Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Salon Dekorasyonu içerisinde belkide en sıcak ve en samimi köşe olan yemek odaları , genel de özel anlarda ve ailenin bir arada toplanarak en keyifli anları paylaştıkları alanlardır . Rahat , konforlu ve etkileyici bir dekorasyona sahip olması gereken yemek odalarının salon dekorasyonunu tamamlayan ve destekleyen bir stili olmalıdır . Mobilyalar , renkler ve aksesuarlar ile konforlu bir şıklık kazanan yemek odaları rahatlığı ile uzun süren keyifli yemek davetlerinde ev sahibi olarak size kolaylık ve rahatlık sağlarken konuklarınıza da konforlu bir alanda kaliteli bir zamanın keyfini yaşatmalıdır .


Yemek Odanıza Tarz Katan Dekorasyonlar  estetiği ve konforu en üst düzeye çıkaracak küçük ve pratik uygulamalar ile odanızda rahatı ve konforu bir arada yaşatacak fikirler olarak son derece akılcı önerilerden oluşuyor . Yemek odanıza uygun mobilyalar seçmek en önemli detaydır , kare bir yemek odasına uzun bir masa hiç uygun olmaz , bu tarz kare odalarda yuvarlak ve kare masalar tercih etmelisiniz . Duvar renginiz ile perdeleriniz , halınız ve sandalye kaplamalarınız bile aynı renkte olmalıdır .

Yemek Odası Dekorasyon Önerileri duvarlarınızda kullanacağınız aksesuarların tüm dekorasyona uyumlu olması gerektiği gibi aydınlatmalar için de oldukça hoş önerileri kapsıyor . Yemek masanızın şekline uygun bir sarkıt avize odanızın şıklığına şıklık katacaktır . Sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz en güzel örnek modelleri galerimizde inceleyerek yemek odanızda uygulayabilirsiniz .

modern yemek odasi dekorasyon modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ