Ev dekorasyonlarında kullanılan ve vazgeçilmez ürünler bulunmaktadır. Bu ürünlerden birisi de perdelerdir.  Perdeler evin her odasında kullanılan bir üründür. Dolayısıyla perde seçimi yaparken oldukça dikkatli etmeliyiz. Bilirsiniz her odada farklı perde model ve türleri kullanılmaktadır.  Günümüzde birçok perde modeli ve türü bulunmaktadır. En çok tercih edilen perdeler ise stor, zebra, Rustik perdelerdir. Özellikle stor zebra perde modelleri evin her odasına tercih edilmeye başlanmıştır. Mutfak dekorasyonlarında da stor zebra perdeler çok popüler hale gelmiştir. Çünkü mutfaklarımızda pencere önlerinde genellikle mutfak tezgahı bulunmaktadır. Dolayısı ile uzun perde modeli kullanılmayacağına göre stor zebra perdeler daha çok tercih edilmektedir.

Stor zebra perde modeli sahip olduğu mekanizma sayesinde kolay bir şekilde kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra mutfak dekorasyonlarında kullanacağımız perde modellerinde dikkat edeceğimiz unsurlarından birisi de perdenin güneş ışınlarını geçirmesi olacaktır. Çünkü mutfaklar güneş ışınlarını alarak daha ferah bir alan olmaktadır. Mutfaklarda sürekli çalışma alanı olduğunda bu güneş ışınları sayesinde oda biraz da olsa rahatlayacaktır. Ayrıca tercih edeceğiniz perde modelinin güneş ışınları sonucu solma, renk atmalara karşı dayanıklı bir yapıya sahip olmalıdır. Ayrıca tercih edeceğimiz perdelerin mutfak dekorasyonu ile renkleri ve modelleri arasında bir uyum olmalıdır. Aksi takdirde mutfak dekorasyonunuz olumsuz anlamda etkilenecektir. Bunun yanı sıra perde modellerinde mutfak temasına uygun figür ve desenlerin bulunduğu bir model seçebilirsiniz. Desenli ve figürlü modeller perdenin kirlenmesini daha az göstermektedir. Ayrıca desenler ve figürler mutfak dizaynına canlılık ve enerjik bir görünüm katacaktır.

İlginizi Çekebilir  2014 Dekoratif Küçük Mutfak Gereçleri

Son olarak ise mutfak perdelerinde açık renklere yer vermelisiniz. Açık renkli perde modelleri  odayı daha ferah tutacağı gibi mutfaklarınıza derinlik katacaktır. Mutfak perdelerinde en çok tercih edilen renkler ile beyaz, gri, sarı, krem rengidir.

Sponsor Reklam
Mutfak Perdesi Modelleri

Mutfak Perdesi Modelleri

Mutfak Perdesi

Mutfak Perdesi

Mutfak Perdesi Modeli

Mutfak Perdesi Modeli

Mutfak Perde Modelleri

Mutfak Perde Modelleri

Mutfak Perde Modeli

Mutfak Perde Modeli

Mutfak Perdeleri


Mutfak Perdeleri

2017 2018 Mutfak Perde Modelleri

2017 2018 Mutfak Perde Modelleri

Sitemizde yer alan birçok dekorasyon önerileri arasında sizin zevkinize en uygun modeli beğenerek alacağınız ürünü belirleyebilirsiniz. Sizler için tasarlanan sitemizde birçok markanın ve modelleri hakkında öneriler, modeller sunulmuştur. Ev dekorasyon modelleri yanı sıra bahçe ve balkon dekorasyonu önerileri de yer almaktadır. Bu nedenle dekor style sitesi, dekorasyon fikirleri konusunda bilgi vermek için çalışmaktadır.

  Herhangi bir soru ve görüşleriniz için bize ulaşın sayfası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ