Dekorstyle

Evlerimizin küçük bebekleri zamanla büyüyüp gelişerek genç bir birey haline gelmektedir. Ve dolayısıyla genç olmasından ötürü kendi odası olmalıdır. Bu nedenle zamanın bebek odaları kendini şimdi genç odalarına bırakmaktadır. Yani bebek odalarını ileri de genç odası olarak kullanacağınızı düşünerek hareket etmelisiniz.

Genç odaları diğer odalara göre daha canlı ve dağınıktır. Genç bireyler evin diğer odalarına nazaran kendi odalarını sıklıkla kullanmaktadır. Nitekim genç odalarını genç bireyler karakter ve zevklerine göre dizayn etmelisiniz. Genç odası dekorasyonunda odanın ana rengini belirlerken bireyin cinsiyeti önemli bir rol taşımaktadır.  Genç bir bayan odası dizayn ediyorsanız pembe, açık mor ve sarı gibi tonları tercih edebilirsiniz. Genç bir erkek odası dizayn ediyorsanız mavi, beyaz  ve krem rengi gibi renkleri kullanabilirsiniz. Ancak bazı renkler vardır ki ister genç bayan odası dekorasyonunda isterseniz de genç erkek odası dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Bu renklerden birisi de Gri rengidir. Gri  rengi son yılların en popüler renklerinden birisi olmuştur. İlk başta salon dekorasyonunda tercih edilen gri rengi zamanla gençler arasında da beğenilip tutulmaya başlanmıştır ki genç odası dekorasyonunda sıklıkla gri rengine rastlamaktayız. Gri renginin olumlu bir tarafı da birçok renkle uyum sağlayabilmektedir. Örneğin bir genç bayan odası dekorasyonunda griyi pembe ile sarı ile mor ile birlikte kullanabilirsiniz. Ya da bir genç erkek odası dekorasyonunda gri rengini mavinin herhangi bir tonu ile birlikte tercih edebilirsiniz.

Geri Genç Odası Modelleri

Geri Genç Odası Modelleri

Geri Genç Odası Modeli

Geri Genç Odası Modeli

Geri Genç Odası Dekorasyonu

Geri Genç Odası Dekorasyonu

Geri Genç Odası Dekorasyonları

Geri Genç Odası Dekorasyonları

Geri Genç Odası

Geri Genç Odası

Geri Genç Odaları

Geri Genç Odalarıİlginizi Çekebilir  Koçtaş Çok Amaçlı Mobilya Dolaplarıyla Dağınıklığa Son Verin

Sitemizde yer alan birçok dekorasyon önerileri arasında sizin zevkinize en uygun modeli beğenerek alacağınız ürünü belirleyebilirsiniz. Sizler için tasarlanan sitemizde birçok markanın ve modelleri hakkında öneriler, modeller sunulmuştur. Ev dekorasyon modelleri yanı sıra bahçe ve balkon dekorasyonu önerileri de yer almaktadır. Bu nedenle dekor style sitesi, dekorasyon fikirleri konusunda bilgi vermek için çalışmaktadır.

  Herhangi bir soru ve görüşleriniz için bize ulaşın sayfası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ