Dekor Style

Küçük Salonlar İçin Dekorasyon Önerileri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Evinizin küçük bir salonu varsa ve nasıl dekore edeceğinizi bilemiyorsanız bu yazımızı mutlaka okumanızı öneririz . Dekorasyon da alanları olduğundan büyük , geniş ve ferah gösteren bir kaç önemli detay vardır , örneğin renklerin kullanımı beyaz ve açık renkler hem geniş hemde ferah bir hava yaratır , büyük bir ayna ile mekan iki katı büyük görünebilir ayrıca iyi ışık alan bir yere konumlandırılarak aydınlık olması da sağlanacaktır . Perdelerde , halılar da , koltuklarınız da ve küçük kırlentleriniz de kullanacağınız desenler açık renkler de ve çok küçük olmalıdır , desenler dekorasyonun iç açan şıklıkları olmasına rağmen küçük , dar ve az ışık alan yerlerde dekorasyonu karmaşık bir hale de sokabilir .

Küçük Salon Dekorasyonları büyük ve takım halin de olan mobilyalar için pek de uygun alanlar değildir , örneğin vitrini , konsolu , gümüşlüğü sekiz kişilik yemek masası takımı küçük bir salon için son derece kalabalık ve sıkıntı yaratacak mobilyalardır . Bu tarz salonlar da tek parça mobilyalar en doğru tercih olacaktır . Bir yemek masası takımı ve bir konsol veya gümüşlük yeterli olabilir . Çoklu bir koltuk takımı yerine L veya köşe koltuk takımı son derece uygun bir tercih olacaktır .Koyu renk ahşap mobilyalar yerine çok açık renk ahşap , krem veya beyaz lake mobilyalar seçmelisiniz .

Yemek masanız orta sehpanız cam olabilir , duvarlarda az aksesuar ve mutlaka iyi kaliteli aydınlatmalar tercih etmelisiniz , bu uygulanabilir Küçük Salonlar İçin Dekorasyon Önerileri ile büyük bir salonun konforunu ve şıklığını küçük salonunuz da sizlerde yaşayabilirsiniz .

2015 kucuk salon dekorasyon modelleri


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ