Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Makalemizde Yataş Koltuk Takımı Modelleri arasında yer alan ürünleri tanıttık. Ürünleri detaylı olarak inceledik, salonunuzda ya da oturma odanızda kullanmak istediğiniz Yataş koltuk takımlarını almadan önce tavsiyelerimizi okuyabilirsiniz.


Yataş Koltuk Takımları: Yataş’ta yepyeni mobilyaların şık tasarımları ile canlılık kazanmış harika bir dekorasyonla karşılamaya hazır mısınız ? Yeni Trend Mobilya Modelleri arasında şıklığıyla göz kamaştıran Yataş tasarımı oturma grupları ,estetiği ve kaliteyi bir arada buluşturan nadir markalardan biridir. Oturma odaları ve Salon Dekorasyonu için birbirinden şık alternatifler sunan marka , sağlamlığı ve şıklığı en az rahatlığı kadar ön planda tutuyor. Farklı stili ile ilk bakışta bile fark edilen Yataş ürünleri ,kaliteli kumaş veya deri kaplamaları ,tarz modelleri ve son derece rahat tasarımları ile her evin dekorasyonuna ayrıcalıklı bir şıklık kazandırıyor.

Yataş Koltuk Takımları, ev dekorasyonunda dikkat çekecek bir tarz yaratmak isteyenlerin zevklerine hitap edecek oldukça şık tasarımları ve yıllarca kullanabileceğiniz son derece sağlam ve dayanıklı ürünleri ile herkesin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Oturma odanızda veya salonunuzda bulunan koltuklarınızın yenilenme zamanı geldiyse mutlaka markanın yeni sezon modellerini mağazalarına giderek yakından incelemelisiniz.Mobilya alışverişine çıkmadan önce bu sezonun en güzel modellerini derlediğimiz galerimize bir göz atmanızı öneririz.

Nathalie Bej Rengi Koltuk Takimi

Nathalie Bej Rengi Koltuk Takimi

Yataş Koltuk Takımı: Nathalie Bej Rengi Takım
Nathalie koltuk takımı, bej rengi ve yumuşak hatları ile ön plana çıkmaktadır. Koltukların sırt kısmı eliptik bir eğimle şekil almakta, sırt kısmında ve kolçaklarında bulunan çektirme işlemeleri göze çarpmaktadır. Ahşap ayaklar üzerinde yükselmekte olan Nathalie koltuk takımının sırtında, kolçaklarında ve ana minderlerinde kullanılan malzemenin yumuşak ve dinlendirici bir yapıya sahip olduğu, fotoğrafa bakan kişiler tarafından bile kolaylıkla anlaşılabilmektedir. Koltuğun kasasının ahşap ayaklar üzerinde yükselmesi, temizlik yaparken paspas ve süpürgenin daha kolay hareket ettirilmesi imkanı tanımaktadır.

Positano Koltuk Takımı

Positano Koltuk Takımı

Yataş Koltuk Takımı: Positano
Positano koltuk takımındaki birçok detay daha ilk bakışta kişilerin dikkatini üzerine çekmede başarılı olmasını sağlamaktadır. Standart koltuklardan ziyade klasik tarzda üretilen koltukların ayakları gibi incelen ve işlemeli ahşap ayaklar üzerinde yükselen Positano koltuk takımı, kıvrımlı kolçakları ve düğme işlemeli minderleri ile göz doldurmaktadır. Geniş oturma alanı sağlayan Positano, sırt kısmındaki yastıklar ve minderleri sayesinde dinlendirici bir deneyim sunmaktadır. Koltukların detaylarına göz atmak gerekirse asimetrik bir B harfini andıran kıvrımlı kolçakları, düşme işlemeli ve çektirmeli minderleri ve yastıkları ve bunlara ilaveten işlemeleri bulunan koyu renk ayakları ile görenleri kendine hayran bırakmaktadır.

Yataş Enza Mobilya Koltuk

Yataş Enza Mobilya Koltuk

Yataş Koltuk Takımı: Enza Mobilya
Dar alanların olabildiğinde işlevsel şekilde kullanılması ve diğer taraftan da estetik algısı ve güzellikten taviz verilmemesini sağlayan bu modelde minimal bir tasarıma uygun detaylar bulunmaktadır. Fazla abartılı bir model olmamasına rağmen koltukların birbirini tamamlayan iki renkte olması, koltukların ahşap ayaklar üzerinde yükselmesi, kolçakların ince olmasına karşın yüzeyinde düğme işlemelerinin yer alması gibi detaylar koltuk takımını küçük fakat etkili bir tasarıma sahip olmasını sağlamaktadır. İkili koltuğun sırt kısmında bulunan yastıklar ana konfor unsurunu oluştururken takımla birlikte gelen diğer yastıklar da kolçaklara dayanarak kullanıldığında oldukça keyifli bir oturma deneyimi yaşanmaktadır.

Yataş Koltuk Takımı; Crystal Plus

Yataş Koltuk Takımı; Crystal Plus

Yataş Koltuk Takımı; Crystal Plus
Crystal Plus’ ın sahip olduğu tarz, diğer koltuk takımları ile arasındaki farkı belirginleştirmektedir. Tarz sahibi ahşap ayaklar üzerinde yükselmekte olan Crystal plus koltukların ikili ve üçlü koltuklarının toplam yükseklikleri standardın biraz altında kalmaktadır. İkili ve üçlü koltuğunda yumuşak ve sade hatlar baskınken takımın berjerindeki tasarım biraz daha hareketlenmekte; birbirini ortadan dik kesen ayaklar üzerinde yükselmekte, kolçaklardan başlayan kıvrımlar baş yaslama alanında doruk noktasına çıkmaktadır. Geniş oturma alanı sunan Crystal Plus, yalın renklerden ve yumuşak hatlardan hoşlanan kişilerin odalarında yer açacak oldukları modeller arasında gelmektedir.

Yataş Koltuk Takımı; Nathalie

Yataş Koltuk Takımı; Nathalie

Yataş Koltuk Takımı; Nathalie
Krem Nathalie üçlü koltuk modeli, koltukla aynı rengi taşıyan ahşap ayaklar üzerinde yükselmektedir. Koltuğun genelinde krem renginin hakim olması dolayısıyla koltuğu renklendirmek için mor ve pembe desenleri bulunan yastıkların kullanımına başvurulmuştur. Koltuğun desenleri incelenecek olursa kolçaklarının üst kısımlarından başlayan çektirme işlemeleri kolçağın iç kısmına doğru yol almaktadır. Aynı çektirme işlemelerine sırt kısmında da rastlanma ve bu işlemeler de düşey yönde devam ederek minderlerin arkasında kaybolmaktadır.

Yataş Koltuk Takımı; Orleon

Yataş Koltuk Takımı; Orleon

Yataş Koltuk Takımı; Orleon
Gerçekten de diğer tasarımlarla arasında büyük farklılıklar  bulunan Orleon koltuk takımı, sanki gelecekte bir zaman makinesine atlamış ve günümüze ışınlanmış izlenimi taşımaktadır. Oturan kişilerin konfora boğulacakmış gibi yumuşak ve dolgulu bir yapısı bulunan Orleon koltukları, yerden çok da yüksek olmayan ayaklar üzerinde bulunmaktadır. Kolçaklarının alt kısmı tamamen ahşapla kaplı iken gövdesini taşıyan ayaklar dışarıdan bakan kişilerce kolay bir şekilde belirlenememektedir. Koltuğa karşıdan bakıldığı zaman ortadan ikiye ayrılmış izlenimi veren çektirme işleminin uygulanmış olduğu anlaşılmaktadır ve aynı işleme kolçakların dış tarafında da belirgin şekilde bulunmaktadır. Kabarık ve rahat minderleri bulunduğu için küçük ve kullanışlı yastıkların kullanılması yeterli görülmüştür.

Yataş Mobilya Koltuk Modelleri

Yataş Mobilya Koltuk Modelleri

Yataş Mobilya Koltuk Modelleri
Modern bir tasarım olmasına karşın klasik dokunuşların kendisini hissettirdiği bu modelde takım içerisinde yer alan tüm koltuklar ince ahşap ayaklar üzerinde yükselmektedir. Kolçak tasarımı bakımından diğer modellerden biraz farklı olan modelde kolçak koltuğun içine gömülecek şekilde eğim kazanmaktadır. Sırt kısmında tek şerit halinde düğme işlemeleri bulunmakta, bunun dışında sırt kısmında, kolçaklarda ve minderin kenarlarında fitil işlemeleri bulunmaktadır. Üçlü koltuğun da tekli koltuğun da minderleri yerinden çıkartılabilmekte, temizlik zamanlarında havalandırılabilme imkanı bulunmaktadır.

Yataş Mobilya Koltuk Takımı

Yataş Mobilya Koltuk Takımı

Yataş Mobilya Koltuk Takımı
Kasasında ve kolçaklarında dikdörtgenimsi hatların ağırlıkta olduğu bu modelde dikdörtgen şekillerden gelen sertlik minderlerin ve yastıkların yumuşaklığı karşısında fazla dayanmamaktadır. Krem renginin ağırlıkta olduğu bu koltuk takımında ceviz ayakların kullanımına gidilmiştir. Ceviz ayaklar görünür bir biçimde koltukların kasası ile kolçakları arasında L biçiminde bir alan oluşturmakta ve oldukça etkili bir detay konumunda bulunmaktadır. Bu model, dar alanların işlevsel anlamda donatılması ve görsel anlamda zenginleştirilmesi için satın alınabilecek olan koltuk takımları arasında gelmektedir.

Yataş oturma Grubu

Yataş oturma Grubu

Yataş oturma Grubu
Kumaşındaki işlemeler ile göze çarpan bu modelde, koyu kahve kasa üzerine daha açık olan kahve rengindeki işlemeli kumaşla kaplı minder kullanılmıştır. Açık kahve üzerinde bulunan koyu renkli işlemeler daha ilk bakışta kendisini hissettirmekte, kahverenginin vermiş olduğu ağırlık ve klasik duruş, rastgele işlenen desenlerle dağılmaktadır. Tekli ve üçlü koltuğun kolçakları, yerden yükseldikçe kapanan, yamuk şeklinde bir yapıya sahiptir. Koltuklar, kolçaklarının altındaki kalın ahşap ayaklar üzerinde durmaktadır. Çok abartılı bir yapısı olmayıp sade fakat dolu bir tarzı olan bu model, yalın tasarımlardan hoşlanan kişiler için oldukça uygundur.

Yataş Koltuk Takımı; Doris

Yataş Koltuk Takımı; Doris

Yataş Koltuk Takımı; Doris
Krem rengindeki bu modelde görselliğin ön planda olduğu kadar konforu da tatmin edici düzeylerdedir. Düğme işlemeleri bulunan sır kısmının ve minderlerinin sahip olduğu konfor ve yumuşaklık konforlu ve dinlendirici bir deneyim sunmaktadır. Koltuğun kolçakları genel kaplamadan farklı olarak koltukla aynı renkte olan deriyle kaplanmıştır. Ana kasanın altını boydan boya çevreleyen ahşap çerçevenin altındaki ahşap ayaklar koltuğu ayakta tutmaktadır. Karşıdan bakıldığı zaman iki ayrı yastık ve minder kullanıldığı izlenimi veren fakat çektirme uygulaması ile ortadan ikiye ayrılmıştır.

Yataş Koltuk Takımı; Crystal

Yataş Koltuk Takımı; Crystal

Yataş Koltuk Takımı; Crystal
Koltukları ve berjeri ile farklı bir tarza sahip olan bu koltuk takımında antrasit gibi ağır renklerin kullanımına gidilmiştir. Üçlü koltuğun detaylarına bakılacak olursa ince ayaklar üzerinde yükselen yine ince bir kasası olduğu, kasanın üzerindeki minderlerle oturma alanlarının oluşturulmuş olduğu söylenebilecektir. Normal koltuklara nazaran kolçağının yüksekliği de aşağı seviyelerdedir. Berjerinin tasarımında koltuktan daha fazla işçilik bulunduğu söylenebilir. Berjerin kolçakları, sırt kısmını çevrelemeye devam etmekte ve yukarıya kadar uzanmaktadır. Kafa yaslanacak hizaya eklenen süngerli destek sabit bir yastık görevi üstlenmektedir. Berjerin takım içindeki diğer koltuklardan farklı bir diğer yanı da ayrı bir tarzı bulunan, T şeklindeki ayaklarıdır.

Yataş Koltuk Takımı; Bolero

Yataş Koltuk Takımı; Bolero

Yataş Koltuk Takımı; Bolero
Geniş ve derin oturma alanı sağlayan bu modelde sakin ve yumuşak renklerden olan kremin kullanılması tercih edilmiştir. Üçlü koltuk, bir bütün olarak koltuğun arkasında ve önünde uzanan ahşap şerit ve ahşap ayaklar üzerinde durmaktadır. Üçlü koltuğun gelen tasarımında; kolçaklarında, minderlerinde ve kasasında dikdörtgen şeklindeki ve berjere kıyasla sert denebilecek detaylara sahip parçalar kullanılmıştır. Takımın berjerinde ise koltuğun aksine daha yumuşak ve kıvrımlı hatlar ön plana çıkmaktadır. Yüksekliği koltuklarla aynı seviyede olan berjerin kolçaklarında başlayan kıvrılma, sırt kısmından baş hizasına kadar devam etmektedir. Üçlü koltuktaki sert hatların berjerin yumuşak hatlarıyla bir bakıma dengelenmiş olduğu söylenebilir.

Yataş Koltuk Takımı; Home Crystal

Yataş Koltuk Takımı; Home Crystal

Yataş Koltuk Takımı; Home Crystal
Daha önceki Crystal takımından farklı olarak bu modelde takıma kiremit rengindeki berjer eşlik etmektedir. Antrasit renginin ağırlığından ve resmi görünümünden kurtulmak için başvurulabilecek harika bir renklendirme yöntemi. Kullanılan renklerin hem birbiriyle uyum olması, hem de kiremit rengi berjerin takımın geri kalan birimlerinin rengini açması güzel bir kombin örneğidir.

Yataş Koltuk Takımları

Yataş Koltuk Takımları

Yataş Koltuk Takımları
Yumuşak dokusu ve rengi ile yerleştirilecek olduğu odanın rengini açacak, yükseltisi ve dokusunun verdiği konfor ile dinlendirici bir deneyim yaşatacak olan bir model. P tarzındaki kolçakları dirseklerin yaslanabilecek olduğu seviyeye kadar yükselmektedir. Koltuğun minderlerinde ve sırt kısmındaki yastıklarda düşme işlemeleri ile çektirme uygulamalarının bulunduğu görülebilmektedir. Krem rengini boğmayan, çok da koyu denemeyecek bir kahve tonunda ahşap ayaklar koltuğun dört köşesini sarmakta ve koltuğu yerden kaldırmaktadır. Aslına bakılırsa ahşap ayakların sahip olduğu işlemeler koltuğun biraz daha klasik havaya sahip olmasını sağlamaktadır.

Yataş Koltuk Takımı; Lisa

Yataş Koltuk Takımı; Lisa

Yataş Koltuk Takımı; Lisa
Klasik koltuk tasarımlarında sıklıkla karşılaşılan, kolçakların arkaya doğru kıvrılarak sırt kısmı ile birleşmesi ya da sırt kısmını oluşturması tarzına sahip olan bu model, klasikten daha çok modern çizgiler taşımaktadır. İnce süngerli oturma yüzeyi ve yastıklarla desteklenmiş olan sırt kısmı, klasik koltuklarda sıklıkla rastlanan işlemeli ve bol detaylı ayakların aksine yalın ahşap ayaklar üzerinde durmaktadır. Pembenin kreme daha yakın olduğu oldukça tatlı bir rengi bulunan bu modelin dokusunun kadifemsi yumuşak bir kumaştan elde edildiği söylenebilir.

Yataş Koltuk Takımı; Lisa Slider

Yataş Koltuk Takımı; Lisa Slider

Yataş Koltuk Takımı; Lisa Slider
Neo klasik çizgilerin hakim olduğu bu koltuk takımında pembenin oldukça açık ve hoş bir tonu kullanılmıştır. Koltukların tümü ipeksi yumuşak bir kaplama ile kaplanmış olup kolçaklar ve koltuğun ana kasasında aynı detaylar hakim konumdadır. P tarzındaki kolçaklar koltuğun en arkasına kadar erişmekte, ince arkalığı iki taraftan da içine almaktadır. Oturan kişilerin sırtını desteklemek ve yumuşak bir alan sağlamak için küçük yastıkların kullanılmış olduğu görülmektedir.

Yataş Koltuk Takımı; Loresima

Yataş Koltuk Takımı; Loresima

Yataş Koltuk Takımı; Loresima
Daha önceki modellere nazaran ayakları daha kısa tutulan ve bu bakımdan kasası yere daha yakın olan bu model, kıvrımlı ve yumuşak hatları ile ön plana çıkmaktadır. İçe doğru kıvrımlı kolçakları gibi koltukların tepe noktalarının da ortadan ikiye eşit şekilde eğim kazandırılmış olduğu görülebilmektedir. Koltuğun sırt kısmından başlayan çektirme uygulamaları minderin bir ucuna kadar devam etmektedir. Morla gri arasındaki geçiş renklerinden olan bu ton, tasarım sahibi evleri işlevsel bir şekilde donatmak için birincil seçenekler arasında kullanılabilecektir.

Yataş Koltuk Takımı; Nathalie

Yataş Koltuk Takımı; Nathalie

Yataş Koltuk Takımı; Nathalie
Oldukça başarılı bir tasarıma sahip olan bu model, eliptik bir eğim kazanan sırt kısmına ve yükselen bir eğimle dışa doğru açılan oldukça estetik kolçaklara sahiptir. Sırt bölgesinin bir ucundan diğerine kadar çekme işlemelerinin uygulanmış olduğu görülebilmektedir. Kolçakların koltuğun merkezinden uzakta kalan kısımlarının daha yüksekte olması da koltuğun hoş detayları arasında gösterilebilir. Koltuğun ağır gövdesini taşımak için kasaya sabit ahşap bir çerçeve altında sıralı olan ahşap ayaklar kullanılmış ve tüm ahşap parçalar da koltukla aynı renge boyanmıştır. Genel olarak bakıldığı zaman koltuğun modern ve ilgi çekici bir görüntüsü olduğu söylenebilir.

Yataş Koltuk Takımı; Natureza

Yataş Koltuk Takımı; Natureza

Yataş Koltuk Takımı; Natureza
Daha çok şık ve resmi ofis tarzını andıran bu koltuklar başlı başına dikdörtgen şeklindeki parçalarla donatılmıştır. Kolçaklarından yastık ve minderlerine kadar tüm parçaları aynı şekilde hazırlanmıştır. Minderlerde ve yastıklarda az sayıda düğme ve çektirme uygulamaları yalın görüntüyü zenginleştirmek için yeterli olmuştur. Eşine az rastlanır, koltuğun ayaklarının kolçaklarda ahşap bir uzantı olarak devam etmesi ve iki ayak arasında bir bağlantı oluşturması işlemesi oldukça dikkat çekicidir.

Yataş Koltuk Takımı; Orleon Slider

Yataş Koltuk Takımı; Orleon Slider

Yataş Koltuk Takımı; Orleon Slider
Bej ve sarı arasında kalan tonlara sahip olan bu model, yumuşak hatları ile ön plana acıkmaktadır. Kolçaklarının hemen altında yer alan ayaklarının pek yüksek olmaması nedeniyle yere yakın modeller arasındaki Orleon Slider, kasasının yüksek bir yapıya sahip olması sayesinde yüksek bir oturma açısına sahiptir. Kaplama rengini tamamlayan pastel bir kahve tonundaki yastıklarla görüntüsü tamamlanan Orleon Slider geniş bir oturma alanı sunmaktadır.

Yataş Pudra Rengi Koltuk Takımı

Yataş Pudra Rengi Koltuk Takımı

Yataş Pudra Rengi Koltuk Takımı
Sıra dışı, çekici ve rahat. Sahip olduğu kadifemsi kaplaması ve pudra rengi ile göz dolduran bir görünüme sahiptir. Kolçakların dışa açılan bir yapıya sahip olması ve koltukların kasalarının da bu şekle uygun olanak tasarlanmış olmaları ön yüzünden bakan kişiler için oldukça hoş ve sıra dışı bir görüntü oluşturmaktadır. Yere yakın kasası yüksek bir oturma alanı oluşturmaktadır. Koltuğun yanları ve sırt kısmı yumuşak yastıklarla desteklenmekte, koltuklar görsellikte olduğu gibi konforda da geride kalmamaktadır.

Yataş Koltuk Takımı; Serra

Yataş Koltuk Takımı; Serra

Yataş Koltuk Takımı; Serra
Minimal bir ikili ve standart boyutlarda bir üçlü koltuktan oluşan Serra oturma grubu, pastel tonlarda bir kahverengine sahiptir. Kahverenginin fazla donuk ya da resmi kalmaması için canlı pembe renklerindeki yastıkların kullanılmış olduğu görülmektedir. Koltuğun sırt kısmının en üstünden başlayan çektirme işlemeleri minderlerin ön yüzüne kadar aynı hizada devam etmektedir. Standart modellere kıyasla ince bir kolçak yapısı bulunan Serra koltukları, kahvenin farklı ve daha canlı bir tonuna sahip olan ahşap ayaklar üzerinde yükselmektedir.

Yataş Koltuk Takımı; Visage

Yataş Koltuk Takımı; Visage

Yataş Koltuk Takımı; Visage
İsminde de olduğu gibi karşıdan bakan kişilerde V harfini uyandıran bir tasarıma sahip olan Visage koltuk takımı, yalın ve sade olan bej rengini taşımaktadır. Kolçaklarının ve kasasının tasarımından dolayı sahip olduğu V şekline ek olarak kolçaklarındaki ahşap çerçeve sayesinde göz alıcı bir tarza sahiptir.

Yataş Koltuk Takımı Modelleri Resim Galerisi

Yataş’tan Günümüze Uygun Modern Koltuklar
Günlerin, mevsimlerin ve yılların geçmesi ile birlikte tüm bu zaman boyunca popüler olarak kullanılan renkler, desenler ve modeller değişikliğe uğramakta, yeni akımlar, yeni zevk anlayışları ve yeni eğilimler gelişmektedir. Fiziksel görünüşe ve estetikle alakalı olan bu değişime ek olarak gelişen teknolojilerle eşyaların kullanışlılık seviyesi ve işlevselliği gibi yanları da yeni özellikler kazanmaktadır. Estetik algısında ve teknolojide gerçekleşen gelişim ve değişim sayesinde insanların tüketim alışkanlıkları şekil almaktadır.

Oturma Odalarının ve Yemek Odalarının Vazgeçilmezleri; Oturma ve yemek odalarının vazgeçilmezleri konumunda olan koltuk takımları da hem estetik algısının değişmesinden hem de yeni teknolojilerin geliştirilmesinden nasibini alarak yeni modeller ile tüketicilerin karşısına çıkmaktadır. Kullanmakta olduğu koltuk takımını değiştirecek olan kişiler ya da yeni bir koltuk takımı alacak olan kişiler tüm bu değişimlere, piyasadaki alternatiflere dikkat ederek kendi zevklerine en uygun olan modeli seçebilir ve satın alma işlemini gerçekleştirebilir.

Yataş ve Konfor Tabii ki Bir Arada
Yataş, geliştirmiş olduğu yataklarla ve konfor arttırıcı sistemlerle bilinmekle birlikte koltuk takımı üretiminde de bulunmakta ve başarılı işler ortaya çıkarmaktadır. Yataş’ ın tasarlamakta ve üretmekte olduğu koltuklar ele alınırsa,  tasarımsal ve işlevsel olarak birçok kişiyi tatmin edebilecek özellikleri bünyesinde barındırdığı söylenebilir. Genişliği değişen, dar ve geniş alanlarda uygun şekilde kullanılabilecek olan Yataş koltuk takımları kullanılabilecek olan alanlardan maksimum verim alınmasını sağlamakta ve diğer taraftan da sahip olduğu estetik duruş sayesinde yerleştirilecek olduğu alanın en dikkat çekici unsuru özelliğini taşımaktadır.

Yataş’ın son modelleri incelenecek olursa daha ilk bakışta tüm koltuk takımları içerisinde, pastel ve yumuşak tonların ağırlıkta olduğu anlaşılabilecektir. Pastel ve yumuşak tonların kullanılması ile birlikte koltukların kesimlerinde de yumuşak ve kıvrımlı hatların hakim olduğu söylenebilecektir. Her türlü zevke dekorasyona uygun koltuk takımını içinde barındıran Yataş koltuk takımları, koltuk takımını değiştirmek ve evini sıfırdan döşeyen kişilerin göz atmaları gereken adreslerden biridir. Koltuk takımlarının geneli bir adet ikili koltuk, bir adet üçlü koltuk ve bir adet berjerden oluşmaktadır. Koltukların boyutları ile odada koltukların yerleştirilecek oldukları alanların birbirine aykırı olmamalı. Bu nedenle koltuk beğenmeden önce koltukların yerleştirilecek olduğu alanların ölçülerinin alınması ve bu ölçülere uygun olan koltuk takımlarının aranması, sipariş verilmesi en iyisi olacaktır.

Ölçülere uygun olarak koltuk takımı belirlenmesinden sonra kişiler kendilerine en yakın olan Yataş mağazasına giderek beğendikleri koltuk takımlarını yerinde görebilir ve deneyebilirler. İnternet üzerinden alışveriş yapmaya alışık olan ve koltuk takımlarını denemeye gerek görmeyen kişiler de hiç zaman kaybetmeden internet üzerinden koltuk takımlarını sipariş verebileceklerdir.

Nathalie Koltuk Takimi

yatas enza mobilya koltuk

yatas koltuk takimi Crystal Plus

yataş Nathalie Koltuk Takimi

yataş enza home Crystal Koltuk Takimi

yataş Loresima Oturma Grubu

yataş orleon slider

yataş serra oturma grubu

yataş Visage Koltuk Takimi

Bir önceki yazımız olan İkea Köşe Koltuk Modelleri 2018 Koleksiyonu başlıklı makalemizde köşe koltuk modelleri ve salon dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ