Dekor Style

Yeni Trend 19 Modern Vestiyer Ayakkabılık Modelleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

En yeni ayakkabılık modelleri arasında beğendiğinizi seçin. Sizler için hazırlamış olduğumuz 19 ayakkabılık modelini inceleyebilir, tasarımı beğenip alabilirsiniz. Evlerin en önemli gösteriş alanlarından biri olan ayakkabılıklar, düzenli ve görünüş bakımından temiz olması gerekir. Ayakkabıların ortalıkta veya koku yapması hoş bir durum değildir.

Antrelerde şıklık yaratan ve olmazsa olmaz tasarımlardan biri olan ayakkabı dolapları , dekoratif modelleri ve kullanışlı tasarımları ile değişik tarz dekorasyonlar için birbirinden güzel ve kullanışlı tasarımlar olarak üretilmiş ve bizlerin beğenisine sunulmuştur . Yeni Modern Ayakkabılık Modelleri , daha çok ahşap ve ahşabın değişik renk tonları kullanılarak üretilmiş son derece etkileyici modellerde üretilmiş mobilyalar dır . Modern tarz portatif ayakkabılıklar, beyaz ahşap beyaz lake olarak veya, PVC malzemeler kullanılarak modern tasarımlara dönüşmüş olarak antrelerimizi süslüyor. Vestiyer ayakkabılık oldukça popüler olmuş durumda.

Değişik tarz ayakkabı dolapları arasında antreler de hoş bir görüntü oluşturan puf modeli tasarımlar en çok beğenilen modeller arasında yer alıyor . Küçük ve dar antreler için son derece kullanışlı olan bu güzel mobilyalar , büyük ve geniş antreler de portmantoların veya vestiyerlerin yanında şık bir dekor olarak ta kullanılabilir . Sizler için seçtiğimiz bu sezonun en şık Yeni Trend 19 Ayakkabılık Modelini galerimizde derledik , antre Dekorasyonu için bu tarz bir modele ihtiyaç duyuyorsanız sizle galerimizi incelemenizi tavsiye ederiz .

beyaz modern ayakkabi dolaplari

Her renk de bulunan bu modeller arasından size uygun olanı seçebilirsiniz. Gri ayakkabılık modelleri yanı sıra açılır ve raflı ayakkabılık modellerini inceleyebilirsiniz.

dekoratif modern ayakkabılık

dekoratif kahverengi ayakkabılık

Yere serilmiş olan paspas modellerine de uygun tarzda ayakkabılık seçebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz kahverengi ayakkabılık modelleri arasında birçok modele sahip fakat kahverengi ayakkabılık bulabilirsiniz.

Galeri de yer alan resimleri inceleyerek, zevkinize en uygun olan ayakkabılık tasarımını bulabilir ve tercih edeceğiniz modeli buna göre karar verip alabilirsiniz. Ayakkabılık seçerken dikkat edilmesi gerekenlerin başında koku olayı vardır. Ayakkabılığın kapalı olmasına dikkat etmenizde fayda bulunmaktadır.


Güncelleme: 2.8.2019


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

reklam