Dekor Style

Varak Ayna Modelleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Varak ayna kullanılan en yaygın aksesuarlarından biridir. Bu nedenle evde, iş yerinde gösteriş bakımından oldukça lüks bir görüntüye sahip olduğu için sık sık kullanılmaktadır. Aynaları kullanarak küçük ve az ışık alan mekanlar olduğunun iki katı büyük ve aydınlık gösterilebiliyor, salonlarda kullanılan aynalar, antrelerde, yatak odalarında ve banyolarda kullanılan tasarımlar farklılık gösterir, salon aynaları enine ve uzun olurken antre ve yatak odaları için boy aynaları tercih edilir. Birbirinden farklı ve gösterişli varak ayna modelleri aşağıda ki gibi hazırlanmış ve beğeninize sunulmuştur.

Dekorasyonu tamamlayan klasik veya modern tarz çerçeveleri moda renkler ve altın veya gümüş varaklı tasarımlar olarak seçilmelidir. Klasik tarz ev dekorasyonlara çok yakışan altın yaldızlı varak aynalar, oymalı ve zarif tasarımları ile özellikle klasik dekorasyonlarda şıklık sağlarken, modern ve sade çerçeveli tasarımları ile de modern dekorasyonlarda estetik bir şıklık sunuyor.

Kullanılan her alana farklı bir estetik kazandıran gösterişi ile ince bir işçiliği gösteren şık işlemeleri ile büyüleyici bir güzelliği evlerinize yansıtacaktır. Sizde eviniz için güzel bir ayna almayı düşünüyorsanız, aşağıda seçtiğimiz ayna modelleri hakkında ki önerilerimizi okuyabilir veya sizler için seçtiğimiz en güzel modelleri galerimizde inceleyebilirsiniz.

Gösterişli Varak Ayna Modelleri

Aşağıda yer alan birçok varak ayna modelleri arasında sizler için seçtiğimiz varaklı ayna modelleri yer almaktadır. Bunlar hem fiyat olarak uygun hemde bulunduğu ortamda kendisini oldukça belli eden modeller arasındadır.

İnsan figürlü yukarı da ki varaklı ayna oldukça hoş bir görüntüye sahiptir. Daha çok deniz anasının vücudunu andıran bu ayna modeli etkiyici bir sanat eseri olarak da gözlerde yer edinmektedir.

Varak Ayna Modelleri - Oymalı Ayna

Varak Ayna Modelleri – Oymalı Ayna

Yukarı da yer alan klasik oymalı varak ayna her evde kendisine bir yer edinebilecek modeller arasındadır. Eğer aydınlatma bakımından sorunsuz bir odada yer alırsa kendi güzelliğini daha göz önüne serecektir.


Varak Ayna Modelleri - Klasik Oymalı Ayna

Varak Ayna Modelleri – Klasik Oymalı Ayna

Klasik oymalı ikinci modelimizde özellikle büyük villa ve iş yerlerinde daha güzel bir görüntü sağlayan modeller arasındadır. Bu model ne kadar büyük olduğu apaçık gözükmektedir. Bu nedenle büyük aynalar her zaman büyük duvarlara monte edilmelidir.

İlginizi Çekebilir  Yeni Moda Dekoratif Paravan Modelleri

Varaklı Ayna Modelleri

Varak Ayna Modelleri - Kadın Figürlü Varak Ayna

Varak Ayna Modelleri – Kadın Figürlü Varak Ayna

Hem ayna hemde tasarım harikası bir model arıyorum diyorsanız bu kadın figürlü varak ayna modeli sizin için en uygun modeller arasında olacaktır. Güzelliğin ve estetiğin simgesi olan bu tasarım harikası model bulunduğu ortama ışık katacaktır.

Varak Ayna Modelleri - Klasik Varak Ayna

Varak Ayna Modelleri – Klasik Varak Ayna

En çok tercih edilen modeller arasında yer alan klasik figürlü varak ayna modeli her evde hemen hemen olabilecek modeller arasındadır. Ama biraz klasik dışına çıkarak farklı tarzda modeller seçmenizi öneririm.

Varak Ayna Modelleri - Yuvarlak Varak Ayna

Varak Ayna Modelleri – Yuvarlak Varak Ayna

Gördüğünüz bu yuvarlak varaklı ayna oldukça modern bir yapıya sahiptir. Estetik açısından da kendisinden söz ettiren bu model evlerde tercih edilebilecek modeller arasında yerini alıyor.


Varak Ayna Modelleri - Kare Varak Ayna

Varak Ayna Modelleri – Kare Varak Ayna

Eğer duvarınız büyük ve ne kadar farklı aynalar düşündünüz ise bir yol alamıyorum diyorsanız yapmanız gereken bu gösterişli varak ayna tam da sizin için biçilmiş bir kaftan olacaktır.

Varak Ayna Fiyatları

Her aynanın bir fiyatı ve belli bir işçiliği bulunuyor. Bu varaklı aynalar ise el işçiliği az olandan çok olana doğru fiyatlarında bir değişme gösteriyor dersek en doğrusu olacaktır. En ucuz modelleri 150 TL den başlayıp 100.000 TL hatta daha fazla rakamlara dahi çıkabilmektedir. Sizin seçiminize ve belirttiğimiz gibi işçiliğe göre fiyatları artıp azalmaktadır.

Güncelleme: 29.9.2019


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ