Yeni doğan bebekler genellikle yatak odasına yerleştiren beşiklerde büyürler. Yatak odasında ebeveynlerinin gözü önünde daha güvende bir şekilde büyürler. Beşiklerde nevresim takımları kullanılmaktadır. Bu nevresim takımları seçerken evladınızın cildine ve sağlığına zarar vermemesine dikkat etmelisiniz. Ülkemizin ünlü markalarından olan Taç markası bebekler için nevresim takımları üretmektedir. Ayrıca nevresim takımı seçerken çocuğunuzun cinsiyeti de önem taşımaktadır. Cinsiyetine uygun bir nevresim takımı seçmelisiniz.
Taç Disney Winnie Play Baby Nevresim 89-TL
Taç Disney Winnie Play Baby Nevresim 89-TL
İlk nevresim takımının adı Disney Winnie Play Baby’dir. Bu nevresim takımında iki adet yastık kılıfı bulunmaktadır. Ayrıca nevresimin boyutları  100×150 cm’dir. Çarşafın boyutu ise 120×180 cm’dir. Bu nevresim takımı desenli bir modeldir. Adında da anlaşılacağı üzere Winnie The Pooh çizgi film karakterlerinin figürleri yer almaktadır. Genel olarak beyaz ve turuncu renklerin hakim olduğu görmekteyiz. Evladınızın cinsiyeti kız ve erkek olsun rahat bir şekilde bu modeli tercih edebilirsiniz. Fiyatı ise 89 TL’dir.
Taç Şirinler Nevresim 89-TL
Taç Şirinler Nevresim 89-TL
Taç markası bebekler için nevresim takımı tasarlarken genel olarak çizgi film karakterlerinden esinlenmiştir. Böylece oda daha enerjik bir hal almıştır. Bir diğer nevresim takımının adı Şirinler Blue Baby’dir. Şirinler desenli olan bu nevresim takımı yüzde yüz pamuktan yapılmıştır. Ve evladınızın cildine ve sağlığına zarar vermemektedir. Bu nevresim takımını da erkek ve kız bebeklerin beşiklerinde istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Diğer modellerde olduğu gibi bu modelin de fiyatı 89 TL’dir.
Taç Disney Cars Nevresim 89-TL
Taç Disney Cars Nevresim 89-TL
Taç markalı nevresim takımlarından birisi de Disney Cars Baby adını taşımaktadır. Kiri göstermeyen bir yapısı vardır.  35×45 cm’lik yastık kılıfı mevcuttur. Bu nevresim takımının üzerinde araba figürleri bulunmaktadır. Genellikle erkek bebeklerin beşiklerinde tercih edilmektedir.  Kırmızı, mavi ve beyaz renkler sıklıkla kullanılmıştır.
Taç Belarina Nevresim 77.-TL
Taç Belarina Nevresim 77.-TL
Bir başka nevresim takımının adı ise  Balerina’dır. Balerine genel olarak baktığımızda toz pembe rengini taşımaktadır. Kız bebekler için tercih edilmektedir. Fiyatı ise 277 TL’dir. Üzerinde bazı hayvanların desenleri bulunmaktadır.
Taç Fancy Nevresim 95-TL
Taç Fancy Nevresim 95-TL
Son olarak ise Taç’ın Fancy adlı nevresim takımı bulunmaktadır. Fiyatı 95 TL’dir. Kız bebekler  için bir tasarımı bulunmaktadır. Organik pamuk kullanılmış ve volanlı yastık kılı bulunmaktadır.


Taç Driver Nevresim 77-TL

Taç Driver Nevresim 77-TL

Taç Trabzon Spor Basic Nevresim 89-TL

Taç Trabzon Spor Basic Nevresim 89-TL

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ