Dekor Style

Yeni Sezon Bahçe Aydınlatması Modelleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Bahçelerin aydınlanması için lambalar kendini ne kadar gösterir ve kaliteli olursa bahçe o kadar ışık sağlayarak güzel gözükecektir. Bu hayranlık uyandıran tasarımları ile masalsı bir güzelliği bahçelerimize kazandırıyor. Yaz bahçelerinin görselliğine oldukça etki yapan aydınlatmalar modern ve estetik tasarımları ile göz kamaştıran bir görselliği bizlere sunuyor.Yeni ve modern lambalar ,zemin aydınlatmaları ,dekoratif fenerler,spot aydınlatmalar ve güneş enerjili solar aydınlatmalar gibi daha bir çok farklı tasarımı ile dekoratif modelleri ile bahçelerimize inanılmaz güzellikte dekorasyonlar yaratmamıza imkan sunuyor.

Bahçeli bir evde yaşıyorsanız,yazlık eviniz veya şık bir yaz balkonu dekore ettiyseniz seçtiğiniz Aydınlatmalar da en az dekorasyonunuz kadar etkileyici olmalıdır.Bahçe ve Balkon Aydınlatmaları ilginç ve modern tasarımları ile göz kamaştıran son derece estetik dekorasyonlara imkan sunuyor.Sizlerde balkonlarınız da veya bahçelerinizde fark yaratan hoş bir atmosfer oluşturmak istiyorsanız,yeni sezon modellerinden oluşan görselleri mizi galerimizde inceleyebilirsiniz.

bahçe aydınlatma kelebek labma

bahçe aydınlatma kelebek labma

Yukarı da yer alan model oldukça güzel ve şık. Fakat büyük ışık sağlamaz. Bu bazı kesimleri görsellik olarak daha güzel hale getirmeyi yarayacak ve oldukça şık bir görsellik sağlayacaktır.

modern bahçe aydınlatma modelleri

modern bahçe aydınlatma modelleri

Bölgeyi direk aydınlatmak istiyorsanız bu tam fikrinize göre bir aydınlatma önerisi olabilir. Yansıdığı bölümü fazlası ile aydınlattığı için çok şık bir görüntü sağlıyor.

beyaz taş görünümlü dekoratif bahçe aydınlatmaları

beyaz taş görünümlü dekoratif bahçe aydınlatmaları

Bahçelerin kısımlarını aydınlatmak için kullanılan bu model oldukça güzeldir. Beyaz taş görüntüsü ile bahçenizi oldukça güzel hale getirecek.


Guneş Enerjili Lale Tasarım Bahçe Lambası

Guneş Enerjili Lale Tasarım Bahçe Lambası

Bahçe de çiçek seviyorsanız bu olmazsa olmazlar arasında diyebiliriz. Özellikle de güneş enerjisi ile kendini sürekli şarj etmesi ve masrafsız olması nedeni ile oldukça güzeldir.

bahçe ışıklı saksı modelleri

bahçe ışıklı saksı modelleri

Bahçelerde sık sık kullanılan ve oldukça da gösterişli olan bu model oldukça güzeldir. Saksı şeklinde olan bu tasarım kendini fazlası ile göstermektedir.

 

Güncelleme: 1.9.2019


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

reklam