Dekor Style

Yeni Trend Ahşap Görünümlü Seramikler

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Dekorasyonlarda suyun ve buharın yoğun olduğu banyo , mutfak gibi alanlarda , yazlık evlerde , balkon ve teraslarda , antreler de seramikler ve fayanslar kullanılır . Özellikle yazlık ev dekorasyonlarında salon ve tüm odalar zemin karoları ile döşenerek hem uzun yıllar bakım gerektirmeyen dayanıklılık sağlanır hem de kolay temizlenme imkanı doğar . Oysa ki bizler yaşadığımız her alan da zarafeti ve estetiği görmek isteriz , yazlık evlerde salon ve odalarda banyo görüntüsünü oluşturan fayanslar ve karolar artık yerini çok daha estetik desenlerin yer aldığı yepyeni dekoratif Yeni Trend Ahşap Desenli Seramikler e bıraktı .

Sıcak ve doğal bir görüntü veren bu harika seramik tasarımları , adeta zeminde parke kaplaması uygulanmış hissi vererek dekorasyona etkileyici bir hava kazandırıyor . Yatak odasından salonlara , odalara , mutfak ve Banyo Dekorasyonu , antreden balkonlara kadar evinizin her alanın da görmek isteyeceğiniz Ahşap Görünümlü Seramik Modelleri , ahşabın doğal renk tonları ile istediğiniz tarzı ortaya koymanızı sağlayacaktır .

Evinizde parke kaplanmış havası yaratan bu güzel desenli yer karoları , banyo ve mutfaklarınız da duvarlara da uygulanarak çok daha estetik bir güzelliği yaşamanızı sağlayacaktır . Sizler için en ünlü seramik markalarının yepyeni sezon tasarımları arasından seçtiğimiz birbirinden güzel seramik modellerini galerimizde incelemenizi tavsiye ederiz .

ahsap desenli seramik modelleri


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ