Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Banyo , mutfak ve fayans kaplamaların kullanıldığı alanlarda estetiği arttırmak ve çok daha hoş bir görüntü elde etmek adına tercih edilen bordür uygulamaları , sıradan fayans kaplamalarına estetik bir şıklık ve değer katacaktır . Yeni Sezon Seramik Bordür Modelleri fayanslarla uygun renk , desen ve genişlikleri dikkate alınarak tercih yapıldığında istenilen etki iki kat daha fazla olacaktır . Tek renkli düz ve sade fayans modellerine canlılık kazandıracak renkli ve şık desenli bordürler zevkli kombinler yapılarak kullanılırsa sonuç gerçekten görülmeye değer olacaktır .


Banyo Dekorasyonu , mutfak ve tüm ıslak zeminlerde uygulanan bordürler tasarımları özellikle duvar kaplamaları için inanılmaz şık desenleri ve renkleri ile kullanılan her alana ayrıcalıklı bir şıklık kazandırıyor . Duvar kaplamalarında kullanılan 2015 Dekoratif seramik Bordür Modelleri yer karolarına göre çok daha fazla suyu emme özelliği taşır ve sadece iç mekan duvarlarında kullanılması önerilir .

Kullanılan yüzeyleri monotonluktan çıkararak dekoratif bir şıklık kazandıran bordür seramikler evinizin iç duvar dekorasyonuna göz kamaştıran bir güzelliği yaşatarak hayranlık uyandıracaktır . Sizlerde evinizde hoş ve etkileyici bir hava yaratmak istiyorsanız galerimizde yer alan son moda bordür tasarımlarını incelemenizi tavsiye ederiz .

turkuaz desenli bordur seramik

renkli cicek desenli bordur seramik

kirmizi bordur seramik

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ