığında ve dolabının üzerinde yaprak figürü bulunmaktadır. Dolabın sürgülü kapaklarının birisi komple aynadır. Bu yatak odanıza derinlik katacaktır. Bunun yanı sıra Aria yatak odası takımı şık makyaj masası ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Yassı ve oval makyaj masası aynası farklı bir dizayna sahiptir. Bu takımın fiyatı ise  11826 TL’dir.

Enza Home Aria Yatak Odası Takımı 11826.-TL

Enza Home Aria Yatak Odası Takımı 11826.-TL

Bir diğer Enza Home yatak odası takımının adı ise Elegante’dir. Elegante yatak odası takımında ise kahverengi ve gece mavisi birlikte kullanılmıştır. Bu takımdaki dolap komple gece mavisi rengine sahipken aralarında altın sarısı çizgiler geçmektedir. Kendine has mavisi ile kendisine hayran bırakan bu takımın yatak başlığında ise deri kumaş kullanılmıştır.  Enza Home markalı diğer yatak odası takımlarında da olduğu gibi bu modeldeki dolap içi askılarda aydınlatmalar mevcuttur. Takımın fiyatı ise 24769 TL’dir.

Enza Home Elegante Yatak Odası Takımı

Enza Home Elegante Yatak Odası Takımı

Bunun yanı sıra Enza Home’un İnfinity adlı başka bir yatak odası takımı bulunmaktadır. Bu takımın bazası diğer yataklara nazaran biraz engindir. Ayrıca yatak odası takımı dayanıklı yapısı ile ön plana çıkarken mor ve bordo arasında bir renk kullanımı bulunmaktadır.  Takımın fiyatı ise  13753 TL’dir.

Enza Home İnfinity Yatak Odası Takımı

Enza Home İnfinity Yatak Odası Takımı

Bir başka model ise Veronica adını taşımaktadır. Veronica yatak odası takımında beyaz ve toz pembe renkleri tercih edilmiştir. Sahip olduğu beyaz renk ile odanıza ferahlık katacak olan bu takımda komodin ve dolap da beyaz renkte tercih edilmiştir. Geniş kapasiteye sahip bir dolabı bulunmaktadır. Fiyatı  5946 TL’dir.

Enza Home Veronica Yatak Odası Takımı

Enza Home Veronica Yatak Odası Takımı

Son olarak ise Zen adlı yatak odası takımı bulunmaktadır. Krem, gri ve açık pembe renkleri kullanılmıştır. Dolabın sürgü ve çekmecelerinde yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır. Bu takımın fiyatı ise  15593 TL’dir.

Enza Home Lina Yatak Odası Takım

Enza Home Lina Yatak Odası Takım

Enza Home Zen Yatak Odası Takım

Enza Home Zen Yatak Odası Takım


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ