Yenilenen modelleri ,canlı renkleri,ilginç tasarımları ve göz kamaştıran estetik görünümleri ile ,dekorasyon dünyasının en çılgın tasarımları arasında yer alan Dekoratif Radyatör Modelleri,evinizin her alanına başka bir şıklığı yansıtırken,normal performansının üzerinde çok daha etkili oldukları söyleniyor.Ev dekorasyonunda son bir kaç sezon öncesine kadar kaba ve itici tasarımları nedeniyle dekorasyona olumsuz etki yapacağı için değişik yollarla gizlenmeye çalışılan radyatörler,tasarımcıların sınır tanımayan hayal güçleri ve yaratıcı zekaları sayesinde ,evinizin her alanına sanatsal bir zarafet kazandıracak modelleri ile hayranlık uyandırıyor.


Yeni Trend Radyatörler oldukça ince tasarımları ile duvarlarda tablo şıklığını yaşatıyor,ilk bakışta radyatör olduğu anlaşılamayan modern tasarımlar ,farklı ve etkileyici modelleri ile ev dekorasyonunda eşsiz aksesuarlar olarak görülebilir.Evinizin dekorasyon tarzına yakışacak muhteşem seçenekler sunan oldukça zengin bir çeşitliliğe sahip olan tasarımlar ,evin her bölümü için farklı modellerde tercih edilebilir.Sizlerde bu kış evinizde konforlu ve estetik bir radyatör modeli ile ısınmak ve hoş bir dekora sahip olmak istiyorsanız galerimizde yer alan modelleri mutlaka incelemelisiniz.

Balık-Şeklinde-Ev-Radyatör-Dizaynı

dekoratif modern radyatör

dekoratif radyatör modelleri

dekoratif-radyatör

estetik radyatör modelleri

modern tasarım radyatörler

modern radyatör tasarımları

kanvas tablo görünümlü dekoratif radyatörler

ev tipi radyatör modelleri

modern-dekoratif-radyatör-modeli

radyatör tasarımları

radyatör-modelleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Gunel diyor ki:

    Salamlar , nasilsiniz ? Sizi bakudan ariyoruz …bana radyator lazim . Siz bana numaranizi birakin lutfe , sizi aramak istiyorum.. Lutfen bekliyorum..

BİR YORUM YAZ