Dekor Style

Doğtaş Çocuk Odası Takımları ve Fiyatları

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Bu yazımızda Doğtaş Çocuk Odası Takımları ve fiyatları, çocuk odalarında bulunan eşyalar üzerine incelemeler yapacağız. Aynı zamanda Doğtaş mağazalarında önceden satılmış olan eski modelleri de inceleyebilirsiniz.

Doğtaş mağazalarında genç odaları ve çocuk odaları için birbirinden güzel tasarımlar bulabilirsiniz. Her yıl yenilenen ürünlerle Doğtaş kalitesini evlerimize taşıyor. Bu yıl baktığımızda toplamda 4 model bulunmaktadır. Bu 4 modelin 3 tanesi daha çok gençler için tercih edilebilir. Daha küçük çocuklar için ise “Secret Garden” isimli çocuk odasını öneriyoruz. Alt kısımdaki resimlerde bu çocuk odasını daha detaylı inceleyebilir ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Doğtaş Çocuk Odası : Secret Garden İnceleme
Doğtaş mağazalarında satılan Sacret Garden çocuk odası takımlarını inceledik. Modelin özelliklerini ve fiyatları hakkındaki bilgiler alt kısımdan alabilirsiniz.

Secret Garden Çocuk Odası

Secret Garden Çocuk Odası

Doğtaş Çocuk Odası Takımları : Secret Garden Çocuk Odası
Secret Garden Çocuk Odası modeli daha çok renkleri itibariyle kız çocuklarına daha uygun görünüyor. Oldukça zarif bir görüntüsü var. Çocuk odası içerisinde çalışma masası, bazalı yatak, iki çekmeceli dolap, puf ve sandalye gibi ekstra eşyaları da görüyoruz. Soft rengiyle dikkat çeken bu çocuk odası, Country tarzının modern şekli gibi görünüyor. Ekstra detayları ile kullanım kolaylığı ve pratik çözümler sunuyor. Çocuğunuz ufak tefek eşyalarını şifonyerde ve dolapta bulunan aksesuar çekmecelerine koyabilir ve böylece kullanım açısından kolaylıklar sunar.

Secret Garden Çocuk Odası : Yatak

Secret Garden Çocuk Odası : Yatak

Doğtaş Çocuk Odası Takımları : Secret Garden Çocuk Odası
Secret Garden Çocuk Odasında alabileceğiniz eşyalar 120’lik cibinlik, 120’lik karyola, 2 kapaklı dolap, 3 kapaklı dolap, 90’lık başucu, çalışma masası, kitaplık, komodin, masa üstü kitaplık, şifonyer, şifonyer üst modül, yavru yatak, fon perde, masa ve tavan aydınlatması. Bu ürünün güncel fiyatı için buraya tıklayınız. Hemen alt kısımdan fiyat bilgilerine bakabilirsiniz.

Doğtaş Çocuk Odası Takımları : Önceki Modeller
Çağdaş tasarımları ve kalitesiyle alanında en iyi olmayı başaran Doğtaş Mobilya, çocukların odaları için tasarladığı birbirinden güzel mobilya modelleri ile bu sezonunda en beğenilen markası olmaya devam ediyor. Çocukları için her şeyin en iyisini düşünen anne ve babalar, estetik kadar kalite ve sağlamlığında ön olanda tutulduğu mobilya tasarımlarını tercih ediyorlar. Gelişmekte olan çocuklarımızın özellikle kış aylarında en fazla zaman geçirdikleri yer olan odaları, ebeveynlerin son derece dikkatli ve titizlikle seçim yaptıkları Çocuk Odası Dekorasyonu ile de yakından alakalıdır.

Çocuklara zarar verecek keskin köşeler, doğtaş tasarımı mobilyaların hiç birinde yoktur,en kaliteli malzemeler kullanılarak yüksek teknoloji imkanları ile üretilmiş son derece güvenli tasarımlardır. Çocuk Odası Modelleri canlı renkleri ve kullanışlı tasarımları ile her çocuğun odasında olması gereken en şık mobilya tasarımlarıdır. Çocuğunuz için sağlam, kullanışlı, rahat ve modern bir çocuk odası takımı almayı düşünüyorsanız, sizlere önerimiz galerimizde yer alan yeni sezon modellerini incelemeden karar vermeyin.

Doğtaş Arabalı Karyola

Doğtaş Arabalı Karyola

Doğtaş Çocuk Odası Takımları : Doğtaş Arabalı Karyola
Resimde gördüğünüz arabalı yatak modeli eski sezonlara aittir. Çocukların en çok sevdiği karyola modellerindendir.

Doğtaş Çocuk Odası Modelleri

Doğtaş Çocuk Odası Modelleri

Doğtaş Çocuk Odası Takımları : Doğtaş Çocuk Odası Modelleri
Eski sezona ait bu çocuk odasında çeşitli hayvan figürleri yer almaktadır. Yatağın ayak ucundaki kullanışlı dolap çocuklarınızın eşyalarınızı saklamanız için oldukça kullanışlı görünüyor.

Doğtaş Mobea Bv Motokids

Doğtaş Mobea Bv Motokids

Doğtaş Çocuk Odası Takımları : Doğtaş Mobea Bv Motokids Motosikletli Yatak
Eski sezona ait motosikletli yatak oldukça havalı gözüküyor. Çoğu çocuk arabalı yatak isterken, bazı çocuklar da motosikletli yatak isteyebiliyor. Çocuklarınızın bu tür yataklardan esinlenerek ileride bu araçlara hayranlık duyabileceğini de unutmayınız.

Doğtaş Blue Bird Yeni Nesil Oda

Doğtaş Blue Bird Yeni Nesil Oda

Doğtaş Çocuk Odası Takımları : Doğtaş Blue Bird Yeni Nesil Oda
Kız çocuklar için çok güzel bir model. Blue Bird isimli bu model eski sezona aittir. Şık kombinleme özelliğiyle oldukça havalı gözüküyor.

Doğtaş Arabalı Çocuk Odası

Doğtaş Arabalı Çocuk Odası

Doğtaş Çocuk Odası Takımları : Doğtaş Arabalı Çocuk Odası
Beyaz arabalı yatak modeli de eski sezonlara ait bir modeldir. Çocuklarınız için özel üretilmiş bu model aynı zamanda dolap ve çalışma masası üzerinde de yarış hissi veren renklerin kullanımıyla kombin edilmiş.

Doğtaş Çocuk Odaları

Doğtaş Çocuk Odaları

Doğtaş Çocuk Odası Takımları : Doğtaş Spider Man Çocuk Odaları
Lacivert ve kırmızı rengin birleşiminden oluşan muhteşem bir Spider Man temalı çocuk odası. Eski sezona ait bu çocuk odası modeli daha çok erkek çocuklar için. Ayrıca odada bazı eşyalarda Spider Man resimleri yer alıyor.

Doğtaş Çocuk Odası Modelleri

Doğtaş Çocuk Odası Modelleri

Doğtaş Çocuk Odası Takımları : Doğtaş Korsan Temalı Çocuk Odası Modelleri
Korsan temalı çocuk odası. Eski sezona ait bu tema korsanlı çizgi filmleri ya da filmleri seven çocuklar için üretilmiş.

Doğtaş Erkek Çocuk Odası Modelleri

Doğtaş Erkek Çocuk Odası Modelleri

Doğtaş Çocuk Odası Takımları : Doğtaş Korsan Temalı Çocuk Odası Modelleri
Korsan temalı çocuk odası. Eski sezona ait bu tema korsanlı çizgi filmleri ya da filmleri seven çocuklar için üretilmiş.

Doğtaş Erkek Çocuk Odası

Doğtaş Erkek Çocuk Odası

Doğtaş Çocuk Odası Takımları : Doğtaş Futbol Temalı Erkek Çocuk Odası
Eski sezonlara ait yeşil renk futbol temalı çocuk odası modeli. Yatağı arka kısmındaki file tıpkı bir kaleyi andırıyor ve futbol seven çocuklar için yapılmış çok güzel bir genç odası takımı.

Doğtaş Kız Çocuk Odası

Doğtaş Kız Çocuk Odası

Doğtaş Çocuk Odası Takımları : Doğtaş Kalpli Kız Çocuk Odası
Kız çocukları için kalp temalı bir çocuk odası modeli. Eski sezona ait bu modelin her yerinde pembe kalpler var ve tam da kız çocuklarına aradığınız hoş bir model gibi görünüyor.

Doğtaş Motokids Çocuk Odası

Doğtaş Motokids Çocuk Odası

Doğtaş Çocuk Odası Takımları : Doğtaş Motosikletli Motokids Çocuk Odası
İçerisinde sarı renk motosikletli yatak bulunan çok güzel bir çocuk odası modeli. Karizmatik ve şık görünümüyle dikkat çeken bir model. Bu modelde eski sezonlara ait.

Doğtaş Kız Çocuk Odası Modelleri

Doğtaş Kız Çocuk Odası Modelleri

Doğtaş Çocuk Odası Takımları : Doğtaş Kız Çocuk Odası Modelleri
Eski sezonlara ait pembe yeşil renklerden oluşan kız çocuğu çocuk odası modelleri.

En Yeni Doğtaş Kız Çocuk Odası Modelleri

En Yeni Doğtaş Kız Çocuk Odası Modelleri

Doğtaş Çocuk Odası Takımları : Doğtaş Kız Çocuk Odası Modelleri
Eski sezonlara ait pembe renk temalı kız çocuk odası. Paspas, kilim ve çiçekli koltuğuyla dikkat çeken bir model.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ