Dekor Style

Modern Portmanto ve Vestiyer Modelleri

Her evde kendisine yer bulan ve sıklıkla tercih edilen eşyalardan birisi portmanto ve vestiyerdir. Bildiğiniz üzere portmanto veya vestiyerler evlerimizin giriş kısmında yani hol ve uzun koridorlarda yer almaktadır. Evlerimizin giriş kısımları evlerin sunulduğu ilk alandır. Dolayısıyla evin açılan ilk kapısı olduğu için dekorasyonu ve dizaynı etkileyici olmalıdır. Bu nedenle seçeceğimiz eşya ve oluşturacağımız dekorasyonun birbiriyle uyumlu olması gerekmektedir. Nitekim portmanto ve vestiyer modeli seçerken koridor dekorasyonunuz ile uyumlu olmasına özen gösteriniz.

Ayrıca portmanto ve vestiyer modeli kendi özellikleri ve görünümü bakımından modern ve şık yapıya sahip olmalıdır. Bunun yanı sıra portmanto ve vestiyer oldukça fonksiyonel ve yeterli kapasiteye sahip olmalıdır. Günümüzde birçok ünlü marka portmanto ve vestiyer üretmektedir. En çok tercih edilen portmanto ve vestiyer modelleri ise aynalı modellerdir. Aynalar gerçekten biz insanların birçok işine yaramaktadır.  Her gün kullandığımız işimize yarayan aynalar dekorasyon bazında da oldukça faydalıdır. Aynaların bulunduğu alana ve odaya etkisi büyüktür. Çünkü aynalar bulunduğu yere ferahlık, derinlik ve daha geniş bir görünüm katmaktadır. Ayrıca aynalı modeller diğer sade modellere nazaran daha şıktır. Bu nedenle hol ve koridorlarınız dar ve kısa ise aynalı portmanto modelleri ile bunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Ayrıca vestiyer ve portmantolara ev içerisinde bulunana gereksiz eşyalarınızı da depolayabilirsiniz. Bu eşyaların depolanması ev içerisinde alanın açılmasına  ve gözlerimizin rahatsız olmasını ortadan kaldıracaktır. Portmanto ve vestiyer modelleri seçerken renk konusu da önemlidir. Genellikle insanlar portmanto ve vestiyer modellerini açık renkli tercih etmektedir. Krem, beyaz ve kahverenginin ise en çok tercih edilen renkler olduğunu belirtelim.

Portmantolara günlük eşyalarınız olan ceket, şapka, şemsiye ve anahtarlık gibi ürünlerini yerleştirebildiğiniz gibi aksesuarda yerleştirebilirsiniz. Bu aksesuarlar koridor dekorasyonunuza canlılık katacaktır. Son olarak ise portmanto modelleri arasında çekmeceli, kapaklı ve askı adedi fazla modeller daha fazla tutulmaktadır.

Evidea Portmanto 99.-TL

Evidea Portmanto 99.-TL

Evidea Portmanto 159.-TL

Evidea Portmanto 159.-TL

Hepsiburada Portmanto 589.-TL

Hepsiburada Portmanto 589.-TL

Tekzen Portmanto 309.-TL

Tekzen Portmanto 309.-TL

Tekzen Portmanto 339.-TL

Tekzen Portmanto 339.-TL


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ