Tek kişi için konforlu bir dekorasyon yaratarak yatak odanızda rahat ve huzurlu bir ortam oluşturacak ve dekorasyondan keyif alacaksınız.Sadece size ait olan yatak odanızın zevkinize ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak dekore ederek odanızı keyifli ve canlı bir şekle sokabilirsiniz.Kimileri uyumadan önce tv izlemek isteyebilir,kimileri kitap okumak,bazende bir sonraki günün planlarını yapmak için keyif alacakları köşeler ekleyerek dekorasyonu çok daha kullanışlı ve şık bir şekilde dekore etmek isteyebilir.Sizlere ilham verecek oldukça güzel Tek Kişilik Yatak Odası Dekorasyonları seçtik ve galerimizde derledik .Şimdi hep beraber modelleri incelemeye ne dersiniz,belki tam sizin odanız göre Muhteşem Yatak Odası Dekorasyon modeli bulabiliriz.


tek kisilik yatak odasi

Beyaz ahşap bir yatak ve gene beyazın hakim olduğu bir dekorasyonu renklendiren aksesuarlar farklı renkleri ile odaya biraz country tarzını yansıtmış ve aydınlık ,ferah bir ortam oluşturmuş.

tek kisilik yatak odasi dekorasyon onerisi

Bu örnek modelde toprak tonları ve beyazın zarif bir şıklığını görüyoruz.Cibinlik ve ahşap yatak başı biraz klasik bir tarz oluşturmakla birlikte son derece nostaljik bir şıklığı yansıtıyor.

tek kisilik yatak odasi dekorasyon onerileri

Dar ve uzun bir alanda olabilecek en şık dekorasyonu yansıtan harika bir örnek yatak başına gelen duvarda renkli ve desenli bir duvar kağıdı beyazın hakimiyetine şık bir dokunuş gibi görünüyor.Ahşap zeminde peluş halıve eskitme sandık mekana şıklık kazandırmış.

en guzel tek kisilik yatak odalari

Yukarıdaki dar ve uzun yatak odasına benzer bir dekorasyon aksesuarlar yardımıyla küçük bir alan son derece hoş ve modern bir şekilde dekore edilmiş.

tek kisilik goz alici yatak oda dekorasyonu

Mavi ve beyaz rengin dinlendirici etkisini hissettirecek son derece etkileyici bir dekorasyon modeli.

tek kisilik modern yatak odasi

Sade ve modern bir tek kişilik yatak odası diyebiliriz,kapitoneli yatak başı ve ahşap bir karyolayı tamamlayan parkeler ve uzun bir kilim son derece sade ve modern bir hava kazandırmış.

tek kisilik yatak oda

Küçük bir yatak odasını işlevsel bir yaşam alanına döndüren çekmeceli ,açık renkli ahşap bir karyola ,beyaz çalışma masası ve odanın beyazlığına renk katan çizgili kilim son derece konforlu ve şık durmuş.

daybed yataklı tek kisilik oda

Modern ve sade dekore edilmiş oldukça etkileyici bir yatak odası,daybed karyola ile oldukça çağdaş bir dekorasyon yaratılmış.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ