Dekor Style

Yeni Trend Modern TV Ünitesi Modelleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Oda genişliği ve büyüklüğüne göre tv ünitesi ve tv sehpası seçimi yapmak gerekiyor. Bu nedenle tv sehpası modelleri ve tv ünitesi modelleri arasında bir tercih yapılması gerekir. Yeni tasarım mobilyalar arasında bulunan TV sehpaları oturma odanızın veya Salon Dekorasyonunun en göz alıcı mobilyası olarak dekorasyona tarz bir hava kazandırıyor. Eski dönemlerin televizyon sehpalarının yeniden yorumlanmış ve estetik kazandırılmış,çok daha şık ve işlevsel tasarımlarıdır. 2020 Modern TV Üniteleri.Son yılların en çarpıcı mobilya tasarımları olarak görülen Yeni Trend TV Ünite Modelleri ,mobilya sektörünün en tanınmış markaları tarafından üretilerek bizlerin beğenilerine sunuluyor.Oturma odalarına çok daha küçük ve estetik olan sehpa modelleri tercih edilerek yerden tasarruf edebilirsiniz.

2020 TV Ünitesi Modelleri

Salon dekorasyonlarına farklı bir hava katan unsurlardan birisi de televizyon üniteleridir. Son zamanların en dekoratif eşyası olan televizyon üniteleri büyük televizyonların tasarımı ile birlikte popülerliği arttırmaya başladı. Özellikle salon dekorasyonlarının vazgeçilmez unsuru olmaya hazırlanan televizyon üniteleri şık ve modern tasarımları ile dekorasyonlarda dikkati çekmeyi başarmaktadır.

Salon dekorasyonlarında büyük ve işlevsel modeller,küçük dolapları ,çekmeceleri ve rafları ile hem çok estetik ,hemde tam bir düzenleyici görevi üstleniyor.Uzaktan kumandalar ve benzeri ufak ürünleri çekmece ve dolaplarda bulundurarak ortadan kaldırmış olacaksınız. Raflarında süs eşyaları ile hoş bir dekor oluşturabileceksiniz. Sizler için bu sezonun en şık modellerini seçerek bir araya getirdik. Yeni bir duvar ünitesi alışverişine çıkmadan önce incelemenizi tavsiye ederiz.

Salonlarınızı dekore ederken dikkat etmeniz gereken salonunuzun boyutu ve ona uygun eşyalar seçmektir. Nitekim bu eşyalardan birisi kuşkusuz televizyon üniteleridir. Salonlarınız küçükse daha ideal boyutta bir televizyon ünitesi seçerken , salonlarınız büyük bir boya sahipse büyük televizyon ünite modellerine yönelebilirsiniz. Bu noktaya dikkat etmezseniz dekorasyonunuzu olumsuz etkilenecektir.

İlginizi Çekebilir  Bellona Yeni Trend Orta Sehpa Modelleri

Televizyon ünitesi seçerken dikkat etmeniz gereken bir başka özellik ise salon dekorasyonunuzun ve salondaki eşya gruplarının renkleridir. Mümkün olduğunca salon ve salondaki eşya gruplarınıza yakın tonlarda renkler seçerek uyum sağlayabilirsiniz. Ancak salonunuzda pastel ve canlı renkler kullandıysanız her renkle uyum sağlayabilecek olan siyah , beyaz veya kahverengi renklerinde televizyon ünitelerine yönelmelisiniz.

Son olarak birçok farklı modellerde televizyon ünitesi bulunmaktadır. Elinizden geldiğince raflı ve çekmeceli televizyon üniteleri modellerinden birisini seçmelisiniz. Çünkü bahsettiğimiz tarzdaki televizyon üniteleri odadaki gereksiz eşyaları depolayacağı gibi, aksesuar kullanımına da uygunluk gösterir.

Oda aydınlatma bakımından da oldukça önemli bir yere sahiptir. Eğer oda ışığı çok değiş ise ledli tv ünitesi modelleri arasından seçebilirsiniz.

Oda Büyüklüğüne Göre TV Ünitesi, tv Sehpası Seçimi

yeni trend tv ünitesi

kahverengi tv ünitesi


Tv ünitesi seçerken dikkat edilmesi gereken konulardan biri de renk seçimidir. Bu nedenle tv ünitesi rengi televizyon ile uyumlu olmalıdır. Eğer siyah televizyon için tv ünitesi rengi düşünüyorsanız seçeceğiniz en iyi renklerden biri de kahverengi tv ünitesi diyebiliriz.

allegro tv sehpasi beyaz ceviz

Oda büyüklüğüne göre tv ünitesi seçmek en doğru kural diyebiliriz. Bu nedenle bazen küçük tv sehpası seçmek daha doğru olacaktır. Tv sehpası rengi açık renklerde olması en tercih edilen renklerdir.


NewTrendMobilya diablo tv sehpasi
Bir diğer tv sehpası örnek modeli de üstte yer alan şekildedir. Oldukça güzel ve tv yanlarına biblo gibi güzel tasarımlı modeller koyulabilir ve gösterişli bir hava oluşturulabilir.

NewTrendMobilya tv sehpasiHem kahverengi hemde beyaz dan vazgeçmeyenler için tasarlanan bu model ile her iki rengin zevkini çıkarabilirsiniz. Kahverengi krem rengi tv sehpası modeline örnek verebiliriz.

NewTrendMobilya zeus tv unitesiHem gösterişli olsun hemde açık renkli bir tv ünitesi olsun istiyorsanız bu model tam size göre diyebiliriz. Eğer seçimi bu renk üzerine yapacak iseniz tv genişlipi oldukça önemli. Bu nedenle eğer televizyon üniteye geniş olmamalı ve tam sığmalı, en kullanışlı tv ünitesi modelleri arasında yer alan bir modeldir.

zeus tv sehpasi

Birçok tv ünitesi modeli bulunuyor. Bu modeller arasından size uygun olan modeli araştırabilir ve tarzınıza göre tv ünitesi seçebilirsiniz. Eğer seçim yapacağınız ünite evinize uymuyor ise en son tercih duvar tipi tv askı aparatı alarak televizyonu kullanmanız olacaktır.


Güncelleme: 15.08.2019


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ