Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Ev dekorasyonunda biz kadınlar için önemli olan odalardan birisi de yatak odalarıdır. Yatak odası dekorasyonu deyince akla hemen nevresim takımları gelmektedir. Ülkemizde yatak odası dekorasyonu için 40 yıldır hizmet eden önemli markalardan Taç’ın nevresim takımı, perde, havlu gibi birçok ürün tasarlayıp üretmektedir. Taç markasının 2017 yılında yatak odaları için nevresim takımları için kataloglarını bizlere sunmuştur. Gelin şimdi nevresim takımlarını teker teker detaylara inerek  inceleyelim.


2017 yılında Taç markasına ait nevresim takımlarından ilki Bahama nevresim takımıdır. Bahama nevresim takımında pamuk ve viskoz malzemesi kullanılmıştır. Fiyatı 175 TL olan nevresim takımı çift kişiliktir. Nevresimin ebadı 200×220 cm olmakla beraber çarşafın ebadı ise 240×260 cm’dir. Son olarak yastık takımının boyutları ise 50×70 cm’dir.

İkinci olarak Balance nevresim takımı bulunmaktadır. Bu nevresim takımı tek kişilik olmakla birlikte yapılma malzemesi olarak pamuk kullanılmıştır. Nevresimin boyutu 160×200 cm, çarşaf boyutu 100×200 cm’dir. Balance nevresim takımının fiyatı 149 TL’dir.

Taç markasına ait nevresim takımlarından birisi de Bear modelidir. Bear modelinde nevresimin üzerinde köpek desen ve figürleri bulunmaktadır. Çift kişilik bir model olan Bear modeli 155 TL’dir. Yüzde yüz pamuktan üretilmiş olan Bear nevresim takımının boyutu 200×220 cm’dir. Çarşaf boyutu ise 160×200 cm’dir.

Taç nevresim takımlarında her modeli hem tek kişilik hem de çift kişilik modelleri bulunmaktadır. Ayrıca her nevresim takımının her renkte bir modeli bulunmaktadır. Yani yatak odalarınızda kullanmış olduğunuz her renge uygun bir nevresim takımı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Taç markasında her bütçeye uygun bir modeller bulunmakla birlikte taksit imkanı ve seçeneği de bulunmaktadır.

Taç’ın 2017 yılına ait nevresim takımlarından birisi de Belize nevresim takımıdır. Belize nevresim modeli yüzde 50 pamuktan yüzde 50 viskozdan yapılmıştır. Bu nevresim takımında çiçek desenleri bulunmakta ve fiyatı ise  175 TL’dir.

Son olarak Bertha nevresim takımı da bulunmaktadır. Bertha nevresim takımında saten  ve pamuk malzemesi kullanılmıştır. Nevresimin boyutları 200x220cm, çarşaf ebadı ise 230×260 cm’dir. Taç’ın nevresim takımlarının üzerinde çeşitli renklerde figürler bulunmaktadır.

Taç markasına ait nevresim takımlarını fotoğraf galerimize tıklayarak görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çok Kullanışlı Duvar Tipi Yatak Modelleri 2019 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ