Yaza özel dekor tavsiyelerini siz değerli DekorStyle takipçilerimiz için derledik. Bu pratik bilgileri bir göz atmanızı tavsiye ederim.

 Yaz aylarında güneş ışınlarının bize daha dik geldiği günlerde insan daha bir enerji dolu oluyor.


Yaza özel evimizi dekore etme ihtiyacı duyarız. Peki bunu yaparken neleri yerinden oynatabilir. Ne gibi değişiklikler yapabiliriz işte bundan bahsedeceğim. Sizler için hazırladığımız dekorasyon önerileri;

Yaza Özel Dekor Önerileri

Yaza Özel Dekor Önerileri

  • Yaz geldiğinde öncelikle halıların değiştirilmesi çok önemlidir. Kalın kışlık halılar yerine doğallığı yansıtan kilimler iyi bir seçim olacaktır.
  • Yazın gelmesi ile birlikte evlerimizde aksesuarları; avize, yapay ve doğal yaz çiçekleri ile salonlarımızı odalarımızı süsleyebiliriz.
  • Yaz aylarının gelmesi ile evlerimizde yapacağımız bahar temizliğini, dekorasyonda yapacağımız değişikliklerden önce çok iyi gelecektir. Mobilyalarımızın alt kısımlarını yüzeylerini evde bulunan aksesuarların tozlarının alınıp güzel bir şekilde temizlenmesi gereklidir.
  • Yaz gelince evde yapabileceğimiz başka tür temizlikler ise tavan ve duvar boyasıdır. Size DekorStyle olarak önerimiz renk renk çeşitleri ile duvar kağıtları, 3D duvar kağıtlarını öneriyoruz.
  • Odalarımızın olabildiğince aydınlatmasını sağlamak ve perdelerimizin temizliğidir. Perdelerini temizlemek yerine, yenilemek niyetinde olanlara özel son zamanların modası taşlı perde modellerini öneriyoruz.
Yaza Özel Dekor Tavsiyeleri

Yaza Özel Dekor Tavsiyeleri

Yazın Evde Yapılacak Değişiklikler

Yazın Evde Yapılacak Değişiklikler

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ