Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yeni tasarım mobilyalar arasında bulunan TV sehpaları oturma odanızın veya Salon Dekorasyonunun en göz alıcı mobilyası olarak dekorasyona tarz bir hava kazandırıyor. Eski dönemlerin televizyon sehpalarının yeniden yorumlanmış ve estetik kazandırılmış,çok daha şık ve işlevsel tasarımlarıdır. 2017 Modern TV Üniteleri.Son yılların en çarpıcı mobilya tasarımları olarak görülen Yeni Trend TV Ünite Modelleri ,mobilya sektörünün en tanınmış markaları tarafından üretilerek bizlerin beğenilerine sunuluyor.Oturma odalarına çok daha küçük ve estetik olan sehpa modelleri tercih edilerek yerden tasarruf edebilirsiniz.


2017 TV Ünitesi Dekorasyonları Yerleşimleri;

Salon dekorasyonlarına farklı bir hava katan unsurlardan birisi de televizyon üniteleridir. Son zamanların en dekoratif eşyası olan televizyon üniteleri büyük televizyonların tasarımı ile birlikte popülerliği arttırmaya başladı. Özellikle salon dekorasyonlarının vazgeçilmez unsuru olmaya hazırlanan televizyon üniteleri şık ve modern tasarımları ile dekorasyonlarda dikkati çekmeyi başarmaktadır.

Salon dekorasyonlarında büyük ve işlevsel modeller,küçük dolapları ,çekmeceleri ve rafları ile hem çok estetik ,hemde tam bir düzenleyici görevi üstleniyor.Uzaktan kumandalar ve benzeri ufak ürünleri çekmece ve dolaplarda bulundurarak ortadan kaldırmış olacaksınız. Raflarında süs eşyaları ile hoş bir dekor oluşturabileceksiniz. Sizler için bu sezonun en şık modellerini seçerek bir araya getirdik. Yeni bir duvar ünitesi alışverişine çıkmadan önce incelemenizi tavsiye ederiz.

Salonlarınızı dekore ederken dikkat etmeniz gereken salonunuzun boyutu ve ona uygun eşyalar seçmektir. Nitekim bu eşyalardan birisi kuşkusuz televizyon üniteleridir. Salonlarınız küçükse daha ideal boyutta bir televizyon ünitesi seçerken , salonlarınız büyük bir boya sahipse büyük televizyon ünite modellerine yönelebilirsiniz. Bu noktaya dikkat etmezseniz dekorasyonunuzu olumsuz etkilenecektir.

Televizyon ünitesi seçerken dikkat etmeniz gereken bir başka özellik ise salon dekorasyonunuzun ve salondaki eşya gruplarının renkleridir. Mümkün olduğunca salon ve salondaki eşya gruplarınıza yakın tonlarda renkler seçerek uyum sağlayabilirsiniz. Ancak salonunuzda pastel ve canlı renkler kullandıysanız her renkle uyum sağlayabilecek olan siyah , beyaz veya kahverengi renklerinde televizyon ünitelerine yönelmelisiniz.

Son olarak birçok farklı modellerde televizyon ünitesi bulunmaktadır. Elinizden geldiğince raflı ve çekmeceli televizyon üniteleri modellerinden birisini seçmelisiniz. Çünkü bahsettiğimiz tarzdaki televizyon üniteleri odadaki gereksiz eşyaları depolayacağı gibi, aksesuar kullanımına da uygunluk gösterir.

NewTrendMobilya istanbul sehir tv unitesi

apple tv unitesi

allegro tv sehpasi beyaz ceviz

NewTrendMobilya diablo tv sehpasi

NewTrendMobilya tv sehpasi

NewTrendMobilya zeus tv unitesi

zeus tv sehpasi

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ