Dekor Style

Çimstone Mutfak Tezgah Modelleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Mutfaklara şıklık kazandıran tezgahlar modelleri kadar özellikleri ile de dikkat çeker , kaliteli bir mutfak tezgahı çizilmez , leke tutmaz , çarpmalara karşı dayanıklı ve pürüzsüz olmalıdır . Çimstone mutfak tezgah modelleri bütün bu özellikleri ile en dayanıklı ve en kaliteli ürün olarak ilk tercih olmaya devam ediyor . Mutfaklarda en önemli alan tezgahlardır , yemek hazırlıklarının ve sunumların yapıldığı mutfak tezgahları hijyenin en çok olması gereken yerlerdir , pürüzlü zeminler mikropların barınması için oldukça uygun yerlerdir , Çimstone tezgahların en büyük özelliklerinden biri ise pürüzsüz ve parlak oluşudur .

Estetik , kaliteli ve dayanıklı yapısı ile mutfak dekorasyonu oldukça etkileyici bir hava kazandıran bu güzel tezgahlar , değişik renk alternatifleri ile her tarz mutfak dolaplarına uygun sayısız renk seçenekleri sunuyor . Özel bir bakım gerektirmeyen Çimstone tezgah modelleri son derece dayanıklı olmalarına rağmen gene de bazı konularda dikkatli olmakta yarar vardır , aşındırıcı kimyasallar , yüksek ısı ve sert darbelere önemle dikkat edilmesi gerekir .

Mutfağınız da yıllarca sorunsuz kullanabileceğiniz kaliteli ve dayanıklı bir tezgah olsun istiyorsanız Çimstone tezgahları mutlaka düşünmelisiniz . Sizler için seçtiğimiz Çimstone tezgah modellerini galerimizde derledik incelemenizi tavsiye ederiz .

Yeni Trend Çimstone Tezgah Modelleri

Yeni Trend Çimstone Tezgah Modelleri

Çimstone metresi kaç TL?

Kaliteli olan ve orjinal çimstone mutfak tezgahı fiyatları incelediğimiz zaman, ölçümü metre tül olarak yapılmakta ve ortalama metre tül fiyatları 1.400 TL ile başlamakta. Model ve renk seçeneklerine göre de fiyatları değişmektedir.

İlginizi Çekebilir  Çift Renk Mutfak Dolapları

Çimstone Mutfak Tezgahı Dayanıklı mı?

Çimstone, üretim ve yapısal olarak kısa süreli temaslarda, diğer mutfak tezgahlarına göre daha dayanıklıdır. Fakat, her türlü taş yapısal olarak hızlı ve ani bir şekilde sıcaklık değişmesine maruz kalması durumunda zarar görebilir. Bu nedenle ısı değişimlerine karşı korumak gerekir.

ÇİMSTONE MUTFAK TEZGAH MODELLERİ

 ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ