Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yaratıcı Mutfak Aydınlatma Modelleri 2017 Örnek Mutfak Dekorasyonlarını Bu Makalemiz de Dekor Sever Takipçilerimiz için Sunuyoruz.


Sevgili takipçilerimiz dekorasyon alanında her gün güncellenen sitemizde bugün farklı bir konu ile karşınıza çıkıyoruz. Bugün ki konumuz yaratıcı mutfak aydınlatma modelleridir. Mutfaklarımız evlerin en çok kullanılan odalarından biri olmakla beraber biz kadınların en çok vakit geçirdiği odadır. Bu nedenle rahat ve kullanışlı bir mutfağa sahip olmak istiyorsanız mutlaka ama mutlaka mutfağınızı iyi aydınlatmaya çalışınız.

Mutfak dekorasyonunuz da şık ve modern bir hava yaratmak istiyorsanız birden fazla aydınlatma ürünü tercih ediniz. Bu aydınlatma ürünlerini mutfaklarınızın çeşitli bölgelerine konumlandırınız. İlk olarak mutfağınız için Ana lambanızı belirleyiniz. Ana ve merkezde konumlandırılan bu lamba beyaz ışık olması dekorasyonunuz açısından daha doğru olacaktır. Daha sonra ise küçük ve kullanışlı diğer ışıklandırmaları konumlandırınız. Mutfak tezgahı oldukça önemlidir. Mutfak tezgahını iyi bir şekilde aydınlatmanız daha rahat çalışmanıza yardımcı olacaktır. Bu nedenle mutfak dolaplarınızın altına spot veya Led ışıklar taktırabilir siniz. Mutfağınızda birden fazla lamba kullanmayı planlıyorsanız ki planlamıyor sanız da planlayın. Bu plan çerçevesinde lamba kullanacağınız bir diğer konum ise yemek masanızın üzeridir. Yemek masasının üzerine yerleştireceğiniz sarkıt lambalar mutfağınızın daha hoş bir ambiansa sahip olmasını sağlayacaktır.

Mutfağınızın daha aydınlık daha ferah ve geniş olmak istiyorsanız mutfağınızda mutlaka açık renkler kullanınız. Perdelerinizde halılarınızda mutfak dolaplarınızda mutlak surette açık ve sade renkler tercih ediniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ