Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Son yılların en güzel ve en ilgi çeken tasarımları arasında yer alan Teraryum Küçük bahçeler , Ev Aksesuarı , hobi ve dekoratif bir obje olarak yaşadığınız alanlara inanılmaz bir estetik ve şıklık sağlıyor . Cam kavanozlar için de yetiştirilen bitkilere Teraryum deniyor , nemli ortamlarda yavaş büyüyen bitkiler fanus veya akvaryum benzeri kavanozlar için de izlemeye doyamayacağınız bahçe dizaynları ile sizlere keyifli anlar da yaşatacaktır . Bitki yetiştirmeyi seviyorsanız veya sadece izlemek hoşunuza gidiyorsa sizde en kısa zamanda bu harika Teraryum tasarımlarından bir tane almalısınız . Satın almak yerine kendinizde kolaylıkla yapabilirsiniz , ancak Dekoratif Teraryum Bahçe Dizaynı  hazırlamak için bilgi edinmelisiniz .


Latince kelime anlamı terra toprak , arium ise akvaryum demektir , görselliği ile hayran bırakan toprak akvaryumlar , bitkilerin , yosunların doğal bir manzara oluşturacak şekilde cam fanuslara yerleştirilip uygun koşullarda bakımlarının yapılması ile yıllarca keyifli anlar yaşatacak son derece dinlendirici bir hobi bahçesi olacaktır . Kendinize küçük bir dünya tasarlamak için için gerekli olan malzemeleri ilgili siteler veya çiçekçilerden öğrenerek en güzel teraryum tasarımına kendi el beceriniz ile sahip olabilirsiniz .

Teraryum yetiştirebilmek için mutlaka bilmeniz gereken çok önemli detaylar var , bu detayları da işin uzmanlarından öğrenerek ister minik bir kavanozda isterseniz büyük bir akvaryumda en güzel bahçeyi tasarlayarak hayallere dalabilirsiniz . Sizlere ilham verecek en şık modelleri seçerek galerimizde derledik inceleyerek kendi dünyanızı kendiniz tasarlayın .

teraryum dizayni

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ