Dekor Style

Deniz Temalı Çocuk Odası Dekorasyon Önerileri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Özellikle erkek çocukların bayılacağı bir dekorasyon modeli olarak görülen Deniz Temalı Dekorasyon Önerileri,aslında kız çocuklarının da ilgisini çekebilir.İlk Yapmanız gereken koyu mavi,beyaz ve kırmızı renklerde dekoratif ürünleri bir araya getirmek ve ahşap,veya beyaz mobilyalar la uyumlu bir dekor tasarlamak olacaktır.Bir çok tanınmış kaliteli mobilya markası Çocuk Odası Dekorasyonu için deniz temalı mobilyalar üretmiştir.Korsan gemisi veya kayık yataklar ,köpek balığı çalışma masaları,ahşap sandıklar ve denizci armaları ile süslenmiş duvarlar ve mobilyalar çocuklarımızın hayal dünyasında yaşadıkları maceraları odalarına taşıyor.

Çocuk odaları genel itibari ile görünüm açısından oldukça sevimli görünmek zorundadır. Çünkü içerisinde büyüyecek olan çocuk burada oyun oynama duygusunu tamamıyla harcamalıdır. Ve ayrıca çocuklarımız odalarında kendilerini rahat hissetmelidirler. Çocuk odası dekorasyonu çocuk büyüme ve gelişimi konusunda çok önemli bir noktada bulunmasından dolayı çocuk odası dekorasyonunun önemi giderek artmıştır.  Dilerseniz şimdi sizlerle beraber seçtiğimiz deniz temalı çocuk odası dekorasyonunu inceleyelim.

Çocuklarımızın odalarını dizayn ederken ilk olarak odaya hakim olacak bir tema belirlemeliyiz. Bizler sitemiz olarak deniz temalı bir çocuk odası dekorasyonunu inceledik. İlk olarak deniz temalı çocuk odası hem erkek hem de kız çocuk odası dekorasyonunuzda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle erkek çocuk odalarında tercih edilen deniz teması çocuklarınızın hayal gücünü oldukça fazla bir şekilde geliştirecektir. Ayrıca çocuk odasında mavi renk tonu hakim olduğundan dolayı çocuk odası ferah bir ortama dönüşecektir. Çocuklarımız sürekli büyüyüp gelişim gösterdiğinden ötürü onlara ileriki yaşlarında da rahat bir ortam sağlamamız gerekmektedir.  Bu nedenle deniz temalı çocuk odası dekorasyonu çocuklarınızın ileriki yaşlarında da kullanabileceği bir oda olacaktır.

Bizlerde sizlere hizmet amacıyla çocuklarınızın odasını dizayn ederken mağaza mağaza gezmek yerine bir kolaylık sağladık. Ve birbirinden şık deniz temalı odaların bulunduğu bir fotoğraf galeri hazırladık. Bu fotoğraf galerisine göz atarak çocuk odalarınıza deniz temasını rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Yeni mobilyalar almadan küçük dekorasyon tasarımları ile aynı şekilde marin dekorları kullanarak çocuklarınızın odalarında denizci havası yaratabilirsiniz.Yatak üzerine yelken görünümlü bir branda ile dekor yapabilir,tavandan balık ağları sarkıtabilir,duvarlarda deniz temalı aksesuarlar kullanabilir,yatak örtüsü ve nevresimleri denizci temalı ürünler arasından seçerek aynı şıklığı yakalayabilirsiniz.Sizler için seçtiğimiz ve galerimizde yer verdiğimiz en güzel Denizci Çocuk Oda Dekorasyonu arasından biri mutlaka sizin çocuğunun odasına uygulanabilecek bir öneri olabilir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. hasancici dedi ki:

  almak ıstıyoruz ama ıletısım kurucak numaranızı bulamaım yardımcı olurmusun

 2. sena dedi ki:

  deniz temalı yatak odası ile ilgileniyorum size nasıl ulasabilirim

  1. Ayşe gül çil dedi ki:

   Yukardaki yunus balıklı yatak örtüsü ve neve nevresimini n hangi sitede olduğunu bulamıyorum çok begendim ama ne fiyatı nede hansitede olduğunu bulamıyorum

   1. Ayşe gül çil dedi ki:

    Yukarda belirdiği ürünü almak istiyoruz ama iletişim kuramıyorum lütfen yardımcı olur musunuz

BİR YORUM YAZ