Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Değerli okuyucularımız bugün sizlerle yine farklı bir konu üzerine buluşacağız. Bugün sizlere birtakım bilgilerimizi aktaracağımız konu ise kumtaşı ve çakıltaşı boya renkleri hakkında olacaktır.

Evimizin duvar renkleri dekorasyon için çok önemli bir boyut taşımaktadır. Seçtiğiniz duvar rengi ile odanızı daha şık ve şatafatlı bir hal almasına yardımcı olabilirsiniz. İşte bizlerde bu denli önemli olan duvar renkleri konusunda bir araştırma gerçekleştirdik. Bu araştırmamızda kumtaşı ve çakıltaşı renkleri hakkında bilgiler edindik. Şimdi dilerseniz bu bilgileri sizlerle beraber inceleyelim.


Ev dekorasyonlarında seçilen duvar renkleri doğru olmazsa oda şık görünmekten çıkar. Bu nedenle kumtaşı rengi hemen hemen tüm dekorasyon ve eşyalarla uyum sağlamaktadır. Açık bir tona sahip olan bu renk ayrıca kullanıldığı odaya ferahlık sağlamaktadır. Eğer sizlerde evlerinizde sade bir ev dekorasyonu uygulayacaksanız kumtaşı rengi sizler için ideal seçenekler arasında yer almaktadır.

Çoğu dekorasyon ve eşyalarla uyum sağlayan bir diğer renk ise çakıltaşı rengidir. Tıpkı kum taşı rengi gibi çakıl taşı rengide bulunduğu odayı geniş ve ferah bir ortama dönüşmektedir. Nitekim hepimizde evlerimizin geniş olması temenninin de bulunuyoruz. Bunun yanında çakıltaşı rengi isminden de anlaşılacağı üzere çakıl renklerinden meydana gelmektedir. Bu da bu rengin kullanacağınız odayı canlı, natural ve otantik bir hava katması anlamına gelmektedir. Sadeliği sevenler için çakıl taşı rengi de ideal seçenekler arasında yer almaktadır.

Son olarak değerli okurlarımız bahsettiğimiz renk boyalarını kaliteli markalardan temin etmeye özen gösteriniz. Çünkü aksi takdirde istediğiniz sonuca ulaşamayıp tekrar duvar boyası işlemleri ile uğraşacaksınız. Birbirinden ünlü markaların  bu renklere ait birçok tonu bulunmaktadır. Kullanacağınız odaya uygun tonu belirleyerek dekorasyonun-uza başlayabilirsiniz.

En Yeni Çakıl Taşı Rengi Dekorasyon Örnekleri 2016

En Yeni Çakıl Taşı Rengi Dekorasyon Örnekleri 2017

Kumtaşı ve Çakıltaşı Boya Rengi Fikirleri Galerisi;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ