Dekor Style

Dekoratif Mumluk Modelleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Dekoratif mumluk modelleri evlerin dizaynında kullanılabilecek temel aksesuarlardan. 

Değerli site takipçilerimiz 2023 yılı itibariyle sizlerle bugün yeni bilgiler ve yeni fikirler eşliğinde buluşuyoruz. Her zamanki gibi her gün farklı konular işlemeye devam etmekteyiz. Bugün ki konu başlığımız ise evlerimizi dizayn ederken mumların kullanımı hakkında bir söyleyişi gerçekleştireceğiz. Ev dekorasyonu günümüzde giderek popüler olmuş ve herkes evlerini modern çağa göre yeni baştan dizayn etmeye başlamıştır. Evleri dizayn ederken oda renkleri veyahutta oda içerisinde kullanılacak olan eşyaların seçimi kadar kullanılacak olan aksesuarlarında önemi bulunmaktadır. Çünkü seçilen aksesuarlar eğer doğru bir seçimse odanıza farklı bir hava katacağı gibi şık bir görünümde sağlayacaktır. Nitekim evlerinizi tekrardan dekore ederken tercih edebileceğiniz aksesuarlardan birisi de mumlardır. Mumları ev dekorasyonunuz da dilediğiniz herhangi bir odada kullanabilirsiniz. İşte bu denli fonksiyonel ve kullanışlı bir aksesuar olan mumlar hemen hemen günümüzde her evde kullanılan aksesuarlardandır.

Ev dekorasyonunda kullanılan aksesuarlardan olan mumlar artık evlerde sadece aksesuar niyetinde de kullanılmamaktadır. Günümüzde mumlar evlerin bazı odalarında aydınlatma görevi görmektedir. Bu yönü ile de ön plana çıkan mumlar kullanılan odada sıcak ve doğal bir ortam hazırlanmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca mum koymak için üretilen şamdanlar günümüz de artık daha şık ve şatafatlı modelleri bulunmaktadır. Mumlarınızı bu şık ve lüks şamdanlara yerleştirerek salonlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Salonunuzda farklı bir hava katmak istiyorsanız bu önerimizi göz ardı etmeyiniz.

Mumların günümüzde birçok renk ve boyutta modeli bulunmaktadır. Ev dekorasyonunda kullanacağınız odaya göre birçok mum modeli bulunmaktadır. Canlı ve pastel renkteki mumları odalarınıza yerleştirerek ev dekorasyonunuza vurgu yapabilirsiniz.

Ev dekorasyonun da şık tasarımları ile göz dolduran Dekoratif Mumluklar farklı alanların dekorasyonları için farklı tasarımlar olarak hazırlanmış son derece dikkat çeken Ev Aksesuar modelleridir.Yemek masası dekorasyonu,duvar dekorasyonu ve evinizin her alanı için son derece ilginç ve şık tasarımları ile ilgi çekiyor.Yaz gecelerinde balkon veya bahçelerinizde estetik fener modelleri ile göz dolduran mumluklar merdiven basamaklarına, ağaç dallarınaduvar kenarı veya masa üzerilerine konularak oldukça estetik bir dekor yaratılabilir.Balkonlarda veya bahçelerde  açık havada rüzgarın etkilememesi için en ideal model fener tarzı Mumluk Modelleri olabilir.

Kapalı mekanlarda ev dekorasyonuna uyum sağlayacak sehpa ve benzeri yerlerde dekoratif bir şıklık sağlayacak çok daha farklı güzellikte tasarımları kullanarak hoş bir görüntü elde edersiniz.Romantik bir akşam yemeğinde masanızda mum yoksa çok büyük bir eksiklik olduğunu söylemeliyiz,tekli mumluklar veya çoklu mumluklar bu tarz ortamlar için en yerinde tercihler olacaktır.Sizler için seçtiğimiz en şık mumluk tasarımlarını galerimizde incelemenizi tavsiye ederiz.

dekoratif cam ahşap mumluk

beyaz seramik mumluk

 

estetik mumluklar

 

kelebek-ayaklı-mumluk-modeli

mumluk modelleri

mumluklar


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ