Dekor Style

Son Moda Modern Dolaplı Ütü Masaları

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Ütü yapmayı zevke dönüştürecek fonksiyonel özellikleri olan yeni moda ütü masaları , değişik modern modelleri ile hem dekorasyona şıklık kazandırıyor , hemde ütü yapmayı kolaylaştıran özellikleri sayesinde rahatlık sağlayarak ütü işini keyifli bir hale getiriyor. Kapandığında dekoratif şık bir dolaba dönüşen bu muhteşem tasarım , üzerine yerleştireceğiniz aksesuarlar ile son derece güzel bir mobilya olarak evinizin Dekorasyon una hoş bir hava katacaktır. Son Moda Dolaplı Ütü Masaları ütü yaparken gerek duyacağınız tüm malzemeleri dolap ve çekmecelerinde toplayarak pratik bir kullanım imkanı sunuyor, bazı modellerinin tekerlekli oluşu istediğiniz her yere taşıyarak ütü yapmanıza imkan tanıyor. Sıradan basit ütü masaları hoş olmayan görüntüleri ile nereye kaldırsanız o bölümü kötü gösterirken, 2017 Modern Ütü Masası Modelleri işiniz bittiğinde evinizdeki en şık mobilyaların arasında yer alabilir . Ahşap dolaplı, hasır sepetli, beyaz lake ve daha bir çok şık tasarımı ile göz dolduran dolaplı ütü masaları, sizler için en güzel tasarımlar olarak galerimizde yer alıyor. Yeni modelleri ile hayranlık uyandıran son derece pratik ve kullanışlı olan bu güzel tasarımları galerimizde inceleyerek çok daha rahat karar verebilirsiniz.

Yeni trendi haline gelmiş dolaplı ütü masaları konusunu ele alacağız dedik peki, ütü yapmak tüm kadınların zorlandığı ve sevmediği bir işlemdir. Bunun üzerine ütü masasının taşıma,saklama gibi sıkıntılarda eklenince bayanların ütü işlemini sevmemesini daha iyi anlamaktayız. Ancak son zamanlarda teknolojinin gelişmesiyle birlikte dolaplı ütü masaları üretilmeye başlamıştır. İşte üretilen dolaplı ütü masası modelleri sizleri yaşamış olduğunuz sıkıntılardan kurtaracak bir üründür. Peki bu nasıl olacak ütü masasını taşıma,saklama gibi sıkıntılar nasıl ortadan kalkacak diyorsanız makalemizi okumaya devam ediniz.

Son zamanlarda üretilen dolaplı ütü masası modelleri öncelikle son derece fonksiyonel bir malzemedir. Dolaplı ütü masası modelleri duvara monte edilerek duvarlarınızda bir dolap misali yer almaktadır. Ütü yapmak istediğiniz anlarda ise dolabı açmanız yeterli olacaktır. Çünkü bu dolap içerisinde ütü masasını barındırmaktadır. Böylece ütü masasını taşımak,saklamak gibi sorunlarla uğraşmayıp dilediğiniz zamanlarda ütünüzü yapabilirsiniz. Ütü masasını saklama gibi derdini de ortadan kaldıran dolaplı ütü masası modelleri bayanlar tarafından çok beğenilmekte ve dilden dile dolaşmaktadır. Artık hemen hemen tüm evlere girmesini beklediğimiz dolaplı ütü masalarının birbirinden şık modelleri de bulunmaktadır. Özellikle kullanacağınız odaya uygun bir model seçmeniz gerekmektedir. Dolaplı ütü masası modelleri genellikle yatak odalarında yer almaktadır. Yatak odası dekorasyonuna son derece uygun model ve renklerde birçok dolaplı ütü masası bulunmaktadır. Sizlerde yatak odanızın dekorasyon ve rengine uygun bir model seçmeye özen gösteriniz.

İlginizi Çekebilir  TV Ünitesi Dekorasyon Fikirleri

Ayrıca dolaplı ütü masası modellerinde çekmeceli olan modelleri de bulunmaktadır. Bu çekmeceler sizler için oldukça kullanışlı alanlardan olacaktır. Çamaşırlarınızı ütüledikten sonra bu çekmecelere yerleştirebilirsiniz. Ütüsüz çamaşırlarınızı da farklı bir çekmeceye koyarak sıraya koyabilir ve ortalıkta kalabalık bir görünüme neden olmazsınız. Ayrıca rahat bir çalışma alanı elde edeceksiniz.

Sizlerde ütü masasını taşıma ve saklama gibi problemlerle başınız dertte ise sizlerde bu şık dolaplı ütü masası modellerinden bir adet sahip olmalısınız. Şimdi sizler için derlediğimiz birbirinden şık ütü masası modellerinin bulunduğu galerimize göz atınız.

Dolaplı Ütü Masası Modelleri 2017

Değerli okurlarımız günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle beraber birçok yeni aletler üretilmeye başlamıştır. Bu aletler zamanla evimize girmektedir. Ve evimizde bu aletler sayesinde işlerimiz kolaylaşmaktadır. İşimizi kolaylaştıran aletlerin başında ise dolaplı ütü masaları gelmektedir. Dolaplı ütü masaları üretilmeye başlandığı günden itibaren biz kadınların gözdesi haline gelmiştir. Çünkü dolaplı ütü masaları hem ütü masası olmakla birlikte hemde raflı,çekmeceli ve bölmeli dolaplara sahiptir. Bu dolaplara bazı eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Ve böylece evinizde ortada gereksiz eşyalar bulunmaz ve geniş,ferah bir görünüme kavuşabilirsiniz. Ayrıca dolaplı ütü masaları katlanabilir özelliklere sahiptir. Bu özelliğe ile biz kadınların çok hoşuna gitmektedir. Çünkü normal ütü masaları fazla yer kaplamaktadır. Ve bundan dolayı hoş bir görünüm oluşmamaktadır. Katlanabilir ütü masaları ise katlanarak daha az yer kaplamaktadır. Ve böylece evinizde daha ferah bir ortam oluşacaktır.

Ütü yaparken bazı durumlarda birden fazla giysiye ütü yapmak zorunda kalabilirsiniz. Dolaplı ütü masaları sayesinde ütü yapacağınız kıyafetleri bu dolaplarda saklayabilir,ütü yaptıktan sonra da yine bu dolaplara yerleştirebilirsiniz. Modern çağa oldukça uyumlu olan dolaplı ütü masaları ülkemizde de şuan çok revaçtadır. Sizlerde mutlaka evlerinizde dolaplı ütü masalarına yer veriniz.


2015 dolapli utu masalari

retro dolapli utu masasi


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. özkan dedi ki:

    lake ahşap ütü masası hakkında görüşmek istiyorum tedarikci ve imalatcı firmayım

BİR YORUM YAZ