Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yaklaşan kış sezonunu  yepyeni mobilyaların şık tasarımları ile canlılık kazanmış harika bir dekorasyonla karşılamaya hazırmısınız ? Yeni Trend Mobilya Modelleri arasında şıklığıyla göz kamaştıran Yataş tasarımı oturma grupları ,estetiği ve kaliteyi bir arada buluşturan nadir markalardan biridir.Oturma odaları ve Salon Dekorasyonu için birbirinden şık alternatifler sunan marka , sağlamlığı ve şıklığı en az rahatlığı kadar ön planda tutuyor.Farklı stili ile ilk bakışta bile fark edilen Yataş ürünleri ,kaliteli kumaş veya deri kaplamaları ,tarz modelleri ve son derece rahat tasarımları ile her evin dekorasyonuna ayrıcalıklı bir şıklık kazandırıyor.


Yataş Koltuk Takımları dekorasyonunda dikkat çekecek bir tarz yaratmak isteyenlerin zevklerine hitap edecek oldukça şık tasarımları ve yıllarca kullanabileceğiniz son derece sağlam ve dayanıklı ürünleri ile herkesin ilk tercihi olmaya devam ediyor.Oturma odanızda veya salonunuzda bulunan koltuklarınızın yenilenme zamanı geldiyse mutlaka markanın yeni sezon modellerini mağazalarına giderek yakından incelemelisiniz.Mobilya alışverişine çıkmadan önce bu sezonun en güzel modellerini derlediğimiz galerimize bir göz atmanızı öneririz.

Yataş’tan Günümüze Uygun Modern Koltuklar
Günlerin, mevsimlerin ve yılların geçmesi ile birlikte tüm bu zaman boyunca popüler olarak kullanılan renkler, desenler ve modeller değişikliğe uğramakta, yeni akımlar, yeni zevk anlayışları ve yeni eğilimler gelişmektedir. Fiziksel görünüşe ve estetikle alakalı olan bu değişime ek olarak gelişen teknolojilerle eşyaların kullanışlılık seviyesi ve işlevselliği gibi yanları da yeni özellikler kazanmaktadır. Estetik algısında ve teknolojide gerçekleşen gelişim ve değişim sayesinde insanların tüketim alışkanlıkları şekil almaktadır.

Oturma Odalarının ve Yemek Odalarının Vazgeçilmezleri; Oturma ve yemek odalarının vazgeçilmezleri konumunda olan koltuk takımları da hem estetik algısının değişmesinden hem de yeni teknolojilerin geliştirilmesinden nasibini alarak yeni modeller ile tüketicilerin karşısına çıkmaktadır. Kullanmakta olduğu koltuk takımını değiştirecek olan kişiler ya da yeni bir koltuk takımı alacak olan kişiler tüm bu değişimlere, piyasadaki alternatiflere dikkat ederek kendi zevklerine en uygun olan modeli seçebilir ve satın alma işlemini gerçekleştirebilir.

Yataş ve Konfor Tabii ki Bir Arada
Yataş, geliştirmiş olduğu yataklarla ve konfor arttırıcı sistemlerle bilinmekle birlikte koltuk takımı üretiminde de bulunmakta ve başarılı işler ortaya çıkarmaktadır. Yataş’ ın tasarlamakta ve üretmekte olduğu koltuklar ele alınırsa,  tasarımsal ve işlevsel olarak birçok kişiyi tatmin edebilecek özellikleri bünyesinde barındırdığı söylenebilir. Genişliği değişen, dar ve geniş alanlarda uygun şekilde kullanılabilecek olan Yataş koltuk takımları kullanılabilecek olan alanlardan maksimum verim alınmasını sağlamakta ve diğer taraftan da sahip olduğu estetik duruş sayesinde yerleştirilecek olduğu alanın en dikkat çekici unsuru özelliğini taşımaktadır.

Yataş’ ın son modelleri incelenecek olursa daha ilk bakışta tüm koltuk takımları içerisinde, pastel ve yumuşak tonların ağırlıkta olduğu anlaşılabilecektir. Pastel ve yumuşak tonların kullanılması ile birlikte koltukların kesimlerinde de yumuşak ve kıvrımlı hatların hakim olduğu söylenebilecektir. Her türlü zevke dekorasyona uygun koltuk takımını içinde barındıran Yataş koltuk takımları, koltuk takımını değiştirmek ve evini sıfırdan döşeyen kişilerin göz atmaları gereken adreslerden biridir. Koltuk takımlarının geneli bir adet ikili koltuk, bir adet üçlü koltuk ve bir adet berjerden oluşmaktadır. Koltukların boyutları ile odada koltukların yerleştirilecek oldukları alanların birbirine aykırı olmamalı. Bu nedenle koltuk beğenmeden önce koltukların yerleştirilecek olduğu alanların ölçülerinin alınması ve bu ölçülere uygun olan koltuk takımlarının aranması, sipariş verilmesi en iyisi olacaktır.

Ölçülere uygun olarak koltuk takımı belirlenmesinden sonra kişiler kendilerine en yakın olan Yataş mağazasına giderek beğendikleri koltuk takımlarını yerinde görebilir ve deneyebilirler. İnternet üzerinden alışveriş yapmaya alışık olan ve koltuk takımlarını denemeye gerek görmeyen kişiler de hiç zaman kaybetmeden internet üzerinden koltuk takımlarını sipariş verebileceklerdir.

Nathalie Koltuk Takimi

yatas enza mobilya koltuk

yatas koltuk takimi Crystal Plus

yataş Nathalie Koltuk Takimi

yataş enza home Crystal Koltuk Takimi

yataş Loresima Oturma Grubu

yataş orleon slider

yataş serra oturma grubu

yataş Visage Koltuk Takimi

Bir önceki yazımız olan İkea Köşe Koltuk Modelleri 2018 Koleksiyonu başlıklı makalemizde köşe koltuk modelleri ve salon dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ