Dekor Style

Çilek Genç Odası : Black Serisi

Bu makalemizde Çilek Genç Odası : Black Serisini inceledik. Modelleri detaylı olarak alt kısımdaki resimlerde inceleyebilirsiniz. Diğer Çilek Mobilya genç odaları modelleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Çilek Genç Odası Black Serisi: Black Serisi, adında da geçtiği üzere koyu tonların; siyah ve ceviz renklerinin harika uyumunun hakim olduğu bir genç odası takımıdır. Yüksek kaliteli ahşap uygulamalarına takımın tüm ünitelerinde ve tüm parçalarında rastlanmaktadır.

Takımın bütünlük kazanması ve odanın tasarım açısından üstün niteliklere sahip olması adına takımla birlikte satın alınabilecek olan ekstra donanımlarla; metal retro avize, eskitme modelli halı, krem ve kahve tonlarının hakim olduğu yatak örtüsü, ahşap ayakları ve bej döşemesi ile çalışma sandalyesi, güneşlik ve tül perde parçaları ile birlikte satın alınabilecektir.

Çilek Genç Odası : Black Serisi

Çilek Genç Odası : Black Serisi

Çilek Genç Odası : Black Serisi
Bir genç odasında bulunması gereken tüm üniteleri içerisinde barındıran bu görsel, yüksek ayak yapısı ve çok bölmeli ve işlevsel başlığı ile karyola, karyolanın hemen başucunda yer alan komodin; geniş çalışma alanı, ayaklarındaki ve üzerindeki raflı bölmeleri ile çalışma masası ve üzerinden sarkmakta olan retro avize modeli ile ortaya başarılı bir tasarım ortaya çıkartılmıştır.

Çilek Genç Odası Black Serisi : Yavru Baza Modeli
Black Serisi yavrulu baza modeli, içerisinde barındırdığı bir adet fazladan yatak ile gerek duyulduğu zaman fazladan bir yatak elde edilmesine olanak sağlamaktadır. Yapılması gereken tek şey, baza içerisinde duran ikincil, yavru yatağın bir çekmece gibi dışarıya çekilmesi olacaktır. Yine başucunda bulunan çok bölmeli işlevsel yatak başlığı ile yatağın tasarımı tamamlanmakta ve işlevselliği arttırılmaktadır.

Çilek Genç Odası Black Serisi : Baza Modeli

Çilek Genç Odası Black Serisi : Baza Modeli

Çilek Genç Odası Black Serisi : Baza Modeli
Black Serisi baza modeli, ahşap kasası ve kilitli menteşeleri ile sağlam ve güvenilir bir kullanış sunmaktadır. Ahşap menteşe uygulaması ile kolaylıkla açılabilen sandık bölmesi; kıyafetlerin ve çeşitli eşyaların depolanması için uygun alanları sağlamaktadır. Başlık olarak kullanılan çok bölmeli ve şık ünite, çeşitli kozmetik eşyalarının ya da günlük sık kullanılan ürünlerin yerleştirilmesi için uygun alanlar sunmaktadır.

Çilek Genç Odası Black Serisi : Kitaplık Dolap Modeli

Çilek Genç Odası Black Serisi : Kitaplık Dolap Modeli

Çilek Genç Odası Black Serisi : Kitaplık Dolap Modeli
Arkası ve önü metal stoplarla sağlamlaştırılmış ve eşyaların kaymasının önüne geçilmiş olduğu açık raflı kitaplık modeli, CD koleksiyonu, kitaplar ve benzeri eşyaların yerleştirilmesi ve sunulması için uygun alanları sağlamaktadır.

Çilek Genç Odası Black Serisi : Şifonyer Modeli

Çilek Genç Odası Black Serisi : Şifonyer Modeli

Çilek Genç Odası Black Serisi : Şifonyer Modeli
Black Serisi şifonyer modeli, doğal ahşap dokusu ve siyah yüzeyi ile dikkat çekici bir görünüm taşımaktadır. Diğer mobilyalara nazaran bünyesindeki renklerden dolayı daha dikkat çekici bir duruşu olan şifonyer modeli yerden yüksek ayakları, dört adet çekmecesi ve çekmecelerindeki yüksek depolama alanı ile eşyaların düzenli bir şekilde bir arada tutulmasını sağlamaktadır.

Çilek Genç Odası Black Serisi : Ahşap Çalışma Masası

Çilek Genç Odası Black Serisi : Ahşap Çalışma Masası

Çilek Genç Odası Black Serisi : Ahşam Çalışma Masası
Doğal ahşap dokusunun oluşturmuş olduğu geniş ahşap yüzeyi, masasının arka ve yan kesimlerinde kullanılan siyah malzemeler ile zenginleştirilmiş ve rahat bir çalışma alanı sunulması için uygun bir masa çıkartılmıştır. Geniş olan ayağı içerisine, takım içerisinde yer alan bir başka ünite olan açık raf bölmesi yerleştirilerek hem görsel yönden artı katılabilir hem de fazladan kitap ve diğer dokümanların yerleştirilecek olduğu alanlar sağlanmış olur. Masanın hemen önünde yer alan ve metal iskeleti ile dikkat çekici bir yapıya sahip olan sandalye modeli, minimal ve tarz sahibi tasarımlardan hoşlanan kişiler için oldukça uygun bir tercih olacaktır.

Tüm Modeller için Tıklayın
Çilek Genç Odası Takımları ve Fiyatları
Çilek Genç Odası Black Serisi Fiyatları

Çilek Genç Odası Black Serisi Fiyatları

Çilek Genç Odası Black Serisi Fiyatları: Güncel fiyatlar ve satın alma seçenekleri için buraya tıklayınız.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ