Evlerimizde fiziksel ve ruhen dinlendiğimiz odaların ilk sırasında yatak odamız yer almaktadır. Yatak odalarının dekorasyonu ve tarzı oldukça önemli bir yer teşkil etmektedir. Yatak odası dekorasyonunda etkili olan unsurlardan birisi de yatak ve yatak örtüsüdür. Yatak modeli sçerken yatakların konfor seviyesi önemli rol oynarken yatak örtüsü seçiminde oda içindeki renk uyumu na dikkat edilmektedir.


santino-yatak-ortusu-455tl

Santino Yatak Örtüsü 455.-LT

Taç markasına ait olan yatak örtüsü modellerinden ilkinin adı Santino’dur. Santino yatak örtüsü modeli çift kişilik bir kapasiteye sahiptir. Ayrıca bu yatak örtüsü modelinin iki farklı renk seçeneği mevcuttur. Cappucino kahvesi ve mürdüm eriği renk seçeneği olan bu yatak örtüsünün yatak odanıza uygun rengini tercih etmelisiniz. Yatak örtüsünün boyutu ise 250×240 cm olmakla birlikte Santino yatak örtüsü ve yastık kılıfının fiyatı 455 TL’dir.

tac-vintage-yatak-ortusu-250tl

Taç Vintage Yatak Örtüsü Fiyatı 250.-TL

Taç markasının bir diğer yatak örtüsü modelinin adı Vintage’dir . Bu yatak örtüsü modeli daha çok genç odalarında tercih edilmektedir. Genç erkeklerin beğenisini kazana Vintage yatak örtüsü tek kişiliktir. Yatak örtüsü modelinin boyutu 180×240 cm olmakla birlikte yatak örtüsünün üzerinde motosiklet deseni mevcuttur. Vintage yatak örtüsünün fiyatı 250 TL’dir.

tac-caroline-yatak-ortusu-925tl

Taç Caroline Yatak Örtüsü Fiyatı 925.-TL

Bir diğer yatak örtüsü modeli ise Caroline adını taşımaktadır. Caroline yatak örtüsü modeli oldukça şık ve modern bir tasarıma sahiptir.  Yatak odası dekorasyonunuzda fark yaratacak olan bu modelin 3 farklı renk seçeneği mevcuttur. Bu renkler ise cappucino, ekru ve pudra renkleridir. Çift kişilik olan Caroline yatak örtüsünün boyutu  270×260 cm’dir. Ayrıca bu takımda bir adet de dekoratif yastık bulunmaktadır. Fiyatı ise 925 TL’dir.

tac-dreamy-yatak-ortusu-395tl

Taç Dreamy Yatak Örtüsü Fiyatı 395.-TL

Yatak örtüsü modellerinden birisi de Dreamy’dir. Dreamy yatak örtüsü modeli mavi renkte olmakla birlikte üzerinde yuvarlak desenlere sahiptir. Ayrıca yatak örtüsü üzerinde beyaz renge de yer verilmiştir. Yatak örtüsü yüzde yüz polyesterdir. 260×250 cm boyutluk yatak örtüsünün fiyatı  395 TL’dir.

tac-bueno-yatak-ortusu-239tl

Taç Bueno Yatak Örtüsü Fiyatı 239.-TL

Son olarak inceleyeceğimiz yatak örtüsü ise Bueno’dur. Bueano yatak örtüsü modelinin rengi vizon rengidir. Çift kişilik ve  klasik bir görünümü bulunmaktadır. Bueno yatak örtüsü modelinin fiyatı ise  239 TL’dir.

tac-cordy-yatak-ortusu-265

Taç Cordy Yatak Örtüsü Fiyatı 265.-TL

Bir önceki yazımız olan Çok Kullanışlı Duvar Tipi Yatak Modelleri 2019 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ