Koçtaş Çok Amaçlı Mobilya Dolaplarıyla Dağınıklığa Son Verin 2019 | Dekor Style

Koçtaş Çok Amaçlı Mobilya Dolaplarıyla Dağınıklığa Son Verin

Koçtaş Çok Amaçlı Mobilya Dolaplarıyla Dağınıklığa Son Verin

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Koçtaş çok amaçlı dolaplar, genel olarak evlerinizdeki dağınıklığı toplamak, eşyalarınızı maksimum seviyede depolama kapasitesi oluşturmak ve bunu yaparken de ortama şık bir hava katmayı hedefler. Aynı zamanda da kullanışlı ve ergonomik olmakla birlikte satın alırken de size mobilya piyasasının en altında olan fiyatları vaat eder. Tüm bu noktalar Koçtaş mağazalarında bulabileceğiniz çok amaçlı olarak kullanılan mobilya dolapları için de geçerli olmaktadır. Bu dolaplar sayısız çeşit ve alternatife sahip. Sizin ihtiyaçlarınıza göre size hitap edebilecek dolapları bulmanız da mümkün olacaktır. Koçtaş dolaplarına şimdi daha yakından bakabiliriz.

Öncelikle dolapların nerede ihtiyaç duyulan malzemeler olduklarından kısaca bahsedelim. Aslında evlerin hemen her yerinde dolapları kullanıyoruz. Yatak odalarında kıyafetlerimiz için, çocuk odalarında yine kıyafetler ve oyuncaklar için, mutfak dolapları yetersiz geldiği zaman mutfak malzemelerini yerleştirmek için, balkonda birçok malzemeyi içerisinde tutması için ya da banyolarda temizlik malzemelerinin derli ve toplu durmasını sağlamak için bu şekilde dolaplara her zaman ihtiyaç duyuyoruz. İçerisine koyacağınız malzemeye göre çekmeceleri olan ya da sadece dolap rafları bulunan mobilyaları tercih edebilirsiniz. Koçtaş mağazalarında çok farklı alternatiflerde ve çok farklı büyüklüklerde dolaplar bulmanız mümkün. Her nerede ihtiyaç duyacaksanız orası için uygun olacak bir dolap mutlaka bulacaksınız.

Çok Amaçlı Dar Dolaplar
Koçtaş çok amaçlı dolap modellerinde en fazla tercih edilenler arasında dar dolaplar yer alıyor. Ortalama eni bir metre kadar olan bu dolaplar özellikle normal dolapların yetersiz kaldığı ortamlarda kullanmak için ideal tasarımlara sahip. Bu dolaplarda da çeşitli formlar söz konusu. Farklı alanlarda dolap şekillerde, askı ya da raf alternatifleri değişebiliyor. Çekmeceler de keza bu alternatifler arasında yer alıyor. Örneğin çok amaçlı dolaplar arasında banyo dolabı olarak kullanabileceğiniz, içerisinde telli kirli sepeti olarak kullanabileceğiniz bir bölümü olan modeller var. Bu şekilde bir dolabı çok küçük banyolarda bile rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Piranlar Gebze Dekorasyon Golden Home
Sponsor Reklam

Bel Hizasına Gelen Çok Amaçlı Dolaplar
Dar dolaplarda sadece uzun boy dolapları değil bel hizasına kadar gelen alternatifler de var. Bu şekilde kısa dolap modellerini de evin çok farklı yerlerinde kullanabilirsiniz. Örneğin evin girişinde ayakkabılık olarak kullanabilirsiniz. Bunun için sürgülü ya da kapaklı modelleri tercih edebilirsiniz. Sürgülü modeller özellikle eni dar olan alanlarda size tasarruf imkanı oluşturacaktır. Bu şekilde bir dolabın alt kısmını ayakkabılık olarak kullanabiliyorken üst kısmında çekmeceli olan modelleri ayrıca ekstra bir kullanım şekli ile tercih edebilirsiniz. Günlük ihtiyaç olan malzemeleri buraya koyarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca üst kısmında da dekoratif malzemeleri koyabileceğiniz bir bölüm olacaktır. Duvara ise bu görüntüyü tamamlayacak duvar aksesuarları ilave ederek çok şık ve kullanışlı bir köşe elde etmiş olacaksınız.

Büyük Dolaplar
Koçtaş dolap modellerinde daha çok eşya kapasitesi olan daha büyük ebatlı dolaplarda da alternatifler çok. Bu dolap modellerinde de tercih ederek mevcut dolabınızın yükünü azaltabilir ve ortada duran malzemelerin düzenli şekilde yerleştirilmesini sağlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza özel alternatifleri değerlendirmeniz gerekiyor. Örneğin sadece yorgan yastık benzeri ürünleri yerleştirmek için bir yüklük dolabı alarak giysi dolabınızda yer alan eşyalarınızı rahatlatabilirsiniz. Bu şekilde günlük kullandığınız malzemeleri daha rahat yerleştirecek ve aradığınızı daha kolay bulacaksınız. Daha farklı olarak sadece askıların yer aldığı, belirli kısımlarında ise rafların ve çekmecelerin bulunduğu dolaplardan tercih edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Modern Zigon Sehpa Modelleri

Spesifik Alternatifler
Koçtaş dolap modellerinde daha spesifik alternatifler de var. Mesela köşe dolaplar normal mobilya mağazalarında nadiren bulunan ve bulunsa da fiyatları çok yüksek olan ürünler olmaktadır. Koçtaş mağazalarında ise çok uygun fiyatlara köşe dolap satın alabilirsiniz. Köşe dolap modellerinde özellikle kısıtlı alanlar için çok mantıklı çözüm önerileri olmaktadır. Ölü alanların değerlendirilmesi açısından da Koçtaş köşe dolaplarını tercih edebilirsiniz.

Sadece Kullanım Değil Görsel Açıdan da Koçtaş Doğru Tercih Olacaktır
Sadece kullanım açısından değil görsel açıdan da Koçtaş çok amaçlı dolap modelleri cazip alternatiflere sahip. Birçok ortama ve mobilyaya uyum sağlayabilecek dolap alternatifleri var. Örneğin ahşap severler için çok farklı tonlarda ahşap renkli mobilya alternatifleri mevcut. Sadece beyaz isteyenler için ise beyaz kapaklı ve iskeletli dolaplar mevcut. Ancak en çok sevilen modeller arasında ise kombinler yer alıyor. Ahşap renkli iskelete sahip olan ve kapak rengi beyaz olan dolap modelleri Koçtaş mağazalarında en çok tercih edilenlerden bazıları. Siz de kendi ilinizdeki Koçtaş mağazalarına giderek sayısız model alternatiflerini inceleyebilir ve aynı zamanda internet şubesinden de bu modellere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Şimdi Koçtaş çok amaçlı dolap modellerine spesifik birkaç örnek verebiliriz.

Doğtaş Çok Amaçlı Mobilya Dolapları Satın Alma Seçenekleri ve Fiyatları
Doğtaş çok amaçlı dolapları incelemek, güncel fiyatlarını görüntülemek ve satın almak için buraya tıklayınız.

İki kapaklı rustik çok amaçlı dolap örnekleri
İki kapaklı rustik çok amaçlı dolap örnekleri
Düşer kapaklı çok amaçlı dolap
Düşer kapaklı çok amaçlı dolap
Raflı ve çekmeceli çok amaçlı dolap modeli
Raflı ve çekmeceli çok amaçlı dolap modeli
Çok amaçlı ev dolabı
Çok amaçlı ev dolabı
Çok amaçlı banyo dolabı modelleri
Çok amaçlı banyo dolabı modelleri
Çekmeceli ayakkabılık dolabı
Çekmeceli ayakkabılık dolabı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?