Dekor Style

Sebze Kasalarından yapılmış dekoratif Kitaplıklar

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

İşe yaramayacağını düşündüğünüz ahşap veya plastik Sebze Kasaları ile son derece estetik mobilyalar yaparak yaşadığınız mekanların havasını değiştirecek ve farklı bir dekorasyon yaratacaksınız .Ahşap kasalar iyice zımparalanıp boyandıktan sonra birbirlerine vidalayarak istediğiniz büyüklükte harika bir kitaplık yapabilirsiniz,veya duvara monte ederek istediğiniz şekilde farklı bir tasarım da yaratabilirsiniz,sadece kitaplık olarak kullanmayıp aksesuar ve daha bir çok tasarımı yerleştirerek son derece değişik ve etkileyici mobilyalar elde edebilirsiniz.

Ev dekorayonlarında fark yaratacak ve evinizi şık gösterecek olan unsurlardan birisi de kitaplıklardır. Kitaplıklar evinizin dilediğiniz odasında kullanabilirsiniz. İsterseniz salonunuzda isterseniz yatak odanızda kitaplık raflarına yer verebilirsiniz. yapılan araştırmalarımıza göre insanlar en ok salonlarda ve çalışma odalarında kitaplıklara vermektedir. Her alanda olduğu gibi kitaplık konusunda da fark yaratabilir ve şık bir kitaplık modeline kavuşabilirsiniz. Peki bu nasıl olacak diye merak ediyorsanız kitaplıklarımızı okumaya devam ediniz. İlk olarak herkes gibi pazarlardan kasa ile sebze veya meyve almış olduğumuz olmuştur. Eğer almamışsanız pazarınızdan birkaç adet sebze kasası temin ediniz. Daha sonra bu sebze kasalarının hasar görmüş yanlarının çeşitli araç gereçlerle ortadan kaldırınız. Ve son olarak istediğiniz renge boyayıp birbirine çivileyerek şık ve modern bir kitaplık modeline sahip olabilirsiniz.

Bu kitaplık modelini daha sonra isterseniz salonunuzda,yatak odanızda veya çalışma odasına duvara yakın bir yere yerleştirebilirsiniz.Veyahutta duvara monte ederek evinizde kalıcı bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca bu kitaplıklara sadece kitaplarınızı değil çeşitli aksesuarlarımızı da koyabilirsiniz. Sizin için ekstra bir depo alanı da oluşacaktır. Şimdi gelin sizlerle beraber insanların kendi evlerinde kendi çabalarıyla gerçekleştirmiş olduğu kitaplık modellerini fotoğraflarla inceleyelim. Ve böylelikle sizler için de bir ilham  ve fikir kaynağı yaratmış oluruz.

Ahşap kasalarda boyama ,zımpara gibi işlemler gerekirken ,plastik kasalarda bunlara gerek kalmadan sadece vidalayarak istediğiniz gibi harika Kitaplık Modelleri türetebilirsiniz.Sizlere ilham verecek Kendin Yap tasarımları arasından en estetik modelleri seçerek galerimizde yer verdik ,ister ahşap ,ister plastik kasaları kullanarak sizlerde evlerinizde farklı ve göz alıcı dekorasyonlar yaratabilirsiniz.

sebze kasaları

casadan yapılmış küçük kitaplık

 

dekoratif kasa kitaplıklar

kasa kitaplıklar

kasalardan yapılmış kitaplıklar


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ