Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Çocuk Odası Dekorasyonu için en canlı renkler ve en eğlenceli resimlerin kullanıldığı Yeni Sezon Çocuk Odası Halıları , çocukların en sevdiği hayvan figürleri , çiçekler ve onları gülümsetecek eğlenceli desenleri ile küçük çocuklarınızın odalarında şık bir dekor olarak göz kamaştıracak diyebiliriz . Son yılların en sevilen uğurlu hayvan figürü olarak bir hayli beğenilen baykuş resimleri halılarda kullanılan en popüler desenler arasında yer alıyor .


Kız ve erkek çocukların odaları için tercih edilen belirgin mavi ve pembe renklere alternatif beyaz , krem , bej ve çok renkli modeller her çocuğun odasına yakışacak oldukça güzel tasarımlar olarak büyük bir beğeni kazandı . Çocuk odalarında renkler oldukça önemlidir , canlı renkler ve eğlenceli resimler bütün çocuklar tarafından sevilir , bu tarz desenler için de perdeler kadar halılar da oldukça uygun tasarımlardır .

Çocuklarınızın odalarında sıradan çocuk halılarının dışında çok daha tarz bir halı görmek istiyorsanız , sadece bizim değil tüm dünyadan seçtiğimiz en güzel 2015 Çocuk Odası Halı Modelleri ni galerimizde incelemenizi öneririz .

fil resimli cocuk odasi halisi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. seyfettin diyor ki:

    benim kızım birkaç halı beğenmiş fakat biz ince uzun bir halı arıyoruz acaba bu halıların ince uzun hali yok mu

BİR YORUM YAZ