Dekor Style

21 Dekoratif Modern Vestiyer Modelleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Dekoratif modern vestiyer tasarımları bu yazımızda ele alacağız.  Ev dekorasyonu tamamlayıcı parçalardan modern vestiyer tasarımlarını ve modelleri için galerimizi inceleyiniz. Değerli okurlarımız bugün sizlerle yine farklı bir konu dahilinde buluşuyoruz. Bugün sizlere çeşitli bilgilerimizi aktaracağımız konu ise Vestiyer modelleri olacaktır. Vestiyerler günümüzde kullanımı giderek artmış ve ve evimizin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Dolayısıyla popülerliği bu kadar yüksek olan vestiyerler hakkında sitemiz olarak geniş biri araştırma yürütmüş bulunmaktayız. Şimdi dilerseniz sizlerle birlikte vestiyerler ve vestiyer seçimlerinde nelere dikkat etmemiz gerektiği hakkında bilgileri inceleyelim.

İlk olarak vestiyer seçimi yaparken vestiyerde hangi malzemelere yer vereceksiniz bunun kararını vermelisiniz. Vestiyerde kullanacağınız eşyaya göre bir seçim yapmanız daha doğru olacaktır. Vestiyerlerin ortamı genişletme ve ferahlatma özelliği de bulunmaktadır. Vestiyerlere kaban,şapka ve ceketlerimizi koyarak gereksiz malzemeleri ortadan kaldırabiliriz. Ayakkabıların konulabildiği vestiyer çeşitleri de bulunmaktadır. Eğer sizlerde ayakkabılarınızı da koyabileceğiniz vestiyer tercih edecek iseniz hava değişimini sağlayacak kapakların olmasına dikkat ediniz. Bu özelliği ile ön planda tutulan vestiyerlerin duvar rengi ve eşyalarınızla da uyum içerisinde olmasına dikkat ediniz.

Vestiyer portmanto nasıl seçilir?

Vestiyer portmanto nasıl seçilir?

Dekoratif Vestiyer Modelleri

Ayrıca vestiyer seçimi yaparken dayanıklı ve kalite bir malzemeden yapılmasına dikkat ediniz. Çünkü aksi takdirde kalitesiz bir malzemeden yapılan vestiyerin azizliğine uğrayarak yeni bir vestiyer almak zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle ucuz olması nedeniyle vestiyer seçimi yapmayınız. Ana felsefeniz kaliteli ve dayanıklı malzemeden yapılan vestiyerler olmalıdır.

Vestiyer Modelleri Ikea

Vestiyer Modelleri Ikea

İlginizi Çekebilir Ev İçi Ahşap Merdiven Modelleri

Vestiyer modellerinin fazla olmasından dolayı da  bu eşya ön plana çıkmaktadır. Camlı,aynalı,çekmeceli ve portmanto vs. gibi modelleri bulunan vestiyerler istikbal, kilim gibi markalar tarafından da üretilmektedir. Sizlerde eğer evlerinizde vestiyer kullanacak iseniz birçok markaya ait kişisel zevkinize göre vestiyerler bulabilirsiniz. Özellikle aynalı modellerin evi şık gösterdiği ve aynanın birçok işinize yarayacağından fonksiyonelliği kanıtlanmıştır.

Geniş ve büyük vestiyer modelleri

Geniş ve büyük vestiyer modelleri

Kullanışlı Vestiyer Nasıl Olmalı?

Bizler sizlerin aklında bir fikir oluşması gayesi ile vestiyer çeşitlerinin bulunduğu bir fotoğraf galerisi derledik. Bu galerimize göz atarak vestiyer seçiminde aklınızda bir fikir oluşacak ve işinize yarayacaktır.

Modalife Beyaz Modern Vestiyer

Modalife Beyaz Modern Vestiyer

 

Değerli okurlarımız bildiğiniz üzere ev girişlerinde koridor ve hol bulunmaktadır. Koridor ve hol dekorasyon anlamında oldukça önemli bir yere sahiptir. Çünkü ev girişi bize dekorasyon özellikleri ve seviyesi hakkında bir ön izleme sunmaktadır. Bu nedenle ev girişlerinin dekorasyonu üzerine daha fazla özen göstermeliyiz. Eve gelen misafirlerimiz evin girişinden etkilenmelidir.

Modern Vestiyer Tasarımları

Modern Vestiyer Tasarımları

Koridor ve holde en önemli eşya kuşkusuz vestiyerlerdir. Vestiyerler ceket,kaban,mont,anahtar,şal, şapka gibi birçok giyim malzemesini asmak için kullandığımız eşyalardır. Bunun yanı sıra vestiyerlere ayakkabılar,terlikler gibi ürünlerde yerleştirebilmektedir. Bu nedenle anlaşıldığı gibi vestiyerler aslında bir depolama alanıdır. Bu depolama alanını iyi bir şekilde kullanmalıyız. Vestiyer modeli seçerken depolama alanı fazla olan modellere yönelmelisiniz. Raflı,çekmeceli ve bölmeli vestiyer modellerinden birini seçerek işinizi daha çok kolaylaştırabilirsiniz. Ve vestiyer seçerken bulunduğu ortamın aydınlatma bakımından güzel olması gerekiyor yoksa vestiyer kendini göstermeyebilir.

Kapaklı kullanışlı modern vestiyer

 

 

Retro Tarzı Aynalı Vestiyer Modeli

 

 

Dekoratif vestiyer modelleri

 

 

Beyaz renk vestiyer modelleri

 

 

İlginç Vestiyer Tasarımları

 

 

Surgulu Portmanto Modelleri

 

 

20 Dekoratif Modern Vestiyer Tasarımları

 

 

kullanışlı vestiyer modelleri

kullanışlı vestiyer modelleri

 

 

20 Dekoratif 2016 Modern Vestiyer Tasarımları

20 Dekoratif Modern Vestiyer Tasarımları

 

 

Vestiyer Modelleri

 

 

Vestiyer Modeli

 

 

Siyah renk vestiyer modelleri

Vestiyer modeli seçerken dikkat edeceğiniz en önemli husus ise vestiyer boyutu ile koridor boyutumuzun uyumudur. Koridorumuzun büyüklüğüne göre bir vesityer modeli seçiniz. Aksi takdirde koridorunuz ya çok dar ya da çok geniş bir hale bürünecektir. Bu nedenle ideal ve orta boyutlar her zaman iş görecektir.  Bununla birlikte vestiyer modellerinde son zamanlarda aynalı modellerde bir artış söz konusudur. Aynalara bakmayı seven bir millet olarak vestiyerde ayna olması dış görünüşümüzü kontrol etmemiz için yardımcı olacaktır. Sizlerde evinizden dışarı çıkarken görünümünüzü kontrol etmek istiyorsanız aynalı vestiyer modeli seçiniz. Son olarak evlerinizde kullanabileceğiniz gibi ofisleriniz de de vestiyer modellerine yer verebilirsiniz. Birçok ünlü marka vestiyer modelleri tasarlamaktadır.

Vestiyer seçerken evin holüne önem verilmesi gerekiyor. Eğer geniş holü yok ise evin o zaman küçük bir vestiyer almak faydalı olacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ